Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לייעוץ ברכישת פונטו-איוו חדשה [כ"ע]

aidsbepita
שימו לב! השרשור הזה בן 4993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני חדש מאוד בתחום הרכב ואין לי ידע אישי נרחב לא ברמה המכנית ולא ברמת שוק הרכב.

אני פונה אליכם כאן כי שמעתי מחברים שהפורום הזה מכיל בתוכו אנשים ברמה מאוד גבוהה בשליטה בתחום זה שמכירים את כל הגימיקים והשקרים והרמאויות הנפוצים שקיימים בתחום.

אני מחפש כרגע רכב חדש, בתקציב מינימלי ככל האפשר במסגרת רכב חדש.

קיבלתי הצעה מסוכנות של פיאט לגבי דגם Fiat Punto Evo 1.4 אוטומט שנת 2010 במחיר של 95 אלף במימון שאני גם יכול לעמוד בו בצורה תקינה בלי יותר מדי בעיות, עכשיו השאלות שלי הן כאלו:

1. האם הרכב הזה הוא רכב איכותי מספיק על מנת שאשקיע עליו סכום שכזה בשקלול כלל הגורמים כמובן?

2. האם קיימים לידיעתכם מכוניות אחרות חדשות בטווח המחיר הזה שיהיו השקעה טובה יותר עבורי ויתנו לי יותר "תמורה לכסף"?

3. האם ידוע לכם מה צריכת הדלק של הרכב הנ"ל והאם הוא ידוע כ"אוכל דלק"?

במקור חשבתי לקנות מאזדה לנטיס 323 החדשה שנתון 2003-2005 אבל כעת אני קורץ יותר לכיוון רכב חדש

אודה לכם על כל טיפ, עזרה, סיוע או עצה שתוכלו לתת

בתודה מראש

עמיחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה טורבו ואיזה נעליים. אני מניח שמדובר על ה-77 כ"ס, שהיא באמת קצת חלשה. המולטיאייר 105 כ"ס זריזה בהחלט. הבעיה היא התיבה הרובוטית שלא מתאימה לכולם (מטלטלת ובעלת אופי פעולה שונה משל אוטומטית רגילה). בצע נסיעת מבחן לפני הקנייה. כמו-כן, אם מדובר בגרסה הבסיסית (רמת גימור נמוכה) אז היא קצת פחות מרשימה. המכונית עצמה לא רעה, למעט הגיר, וצריכת הדלק טובה מאוד. יש כמובן חלופות אחרות במחירים דומים, שאולי יהיו עדיפות עבורך. בדוק את ה-i20 של יונדאי ואת ה-C3 של סיטרואן, למשל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון ממש תודה על כל התגובות.

אוקיי אז אם הבנתי נכון:

אם אני הולך על האיוו אז רק על המנוע טורבו מולטי איר, כן?

וגם זה רק אחרי נסיעת מבחן כדי להרגיש את תיבת ההילוכים.

אני דיי בטוח שמדובר על המנוע טורבו מולטי איר לצורך העניין במקרה הזה אבל שווה ווידוא כמובן.

ואם לא אז לבדוק חלופות שוות ערך כגון

Hyundai I20

Seat ibiza

יש עוד הצעות? או עוד דגשים על דברים שאני צריך לבדוק לפני שאני מחליט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא חייב אוטומט עדיף ידני, ואז גם סיאט ידנית יכולה לבוא בחשבון.

אם מדובר באוטומט ואתה צריך רכב להתניידות נטו, ולא מעניין אותך כל השטיקים מסביב אז ה I20 תתן תמורה טובה לכסף בגרסה האוטומטית. באותה מידה אתה יכול לשקול סוזוקי ספלאש אוטומטית בתקציב הזה.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת נכון. גרסת הטורבו עולה הרבה מעל התקציב. נסיעת מבחן - כן מומלץ לבצע.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...