Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אילו מנועים אפשר להשתיל בפרונטרה

fixxxer
שימו לב! השרשור הזה בן 5362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדגמים שיובאו לארץ באופן סדיר יש מנוע 2 ליטר 8 שסתומים C20NE.

האם אפשר להשתיל מנועים אחרים (חזקים יותר של אופל) שיתאימו לגיר בלי הרבה בעיות? למשל מנוע C20XE שקיים באסטרות GSI דור ראשון או מנוע 2.2 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחו"ל יש לרכב הזה דגם מקורי גם עם מנוע ה C20XE וגם C25XE (שזה 2500 V6) ככה שלא צריכה להיות בעיה מכנית להתאים את שני המנועים האלה לפרונטרה.

הגיר של ה 4 טורי לא יתאים בוודאות למנוע V6.

בקשר ל 16V, אין בעיה ברכבים הפרטיים של אופל להתקין מנוע 2 ליטר 16V על גיר שהיה משודך ל 2 ליטר 8V אבל אין לי לי שמץ של מושג איזה גיר יש בפרונטרה והאם הוא יתאים ל 16V.

בכל מקרה, ידוע לך ש C20XE הם מנועים מאוד מבוקשים ומאוד יקרים?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחו"ל פועלים בדיוק ההפך, כולם מחפשים מנועי 2.4 בלוק ברזל שהגיעו רק בדגמי הפרונטרה ועם מספר שינויים מגיעים להספקים נאים מאוד.

הפרונטרה היא הנעה קדמית או אחורית? אם אחורית אז יש לי גיר שיתאים לכל מנוע אופל שתרצה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי, מאחר והפרונטרה היא בעצם גרסה מיושנת לאיסוזו רודיאו, יהיה אפשרי לשתול מנוע 3.2 ליטר..

http://en.wikipedia.org/wiki/Isuzu_Wizard

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי התייעצות עם בחור מהולנד, שיש לו הרבה נסיון עם אופלים, הסביר לי שה C20XE יתאים פיזית אבל הרכב לא יסע טוב. כי זהו מנוע לרכבים קלים ששיא הכוח שלו בסל"ד גבוהה 4500-6500 RPM ומכיוון שהפרונטרה היא רכב כבד, מנוע כזה לא מומלץ בשבילה.

למנוע המקורי שלה C20NE יש כבר כוח בסל"ד נמוך 2000-2500 RPM וזה מה שמתאים לרכב כבד.

הוא גם הסביר שאם המטרה היא שהרכב יהיה זריז יותר, אז אפשר לשים מנוע X20XEV או לשים טורבו ב C20NE.

אילו רכבים הגיעו עם X20XEV ובאילו שנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מנוע "אקוטק" 2 ליטר שמופיע בארץ בכל הווקטרה B (חוץ מהדגמים האחרונים שהיו 2.2) אבל זה מנוע זהה ל C20XE רק עם מגבלות זיהום אויר ועם פחות 14 כ"ס אז מה ההולנדי כ"כ ממליץ עליו, אני בטח לא מבין.

נראה לי הוא התבלבל או שאתה לא הבנת אותו כראוי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...