Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליטל מחזירים לך כסף!

מתן
שימו לב! השרשור הזה בן 7874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני יותר מחודש, אחרי קניית האוטו הכנסתי אותו למוסך ליטל לטיפול, שכלל בין השאר החלפת זוג בולמים קדמיים. בגלל ההחלפה נדרש כיוון פרונט שנעשה ע"י מכון שעובד עם המוסך. שילמתי עבור הטיפול (והכיוון) לליטל ונסעתי לדרכי.

לאחר הטיפול הרגשתי שהמירכוז של ההגה חלש. איציק העלה השערה שהכיוון נעשה בצורה לא טובה. היום בבוקר הלכתי למכון פרונט ביפו שם התגלה שהפרונט של האוטו לא מכוון כלל :!:

במכון כיוונו את הפרונט והמירכוז והתחושה מההגה השתפרו באופן ניכר. חזרתי ליוסי ממוסך ליטל שהסכים מייד להחזיר לי את הכסף עבור הכיוון הראשון - במזומן.

מוסר השכל? דפקו אותי :mad: אבל לפחות קיבלתי את הכסף בחזרה. :?

zx וולקן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש להם (כן, ל-ה-ם) מזל שהחזירו לך את הכסף (מה שיכול להעיד על האפשרות שהם מודעים לעובדה שהרכב לא עבר כיוון פרונט אך בפועל שולם גם על כיוון פרונט.)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתם כול הזמן חוזרים למוסך ההוא,

כול הזמן אני שומע תלונות שהוא דופק אותכם.

לא יאומן..... מחרבנים על בן-אדם והוא פותח את הפה ואומר אהההההה

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנחה המזערית על זה שאתה חבר פורום לא מפצה על שירות גרוע ומקצועיות גם.

עוד לא שמעתי על רכב שיצא משם ואין לו תלונות.

נשמע כמו עוד מוסך שעובד על בסיס "... יהיה בסדר אחי..."

אתם מקבלים את זה בהבנה משום מה....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לזה מזוכיזם.

בן אדם סובל וחוזר כדי לקבל עוד...

"thats just the way it is - some things will never change..."

tupac.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לפרסם מוסכים טובים ויעילים ולפרסם אכזבות ממוסכים גרועים.

השליטה במכונית הינה המהנה ולא המהירות.

שלוט בכוחות הפועלים על הרכב ותלמד להנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכלס אני לא מבין .

עד עכשיו שמעתי טובות על ליטל

שמעתי שהם יקרנים אבל שהם שוים כל שקל

אבל אם גם בשווי העבודה מחפפים אז בשביל מה הם טובים ?

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שגם אני הורשמתי לרעה מליטל , התקשרתי אליהם בקשר להצעת מחיר לפקונג ראש אחרי שכבר מכונאי שאני מאוד סומך עליו איבחן את הבעיה במדוייק .

בשיחה של 5 דקות הוא כבר הגיע איתי למצב שהוא אומר שיכול להיות (רוב הסיכויים) שמדובר בכלל במנוע חדש בגלל שהוא כבר עבר 180K , לא ניראה לי !!!!

תעזבו את זה שהוא הציע לי מחיר שבו אני עושה פקום ראש פעמיים אצל המכונאי שלי , הוא גם הגיע למסקנות מאוד מאוד מתקדמות מבלי שהוא אפילו ראה את הרכב .....

אני לא יודע מה איתכם אבל ניראה לי שהוא עובד בדיוק כמו רוב המוסכים שיצא לי להכיר , פשוט מחליפים כמה שיותר .

דוד.

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

COMPONENT - MOREL DOTECH 6 MK2

SUB - BAZOOKA 10 " ELW1014

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעזבו את זה שהוא הציע לי מחיר שבו אני עושה פקום ראש פעמיים אצל המכונאי שלי , הוא גם הגיע למסקנות מאוד מאוד מתקדמות מבלי שהוא אפילו ראה את הרכב .....

זה בדיוק העניין:

במנועים כאלו פשוטים ונפוצים אין שום סיבה להיכנס למוסך מורשה גם אם מדובר באטם ראש מנוע או טיפול גדול אחר - על אחת כמה וכמה אם יש לך מוסכניק שאתה סומך עליו ואתה יכול לשבת אצלו כל היום ולצפות בו במהלך העבודה.

לעיתים המחיר פשוט לא שווה את זה (ולפעמים בדיוק ההפך).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין:

במנועים כאלו פשוטים ונפוצים אין שום סיבה להיכנס למוסך מורשה גם אם מדובר באטם ראש מנוע או טיפול גדול אחר - על אחת כמה וכמה אם יש לך מוסכניק שאתה סומך עליו ואתה יכול לשבת אצלו כל היום ולצפות בו במהלך העבודה.

איציק

אני מסכים ב - 100% עם איציק ולי ול - DAVID יש את השילוב ,

לשנינו יש מוסכניק שהוא מוסכניק מורשה של פג'ו סיטרואן שעובד גם עצמאי ועושה עבודה באיכות מעולה , וכמובן יש לך אופציה להסתכל והאופציה הכי טובה שהוא בן אדם מצויין שאתה תמיד יכול להתקשר אם קורה משהו.

אני ישיג את אישורו ואפרסם אותו בפורום ( אם מנהלי הפורום לא יתנגדו ) ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין:

איציק

לשנינו יש מוסכניק שהוא מוסכניק מורשה של פג'ו סיטרואן שעובד גם עצמאי ועושה עבודה באיכות מעולה , וכמובן יש לך אופציה להסתכל והאופציה הכי טובה שהוא בן אדם מצויין שאתה תמיד יכול להתקשר אם קורה משהו.

