Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח רכב - דרך סוכן או ביטוח ישיר

kalda01
שימו לב! השרשור הזה בן 5767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עשיתי אצל ביטוח ישיר במחיר טוב למרצדס ישנה.

אני מקווה שאני לא יזדקק אליהם אבל הם הבטיחו מענה ישיר 24 שעות לשעת חרום.

אני עזבתי את הסוכן ביטוח שלי רק בגלל שביטוח ישיר יותר זול וגם בגלל שירות התיקונים לרכב ישן מה שהרוב לא נותנים.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לומר לך איך הם מתנהגים כשתובעים אותם בבית משפט - מתקפלים ומנסים להתפשר לפני כניסה למשפט .

יש להם נציג שמתרוצץ במסדרונות בין תביעה לתביעה.

ואת זה אני אומר מנסיון לאחר שתבעתי אותם (לא כלקוח שלהם).

לקח להם שמונה חודשים לשלם לי (ורק 70 אחוז -רשלנות תורמת אעלק) ,לאחר שמבוטח שלהם לא עצר בעצור ,פגע ב-2 רכבים ,רשיונו נשלל והוא הורשע.

גם זה לא עזר - רק תביעה!

זה פשוט בזיון מה שקורה אצלהם.

לסוכן שלי יש נציגה שמטפלת אישית ואף הכינה לי את כתב התביעה .בשביל לא לעשות פרסומת ,אם תהיה מעונין שלח ה"פ.

הסוכן בחולון.

לא ממליץ לך להתעסק עם החברות האלה שמחזיקות נציגים טלפוניים ללא כל סמכות ,ושפוחדים פחד מוות מהשיחות שמוקלטות ע"י החברות עצמן.

נ.ב.

אני בחרתי את חברת הביטוח דרך הסוכן לאחר שראיתי תעריפים באינטרנט.

בשביל שירות משלמים, ועל אי שרות משלמים כפליים.

בברכה

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

גם אני מסכים עם הכיוון של ללכת לסוכן ביטוח.

מניסיון עם אחת החברות הישירות במקרה שמישהו האשים אותי בפגיעה ברכבו 3 חודשים לפני כן (!!!) כאשר בפועל ראינו שלא קרה כלום לאף אחד מהרכבים (נגיעה במהירות 10 קמ"ש לא ממש יכולה להסב נזק), גיליתי את חוסר האכפתיות והחולשה שלהן.

את הנציגים הטלפונים לא מעניין שום דבר - הם צריכים למלא טפסים (במחשב כמובן) בפרטים על הכל.

לא יעזור אם אני אשאל מה הפרוצדורה בסיפור, איך יכול להיות שתובעים אותי על משהו שלא קרה - הם קודם צריכים למלא פרטים במחשב. כמובן שנשאלה השאלה - האם מילוי הפרטים במחשב תייקר לי את הפרמייה (כי קרתה "תאונה"). התשובה היא - כן!

פשוט לא ייאמן...

כן, אצל סוכן תשלמו יותר אבל יש עם מי לדבר בצד השני.

מומלץ כמובן לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב לפני שמחליטים, הוספתי לינק לאחד מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה דוגמא לאחת שמבוטחת לא דרך סוכן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=217802

אולי שורה ראשונה בתגובה 3 מלמדת משהו.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון ארוך מאוד עם ביטוח ישיר (5 שנים ולא מעט תביעות)

היחס מצויין, התשלום תמיד היה בזמן והמחירים נמוכים משמעותית בכל החברות הישירות וגם מהסוכנים.

אין לי מילה אחת רעה להגיד עליהם!

מוטי אוז- השאלה היא לא איך הם מתנהגים למי שתובע אותם והוא לא לקוח שלהם (ואת האמת? ממש לא מעניין אותי איך הם מתנהגים למי אליהם) אלא ללקוחות קיימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון ארוך מאוד עם ביטוח ישיר (5 שנים ולא מעט תביעות)

היחס מצויין, התשלום תמיד היה בזמן והמחירים נמוכים משמעותית בכל החברות הישירות וגם מהסוכנים.

אין לי מילה אחת רעה להגיד עליהם!

מוטי אוז- השאלה היא לא איך הם מתנהגים למי שתובע אותם והוא לא לקוח שלהם (ואת האמת? ממש לא מעניין אותי איך הם מתנהגים למי אליהם) אלא ללקוחות קיימים.

במקרה שלי לא מדובר בתאונה לא ברורה או בויכוח לגבי אשמה ,אלא בלקוח שלהם שלא עצר בעצור ,פגע בשני רכבים ,רשיונו נשלל מנהלתית ,והואשם בבית משפט ..

זה דווקא מאוד צריך לעניין אותך איך כל גוף שירותי כזה אחר מתנהג ,מכיוון שלא ירחק היום וזה יחזור אליך בצורה זו או אחרת.

אבל כמובן שלא באתי להטיף כאן או ללמד בנושא צרכנות .

מאחל לך שתמשיך לקבל מהם שירות טוב.

נ.ב.

רק עכשיו ראיתי את תשובתו והקישור של אמיר שליט ,כך שכנראה מה שכתבתי מיותר אם עדיין לא הבנת .

בברכה

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...