Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה אזרחית שילמתי ועדיין מבלבלים לי את השכל

שימו לב! השרשור הזה בן 4840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתה לי הוצאה לפועל לאחר משפט הוחלט לחלק את החוב ל4 תשלומים שילמתי את כולם במועדם ושבאתי לסגור את התיק בהצואה לפועל אי אפשר היה לסגור ולאחר כמה ימים קיבלתי את המכתב הנ"ל

בפני בקשת הזוכה לזימון החייב לחקירת יכולת

בטרם זימון החייב לחקירת יכולת אני מורה כי בתוך 30 יום מקבלת החלטה זו יגיש החייב הצהרה כנדרש בסעיף א7(א) (1) לחוק שתהא ערוכה לפי טופס 22 לתקנות ההוצאה לפועל ויצורפו לה כל המסמכים המפורטים בו, וכך כתב ויתור על סודיות כנדרש על פי סעיף 7 א(א) (2) לחוק שיהא ערוך לפי טופס 23 לתקנות. חייב שלא יפעל על פי צו זה יראו אותו כבעל יכולת המשתמט מתשלום חובו לענין הליכי הבאה, בהתאם להוראות סעיף 7 ג (3) לחוק ויצא נגדו צו הבאה לפי בקשת הזוכה.

מה רוצים ממני? שילמתי וממשיכים להטריד אותי!

מה זה חקירת יכולת???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אי אפשר היה לסגור את התיק?

בטח נתנו סיבה?

לך לשם שנית ותסגור את התיק

תבוא עם כל הניירת ותראה להם כי הכל שולם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי אמרו לי בהוצאה לפועל על איזה מכתב שהעורכת דין שלהם לא שלחה ואי אפשר לסגור את התיק

ושמבחינתי הכל בסדר.

אבל עדיין אני מקבל מכתבים זימונים טלפונים

מטרידים אותי בלי סוף

איך אני שם קץ לבלאגן הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל, בבירוקרטיה שלנו יד ימין לא יודעת מיד שמאל.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב מכתב רשום עם אישור מסירה לעורכת דין של הזוכה שתסגור את התיק באופן מיידי, עם העתק להוצל"פ.

לא ייסגר , תגיש בקשה בכתב לרשם ההוצאה לפועל שיסגור את התיק.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...