תמיד טוב לשמוע על מוסכניקים אחרים, אבל רק דבר אחד בנוגע לליטל:

רוב מוסכי לובינסקי אינם יודעים לטפל במכוניות מיוחדות יותר. היחס שם גרוע והעבודה גם לא משהו. נשארנו עם קומץ קטן מאוד של מוסכים שיודע את העבודה. רובם יקרים להחריד.

מה עושים? אפשר בהחלט לפנות למוסכניק לא מורשה שיודע מה שהוא עושה וגם נותן יחס טוב ואחריות (חשוב מאוד!) - אבל כאלו קשה למצוא לא פחות.

יש כאלו, כמוני, שמוכנים לאכול את ה"חרא" של המחירים הלא נמוכים (בכלל) בשביל לקבל שירות טוב. אפילו אם בליטל עושים טעות - דואגים אח"כ שאני אהיה מרוצה. אני משלם יותר, אבל דואג פחות.

מכאן ועד "המוסך דופק אותנו" הדרך ארוכה. מהיכרות עם המוסך הוא לעולם לא "ידפוק" אף אחד. הוא עושה טעויות, אבל לא יותר מכל מוסך אחר, וברוב המקרים הוא עושה עבודה טובה בהחלט. אם תמצאו לי מוסכניק מומחה, זול, ונותן יחס ואחריות - אני בשמחה אעבור אליו, אבל אני פשוט לא מאמין שיש כזה דבר. בינתיים אני מסתפק במה שיש.

שוב לסיכום - מוסך ליטל *לא* מנסה לדפוק אף אחד, אני מבטיח לכם. בנוגע למחירים שהוא נותן - הוא פשוט לא יכול להרשות לעצמו לתת פחות, פשוט מכיוון שזהו מוסך מורשה. לא טוב לכם - באמת אל תבואו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה

אני מכיר את מוסך "ליטל" ומה שיותר חשוב את יוסי מזה כשנה.

יוסי אחד מבעליו של ליטל הוא מהאנשים היותר ישרים שיצא לי לפגוש בענף הרכב

ופגשתי הרבה.

נכון, פשלות קורות אבל להזכירכם לא רק במוסך בליטל.

ההבדל הגדול הוא שאם והיה ואכן הייתה פשלה יש אם מי לדבר ויוסי ישא בכל האחריות

את המוסך בהרצליה בו עובד אביב אריאלי לא יצא לי לדגום, לדעתי מי שמחפש מוסך מורשה והדגש על מורשה בלבד לא ימצא אלטרנטיבה טובה יותר.

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין:

איציק

תמיד טוב לשמוע על מוסכניקים אחרים, אבל רק דבר אחד בנוגע לליטל:

רוב מוסכי לובינסקי אינם יודעים לטפל במכוניות מיוחדות יותר. היחס שם גרוע והעבודה גם לא משהו. נשארנו עם קומץ קטן מאוד של מוסכים שיודע את העבודה. רובם יקרים להחריד.

מה עושים? אפשר בהחלט לפנות למוסכניק לא מורשה שיודע מה שהוא עושה וגם נותן יחס טוב ואחריות (חשוב מאוד!) - אבל כאלו קשה למצוא לא פחות.

יש כאלו, כמוני, שמוכנים לאכול את ה"חרא" של המחירים הלא נמוכים (בכלל) בשביל לקבל שירות טוב. אפילו אם בליטל עושים טעות - דואגים אח"כ שאני אהיה מרוצה. אני משלם יותר, אבל דואג פחות.

מכאן ועד "המוסך דופק אותנו" הדרך ארוכה. מהיכרות עם המוסך הוא לעולם לא "ידפוק" אף אחד. הוא עושה טעויות, אבל לא יותר מכל מוסך אחר, וברוב המקרים הוא עושה עבודה טובה בהחלט. אם תמצאו לי מוסכניק מומחה, זול, ונותן יחס ואחריות - אני בשמחה אעבור אליו, אבל אני פשוט לא מאמין שיש כזה דבר. בינתיים אני מסתפק במה שיש.

שוב לסיכום - מוסך ליטל *לא* מנסה לדפוק אף אחד, אני מבטיח לכם. בנוגע למחירים שהוא נותן - הוא פשוט לא יכול להרשות לעצמו לתת פחות, פשוט מכיוון שזהו מוסך מורשה. לא טוב לכם - באמת אל תבואו.

רוני

אני מבין שיש לך כבר הרבה וותק וניסיון עם ליטל (אני רואה גם לפי ההודעות הרבות על כך... :oops: )

אבל לי ניראה אבסורד לגמרי שבשיחת טלפון פשוטה שבה רציתי לקבל הצעת מחיר על עבודה מסויימת הוא (יוסי) כבר איבחן את הבעיה כולה ועוד הוסיף שלדעתו זה יגמר בהחלפת מנוע...

אני לא יודע אבל זה לא ניראה לי הכי מיקצועי , איך אפשר לקבוע מצב של מנוע דרך טלפון :?::!:

וגם עצם העובדה שהוא משך יותר מידי לכוון של החלפה החלפה החלפה .... לא משרה יותר מידי ביטחון .

אומנם דובר פה לא פעם אחת על יושרו של "יוסי" ואני לא שולל חס וחלילה אבל המקרה הזה לא ממש חיזק בשבילי את העמדה הזאת .

דוד.

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

COMPONENT - MOREL DOTECH 6 MK2

SUB - BAZOOKA 10 " ELW1014

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...