Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות בקשר ל-T6

Inoni
שימו לב! השרשור הזה בן 7624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכר שלי קנה T6 שנת 2000, למיטב זכרוני אז היה לרכב מנוע 2800 ולא 3000 כמו היום, השאלה שלי האם יש שינוי במנוע חוץ מהגודל ?

ניסיתי לעשות חיפוש, אבל קצת קשה למצוא נתונים למנוע הישן של ה-T6, אני מקבל תוצאות של הנוכחי...

חוץ מזה הוא מעוניין לעשות צ'יפ, אני כמובן המלצתי בחום מופלג, אבל הוא היה רוצה לשוחח עם מישהו עם T6 משופרת, בשביל לשמוע ממנו מה דעתו והאם השיפור כדאי... ומי שיודע האם הצ'יפ הנוכחי מתאים למנוע הקודם (את גיא פרילינג עוד לא תפסתי בעניין זה).

אז שתי שאלות, הראשונה, מישהו יודע מה הנתונים של המנוע הקודם ??? יכול להיות שזה זהה ל-T4 שהיה לה מנוע קודם קטן יותר אבל עם אותו הספק בדיוק ? (1855 סמ"ק שגדל ל-1948 סמ"ק עם אותו הספק במתיחת פנים של 2001)

והשאלה השניה, האם מישהו מכיר מישהו עם T6 משופרת שאפשר ליצור איתו קשר לשאול את דעתו על השיפור ???

כל מידע נוסף רלוונטי או דעות מסויימות בעד ונגד ויתקבלו בברכה...

תודה,

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכר שלי קנה T6 שנת 2000, למיטב זכרוני אז היה לרכב מנוע 2800 ולא 3000 כמו היום, השאלה שלי האם יש שינוי במנוע חוץ מהגודל ?

ניסיתי לעשות חיפוש, אבל קצת קשה למצוא נתונים למנוע הישן של ה-T6, אני מקבל תוצאות של הנוכחי...

חוץ מזה הוא מעוניין לעשות צ'יפ, אני כמובן המלצתי בחום מופלג, אבל הוא היה רוצה לשוחח עם מישהו עם T6 משופרת, בשביל לשמוע ממנו מה דעתו והאם השיפור כדאי... ומי שיודע האם הצ'יפ הנוכחי מתאים למנוע הקודם (את גיא פרילינג עוד לא תפסתי בעניין זה).

אז שתי שאלות, הראשונה, מישהו יודע מה הנתונים של המנוע הקודם ??? יכול להיות שזה זהה ל-T4 שהיה לה מנוע קודם קטן יותר אבל עם אותו הספק בדיוק ? (1855 סמ"ק שגדל ל-1948 סמ"ק עם אותו הספק במתיחת פנים של 2001)

והשאלה השניה, האם מישהו מכיר מישהו עם T6 משופרת שאפשר ליצור איתו קשר לשאול את דעתו על השיפור ???

כל מידע נוסף רלוונטי או דעות מסויימות בעד ונגד ויתקבלו בברכה...

תודה,

ינון.

לגבי שינויים ההספק אני לא יודע אבל מה שאני יודע הוא כזה ,

נסעתי כמה פעמים ב - T6 הישנה , וכוח לא חסר לה בכלל , רכב מאד מאד חזק ...

אני לא רואה שום היגיון בשיפורים במנוע , כגון צי'פ וכו' ... הרכב מאד חזק גם ככה.

אם כבר רוצים להפוך כזאת מפלצת למפלצת יותר תעבוד על המתלים , לדעתי המתלים הרכים ( ובצדק , הרי רכב מנהלים ) הם החולשה , בכל אופן לא הכוח ולא הבלמים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

??? למיטב ידיעתי מנוע ה-T6 זהה לחלוטין כפי שהיה אז. 272 כ"ס ב-5400 סל"ד.

רוני

באמת ? מצויין... אני לא מבין למה הם הגדילו מנועים גם ב-T4 וגם ב-T6 וההספק נשאר זהה, אומנם הגדילו בקצת אבל עדיין זה מוזר, אולי המקסימום בסל"ד שונה או שהמומנט שונה, אבל זה כבר משהו אחר, בכל מקרה אם מישהו יודע או שיש לו תשובה הגיונית על למה להעלות גודל ולא לשנות כלום, שיכתוב...

