Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קצת מבולבל בנוגע להמלצות/אזהרות על טרופר

V6
שימו לב! השרשור הזה בן 5264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר קריאה של הרבה הודעות ושאלות הבנתי כי לאיסוזו טרופר יש המון בעיות שהבעיה העיקרית היא מים שנכנסים למזרקים ועד איבוד טוטאלי של המנוע, ובחלק מההודעות מודגש כי הבעיה לא נפתרת אפילו אחרי ריקול.

אני חדש בתחום השטח ומעוניין לקנות רכב שטח בתקציב של 60K בערך, ומבקש לדעת האם יש דגם טרופר שהוא כן אמין ומומלץ בתקציב זה.

תודה ושבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה המצב, למה אתה מתעקש על טרופר?

מה הצרכים שלך? מה אתה מתכוון לעשות עם הרכב? כמה ק"מ לשנה בממוצע? כמה נוסעים? דיזל או בנזין?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה טרופר?

כי הוא נראה לי מתאים גם מבחינת תקציב, גם מבחינת יכולות הוא לא קיצוני מדי ולא קטן מדי (אני כבר לא סטודנט), והוא מאוד מוצא חן בעיני.

אם זה לא מתאים אני ארד ממנו כמובן, לא בכל מחיר...

הבנתי שגרסת הבנזין יותר טובה וללא בעיות מים במזרקים, ולכן כנראה אלך עליה.

ק"מ לשנה? 15-20K

אני רווק בן 30+ אז אין בינתיים ילדים מאחורה... :wink:, גרסת הקצר תתאים גם.

הרכב מיועד לטיולים בארץ (שטח) מדי פעם.

מה דעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן טרופר בנזין קצר נראה בחירה יותר נכונה מטרופר דיזל ארוך.

אם כבר בבנזין עסקינן...

לפאג'רו (פאג'רו Q - זה הדגם שלפני הקינג) יש גירסא קצרה ידנית, וגם לניסאן טראנו יש גירסת בנזין קצרה או ארוכה, ידנית או אוטומטית.

הטרופר בנזין - קצר או ארוך - הגיע לארץ רק עם גיר אוטומטי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחשוב אפילו על טרופר דיזל, שם הבעיות.

הבנזין טוב, אבל תשים לב לגיר המנוע חזק ויש להם נטייה ללכת.

לי יש טראנו קצר דיזל אוטומט, רציתי ידני אבל זה מה שהיה, והוא אחלה, נוסע בשטח חבל על הזמן.

ממוצע עושה 7.5 - 9 ק"מ לליטר, תלוי ברגל שלך.

WHEN YOU HAVE TO SHOOT, SHOOT DON'T TALK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של טרופר 94 בנזין אני אולי משוחד אבל לדעתי ורסיית הבנזין נותנת את התמורה הטובה ביותר לכסף.

ורסיית הדיזל עד מודל 99 הינה רכב אמין ביחס לדגמים המאוחרים יותר. עם זאת חשוב לבדוק היסטורית הרכב.

תיבת ההילוכים יושבת נמוך יחסית ומומלץ למגן אותה.

מומלץ להתקין מצנן נוזל תיבת הילוכים חיצוני (במקור הוא משולב בתוך רדיאטור המנוע). הדבר חוסך מצבים של פריצת נוזל

קירור מנוע לתוך נוזל תיבת ההילוכים וההיפך.

תצרוכת דלק בנסיעה בינעירונית בטרופר שלי 1:6.5. נסיעה עירונית 1:5-5.5.

מדובר גם בפלטופרמה לא רעה לשיפורים בהמשך הדרך.

רצוי לא לבצע קניה בלחץ ולא להתפתות אלא לערוך חיפוש יסודי.

