Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בית המשפט קבע כי הממל"ז לא אמין-כתבה מYNET.

matanfr
שימו לב! השרשור הזה בן 5172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגלל כל הבלאגן השורר בתחום הזה , ברור שגם אנשים חפים מפשע יכולים לחטוף "שפיץ" לפנים, לכן עבור מי שחושש מלזירה ולא מצוייד בציוד הל"א המתאים, כיום קיימות בשוק מספר "פוליסות" ביטוח נגד לייזרים.

יעלה הרבה יותר זול מעורך דין וההתקנה תיקח פחות זמן ממפגש עם השופט.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השופטת הגיעה להחלטה לביטול הדו"ח מכיוון שהמשטרה לא הוכיחה כי המכשיר מכוייל אחת לחצי שנה. בהנחה והוא כן מכוייל אין שום בסיס לבקשה לביטול הדו"ח.

אני לא מבין על מה המהומה.

בפסקי דין עתידיים זה יכול לשמש כתקדים בהנחה וההגנה הוכיחה כי המכשיר לא כוייל בחצי שנה שקדמה למועד מתן הדו"ח.

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה עדיין אומר שצריך לקחת עו"ד על מנת להוכיח שהמכשיר לא כויל מעל לחצי שנה.

אני לא רואה איך זה עוזר לי במשפט הקרוב, אבל נראה כבר.

קח עורך דין, ותגייס עד מומחה שידרוש הוכחה מהמשטרה לכייול המכשיר חצי שנה לפחות לפני הדו"ח.

אם לא כוייל סביר להניח ש"זכית" (המרכאות בגלל ההוצאות משפטיות).

אם לא זכית אז השקעת עוד כמה אלפים בנוסף לדוח, אבל תסתכל על הצד החיובי - לפחות לא תשקיע על דלק בחודשים הקרובים :)

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה עדיין אומר שצריך לקחת עו"ד על מנת להוכיח שהמכשיר לא כויל מעל לחצי שנה.

אני לא רואה איך זה עוזר לי במשפט הקרוב, אבל נראה כבר.

למה?

אתה מדפיס את פסק הדין הזה, ומשתמש בו כשאתה מבקש מהמשטרה להציג שהמכשיר שתפס אותך כוייל.

אם לא כוייל מבקש מהשופט לבטל את הדו"ח על בסיס פסק הדין הזה, אם החליט השופט לבטל, הצלחת. אם לא, ניסית.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...