Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני רוצה לסיים אחת ולתמיד עם הבלוף (?) של נוזל השמשות שמוכרים בחנויות/תחנות דלק

Pintos
שימו לב! השרשור הזה בן 4949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למי שאמר שזה נושא מיותר וחשב שכל מכיני התרכובות למניהם בבית עושים זאת ע"מ לחסוך

תן לי לחדש לך משהו.

אם תמצא 10 חומרי ניקוי בבית (יש בתים שיותר יש בתים שפחות)

ותגלה ביום בהיר אחד שתוכל להסיר כתמים/לנקות בעזרת תכשיר אחד החיסכון שלך באחוזים יגדל פי כמה וכמה!

עוד דבר, קראת את כותרת הנושא? "אני רוצה לסיים אחת ולתמיד עם הב-ל-ו-ף"

עושה רושם שאתה בחור יפה נפש שכמה שקלים בחודש לא יגרמו לך לפשוט רגל (מה שנכון גם לאנשים דלי תקציב!)

בסדר גודל של ייצור ויצוא בהמונים "פראיירים" כמוך מפרנסים אנשים שיכולים לקנות אותי ואותך-

עכשיו, תחשוב שוב על מה שאמרת

ותלך להכין תמיסה משלך ממי בריטה ומעט סבון כלים! :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבון כלים ואקונומיקה לא מתאימים לניקוי שמשות ויכולים בכיף לגרום נזק לצבע הרכב ולכתמים שלא יורדים.

לנוזל ניקוי צריך מים מסוננים היטב, כוהל וסבון רגיל לניקוי ידיים,מזה בדרך כלל מורכב הסבון שמוכרים באוטו דיפו, רק ששם מוסיפים צבע ובושם.

If there is a car in front of you, you are going too slow... :-D:drinking:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי אתה בטוח, שלא טעית בשרשור?

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

קצת סדר בדברים.

לשים פילטר על הקו הראשי יפחית, אם בכלל , במעט את האבנית במתזים.

הפילטר מסנן מוצקים מרחפים.

תהליך שיקוע האבנית מתרחש בעת איוד מים. הטיפה שנשארת בקצה המתז מתאדה ומשאירה את המלחים המומסים.

הדרך למנוע את האבנית היא למנוע מראש את כניסתם למערכת. ע"י שימוש במי אוסמוזה הפוכה או במי בריטה. (פילטר בריטה מורכב ממסנן פחם שתפקידו לשפר את הטעם ומשרף שתפקידו לרכך את המים)

תמי 4 לא מרככת את המים.

שימוש בחומץ זה למעשה שימוש בחומצה ציטרית בריכוז נמוך. אבנית נמסה בחומצה ולכן לא ייוצר תהליך שיקוע. אם כי עלולה להגרם קורוזיה למתזים.

אקונומיקה היא בסיס. אין לה השפעה על אבנית. הדבר היחיד בהקשר הנוכחי שהיא יכולה לתרום זה למנוע עובש. לא ברור כמה מכם נתקלו בעובש במיכל של השפריצרים, אם בכלל.

אני אישית יוצר תערובת של מים יעודיים לשפריצרים עם מי אוסמוזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא לא טעה בשרשור, כדאי לו ומהר לגשת לחפש שרשור סמוך של בחור שרכש רכב חדש וקיבל את מיכל השמשות מלא בנוזל קירור.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם כדאי להשתמש בנוזל קירור?

אני מתכוון לG12++ שהוא מעט שומני על מנת שזה ישמור על המשאבה.

לא יאומן אילו רעיונות אנשים ימציאו, והכל כדי להימנע מרכישת 4 ליטר נוזל שמשות ב-10 ש"ח :?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מים מפילטר בריטה או מי מזגן הם הפתרון הפשוט, הזול והטוב ביותר.

מי שרוצה גם תכונות ניקוי משופרות יכול להוסיף מעט דטרגנט כגון סבון כלים ביחס מהילה גבוה (לטובת המים).

למיטב ידיעתי אלכוהול לא ממיס את צבע הרכב אך אם בוחרים בו יש להשתמש בריכוז נמוך יחסית, אולי משהו כמו 10-20 אחוז.

אקונומיקה לא רצויה כלל ובטח שלא לערבב חומרי ניקוי.

אם המיכל כבר נמצא במצב רע והתחיל לפתח פיטריות יש לפרקו ולשטוף עם חומרים מתאימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה- לא איני טעיתי בשירשור, שאלתי את זאת משום שחשבתי שאולי זה כן טוב, לפי התגובות שלכם אני מבין שטעיתי.

אור .ס.- עשיתי חיפוש עכשיו ולא מצאתי את השירשור המדובר.

אלעד- זה לא על מנת לחסוך, חשבתי שאולי זה ישמור יותר טוב על חיי המשאבה, מה עוד שליטר נוזל קירור G12 עולה 60 ואילו נוזל שמשות עולה 10 ש"ח ל4 ליטר.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שאמר שזה נושא מיותר וחשב שכל מכיני התרכובות למניהם בבית עושים זאת ע"מ לחסוך

תן לי לחדש לך משהו.

אם תמצא 10 חומרי ניקוי בבית (יש בתים שיותר יש בתים שפחות)

ותגלה ביום בהיר אחד שתוכל להסיר כתמים/לנקות בעזרת תכשיר אחד החיסכון שלך באחוזים יגדל פי כמה וכמה!

שאלה פשוטה: בבית אתה מנקה את החלונות עם נוזל כלים?

אני כבר ניסיתי את כל הקומבינציות והכל הופרך בשלב כזה או אחר (בעברי כמות גדולה של רכבים)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המעוניינים לרכוש במבצע בשופרסל ביג:

מים מזוקקים/ נוזל שמשות, אמריקן איגל.

4. ליטר.

10 ש"ח ליחידה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...