מומלץ לבצע גם חיפוש/בירור בפורום איסוזו של ג'יפולוג:

http://www.jeepolog.com/forums/forumdisplay.php?f=34

אלפא-סוד 1.3 1978, חיפושית 1200 1963, Citroen DS 20 1973. מתנדב ביחידה הארצית לפינוי צירים - יחפ"צ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מנסה להריץ מחירים לפאג'רו 94? :shock2:

ב 60,000 שקלים קונים כזה משנת 1999-2000 ועוד נשאר עודף לדלק לשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאג'רו גוסס מ94 שווה מקסימום 20.0K. אחד כזה במצב מצויין, יד נמוכה, שיפורים - מקסימום 40.0K - 42.0K.

מי שמעוניין לשלם יותר כמובן יכול - אבל אין באמת סיבה.

קינגים דיזל ארוכים נמכרים באיזור ה 75.0 - 80.0K - אז 60.0K על רכב מ 94'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את האזהרות לגבי הדיזל אבל שבוע שעבר מצאתי דיזל שעבר ריקול במוסך מורשה, הג׳יפ שמור וההחלפה בוצעה בצורה יסודית עם אחריות וקבלות. מה אומרים? באופן כללי טרופר שעבר ריקול הוא כבר לא בעייתי? אפשר להיות יותר רגוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי טרופר שעבר ריקול הוא כבר לא בעייתי? אפשר להיות יותר רגוע?

לעניות דעתי - לא ולא. הוא עדיין בעייתי, ואתה לא יכול להיות רגוע. (בניגוד אגב לגירסאות הבנזין שנחשבות לאמינות)

כנס לפורום איסוזו www.isuzu.org.il החבר'ה שם מומחים ברמות לטרופר. מכאן, זו החלטה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-V6:

הנושא של ריקול מזרקים נדון רבות במיוחד בפורומים המתמחים באיסוזו.

היו טרופרים שעברו ריקול מזרקים שהבעיה מבחינתם נפתרה והיו כאלה שלא, כך שאין תשובה חד משמעית בעניין.

היצרן והיבואן מכירים בבעיה אבל למרות זאת מדובר בטירחה לא מעטה במידה ובעית המזרקים צצה.

אם אתה באמת רוצה לישון בשקט, אל תפסול על הסף טרופרים מונעי בנזין. אתה הולך על רכב 4X4 ולכן, תצרוכת דלק של 1:6.5 (אצלי) היא הבעיה הפחות קריטית מבחינתך. קח בחשבון שכיום מחירי הסולר הם לא מציאה גדולה כל כך וההפרש עם הבנזין הצטמצם משמעותית.

ערוך חיפוש דקדקני אחר אקזמפלר שמור (לא חייב משופר) ותתחיל לחיות אותו. בהתאם לצרכים וליכולות שלך תוכל אם תרצה לשפר מה שנראה לך טעון שיפור.

אני חי היטב עם טרופר בנזין 94 כולל בחילוצים של כלי רכב ודי מרוצה ממנו.

אלפא-סוד 1.3 1978, חיפושית 1200 1963, Citroen DS 20 1973. מתנדב ביחידה הארצית לפינוי צירים - יחפ"צ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על כל התשובות.

אני מכיר פורומים שמתמחים באיסוזו וגם שם שאלתי (אבל האמת שהתחלתי מ-CF...) בכל מקרה, באמת לא קיבלתי תשובה חד משמעית.

Tsafrir (ודיסקו) תודה על התשובות המזהירות, חשוב לי מאד לא להתחיל בתחום השטח עם רכב בעייתי, זה מין הסתם ירתיע אותי מלהמשיך בתחום.

אחזור להתמקד בטרופר בנזין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לאתר באופן אישי בעלי איסוזו שמחזיקים לאורך זמן את הרכב ולשאול לדעתם (אין חכם כבעל ניסיון).

גם אני התעניינתי בטרופר, אבל מראש התיישתי ולא בדקתי לעומק, לבסוף הלכתי על סאנגיונג רקסטון

(לאחר המלצות) שהתברר כרכב מוצלח מאוד ואמין מאוד, דיזל 2003(חלש מעט מהטרופר בביצועים).

עצתי: תחשוב גם לכיוונים אחרים.

"כל היציע עכשיו משתולל...:multi::angel::onfire:"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...