Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יבואן רכב שומר מידע על רכבים ישנים שהוא מכר ?

Shmulik_Miata
שימו לב! השרשור הזה בן 7348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה דעתכם ?

אני מחפש כמה שיותר מידע (פרוספקטים ישנים, פרטים טכניים וכו') על הרכב שלי. חשבתי לפנות ליבואן.

האם (בשאלה כללית) יבואן נוהג לשמור מידע ?

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה אל יבואן הרכב, אל המחלקה הטכנית וברר איתם. יתכן מאוד ויש להם חוברות וספרות טכניים גם לדגמים מוקדמים. באם אין להם נסה במוסכים המורשים של היבואן.

דרך אגב, באיזה דגם רכב ושנת ייצור מדובר?.

בברכה - רפי לין :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה אל יבואן הרכב, אל המחלקה הטכנית וברר איתם. יתכן מאוד ויש להם חוברות וספרות טכניים גם לדגמים מוקדמים. באם אין להם נסה במוסכים המורשים של היבואן.

דרך אגב, באיזה דגם רכב ושנת ייצור מדובר?.

בברכה - רפי לין :idea:

במזדה שלי (לנאטיס F) שנת 98.

שמוליק

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאפילו מבחינה משפטית ישנה חובה לשמור את כל המידע הפרסומי שהחברה הוציאה אי פעם.

בקשר לפרטים הטכניים, הרכב הוא חדש יחסית ככה שלא נראה לי שאמורה להיות בעיה, מוסכים חייבים להחזיק מידע כזה, אפשר לחפש גם באינטרנט.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאפילו מבחינה משפטית ישנה חובה לשמור את כל המידע הפרסומי שהחברה הוציאה אי פעם.

בקשר לפרטים הטכניים, הרכב הוא חדש יחסית ככה שלא נראה לי שאמורה להיות בעיה, מוסכים חייבים להחזיק מידע כזה, אפשר לחפש גם באינטרנט.

החובה החוקית היא שבע שנים לפחות (גם חלפים וגם מידע טכני)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החובה החוקית היא שבע שנים לפחות (גם חלפים וגם מידע טכני)

תודה לכולם. אני אנסה ואעדכן.

שמוליק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...