Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצות ברכישת רכב ספורטיבי

כותב אבוד
שימו לב! השרשור הזה בן 6262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר שלי (וכשאני אומר חבר שלי אני לא מתכוון לעצמי 8)) מחפש רכב ספורטיבי אמין עד 90 אלף שקל גג.

אחד שיכול לתת בביצועים אבל שלא מבקר במוסך יותר מדי..

עד עכשיו היתה לו קורולה 2004 1600 סמ"ק. מה ההמלצה שלכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר "לתת בביצועים" (כוח? ניהוג?).

תגדיר ספורטיבי (מראה? אופי?).

תגדיר אם יש מגבלות (מספר מושבים, גג פתוח/סגור, שנתון מינימלי).

והכי חשוב, כמה פעמים בדיוק בשנה הוא מוכן להיכנס למוסך וכמה כסף בדיוק הוא מוכן להוציא על תיקונים בלתי צפויים.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה יכול לשאול כמה כסף הוא הולך להוציא בדיוק על תיקונים לא צפויים? :roll:

זו לא סתירה די מהותית...?

"בדיוק" ו"לא צפוי"... ? :roll:

לפותח השרשור - תתן עוד פרטים, אחרת זוהי סתם ירייה באפילה.

ב90K יש לו המון לאן להתקדם אם הרכב הקודם היה קורולה, אבל עוד פרטים נדרשים.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה יכול לשאול כמה כסף הוא הולך להוציא בדיוק על תיקונים לא צפויים? :roll:

זו לא סתירה די מהותית...?

"בדיוק" ו"לא צפוי"... ? :roll:

בדיוק! :idea:

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בגלל שאני לא אמין (לפחות לא כמו קורולה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור ,

מה טווח השנתונים שהוא דורש ?

נפח מנוע ?

בקיצור , תן עוד פרטים , שתוכל לקבל תשובות כמה שיותר מפורטות .

לילה טוב .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח חבר'ה יש לכם נטייה להסחף למחוזות רחוקים

רכב מעל שנת 2000 שנחשב לספורטיבי עם 4 מושבים. אני יודע שיש הרבה, אבל אני גם צריך הרבה אופציות להראות לו כי אם אני אגביל אתכם ל 2000 סמק ומעלה נפספס כמה מכוניות שאולי הוא היה משנה את דעתו אם הייתי מציג אותן לפניו.

אז אני יודע שזאת קצת טירחה, אבל אני אשמח לכמה שיותר אופציות לרכב שנת 2000 ומעלה 4 מושבים שיכול לתת בביצועים אבל לא צריך טיפול מתמיד (מה הכוונה ב'טיפול מתמיד'? קחו למשל את הקורולה 1600 שנת 2004 שהיתה לו).

ואני ה'אבוד' הראשון :,] אני שמח שזה הפך למוטיב חוזר בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין, חוץ מלציין שנתון מינימלי לא אמרת כלום.

אתה רוצה עזרה? תעזור לנו לעזור לך.

מה החבר שלך מחפש באוטו חוץ מ-4 מושבים?

איך הוא מגדיר רכב ספורטיבי? האם יונדאי קופה נחשב אצלו ספורטיבי או רק הונדה S2000 ומעלה?

האם רכב שיש לו התנהגות מצויינת אבל אין לו הרבה כוח נחשב ספורטיבי בעיניו?

בקיצור, אף אחד לא יזרוק לך פה רשימה של 20 מכוניות שלי קשר לכלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, יש לי רעיון אחר בשבילך.

נסה ליצור קשר עם אדם בשם אילן פייביש.

תגיד לו שאתה רוצה רשימה של כל המכוניות הספורטיביות שנמכרות בארץ.

אני בטוח שהוא ישמח לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הוא מגדיר רכב ספורטיבי? האם יונדאי קופה נחשב אצלו ספורטיבי או רק הונדה S2000 ומעלה?

:lol: :lol: :lol:

פגיעה בול !!!!

למחבר המודעה - אל תהיה בטוח בכלל שתעבור את 2000 סמ"ק.

הדרישות שלך מבחינת תקציב, שנתון, אמינות, 4 מושבים וכו' לא לוקחות אותך רחוק מדיי מבחינת ההיצע.

עוד מעט מגיד שאתה רוצה גם רכב נפוץ שקל למצוא ונמכר מתחת למחירון.

אני לא אומר שאתה חייב להגדיל תקציב (זה כמובן תמיד טוב 8)) אבל תתחיל להוריד את המשקפיים הורודות.

יחד עם זאת - אל תיתיאש אפילו לא לרגע :-D

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא דרשתי מעל 2000 סמק וכן אני חושב שיונדאי קופה מבחינתו זה אוטו ספורטיבי וכמו כן גם סיויק.

מצטער אבל אני בעצמי לא יודע הרבה על הטעם שלו. קיוויתי שתתנו לי כמה אופציות שונות לחלוטין אחת מהשנייה שאוכל להעלות לפניו ולראות לאיזה כיוון הוא נוטה.

מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיוויק ספורטיבית? שיישאר עם הקורולה. (אגב, לסיוויק החדשות אין אפילו את הביצועים שהיו לישנות...)

ולעניין: נראה לי שלאון 2003 תפורה על חבר שלך. רק שייקח בחשבון ירידת ערך גבוהה. (מצד שני, אתה קונה רכב טוב במחיר די נמוך, אז הטרייד-אוף בא בדמות ירידת ערך גבוהה. כמו שהקודם לך הפסיד הרבה, כך גם אתה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...