עכשיו רק נשאר לשאול את גיא אם הצ'יפ מתאים למנוע של הישנה או שצריך להשיג במיוחד צ'יפ למנוע ההוא, רוני אתה עוד רוצה צ'יפ ? מתארגנת עוד קבוצה קטנה.

ולגבי מי שכתב שאין טעם לשפר, תראה, קודם כל זה לא בשבילי, אבל אני מבין אותו, למרות הכוח הרב אפשר להשיג עוד כוח בעלות נמוכה, זה השיפור הכי כדאי והכי משתלם שיש, ותמיד טוב שיש עוד כוח כל עוד יודעים איך להשתמש בו, וגם קסם לו המספר 300 כ"ס שהוא אמור לעבור עם הצ'יפ... שוב... עם הבנתי המלאה, הוא כמוני, ממש לא מהמשתוללים.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח כדי לשנות סחיבה בסל"ד מנהלתי

כן, כי מומנט של 38.8 קג"מ ב-2100 סל"ד זה לא מספיק...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם הרכב לא חסר קג"ם בנהיגה מנהלתית ....

ל - T6 יש סחיבה של TDI מודרני רב צלינדרים ... לא חסר לו קג"מ בשום סל"ד .

הטורבו שם עובד בלחץ נמוך ונכנס לפעולה די מוקדם לדעתי , ובכל מקרה שיש לך V6 2800 מה צריך בכלל טורבו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol::lol::lol:

זה מספיק כדי להמריא מעל איילון ולנחות ישר בנתב"ג.

אין טעם לצ'יפ.

זו לא מכונית ספורט,אלא יאכטה וכח לא רק שלא חסר לה,יש שיגידו שיש לה יותר מידיי.

חבל להתעסק במחשב של רכב כל כך יקר.

יזיק יותר מאשר יעזור.

למי מוכרים אחר-כך T6 עם צ'יפ? כמו למכור ליאנה עם הנאה\הנעה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol::lol::lol:

זה מספיק כדי להמריא מעל איילון ולנחות ישר בנתב"ג.

אין טעם לצ'יפ.

זו לא מכונית ספורט,אלא יאכטה וכח לא רק שלא חסר לה,יש שיגידו שיש לה יותר מידיי.

חבל להתעסק במחשב של רכב כל כך יקר.

יזיק יותר מאשר יעזור.

למי מוכרים אחר-כך T6 עם צ'יפ? כמו למכור ליאנה עם הנאה\הנעה...

הרכב גם כבד מאוד... ונכון שהוא מטוס, אבל אם אפשר להוסיף בצורה בטוחה וזולה מאוד עוד 40 כ"ס ולעבור את מספר הקסם 300 כ"ס זה אחלה לא ??? לגבי סיכונים אני מכיר הרבה וולוו משופרות (אבל אף אחת לא T6) וכולם כולל אני מרוצים עד הגג... אבל סתם בשביל ההרגשה של אותו מכר ניסיתי למצוא לו T6 משופרת, זה קצת קשה יותר, למרות שגיא הספיק לומר לי ביום חמישי שהוא שיפר כבר לפחות 5 T6... גם הוא מנסה לאתר לי אחת...

ולגבי מכירה, אני דווקא חושב שזה רק יכול לעזור, קודם כל אפשר לא לספר, ודבר שני אם מישהו מראש מחפש את ה-T6 ולא את הדגמים החלשים יותר אז הוא מראש מחפש ביצועים ולא רק סלון... ולכן לאדם כזה רכב עם 300+ כ"ס ישמע עוד יותר טוב...

והסיבה לטווח היפה מאוד של הכוח שיש ל-T6 היא שיש לה שני טורבואים קטנים במקום אחד גדול... ולמיטב ידיעתי היא לא V6 אלא טורית.

תודה לכל העוזרים, ביום ראשון אני אדבר אם גיא ונראה, בכל מקרה יש כבר איזה 4 אנשים שרוצים לעשות צ'יפ, אם יבואו עוד המחיר יירד... אז אם עוד מישהו רוצה שיפנה אלי בפרטי.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע ל-S80 המנוע היה ונשאר 2783 סמ"ק (ב-T6)

ב-S40 אכן הוגדל הנפח מ-1855 ל-1948 אבל אין לי מושג על הנתונים של המנוע הקודם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...