Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט בניית קארטינג.. צריך עזרה

Volcane605T
שימו לב! השרשור הזה בן 4711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לבנות משהו שיזוז במהירות 20 קמ"ש זה לא בעיה, אם אתה רוצה לבנות משהו רציני יותר זה הרבה יותר מסובך ממה שאתה חושב. השלדה של הקארטינג צריכה לעמוד במאמצים אדירים ולכן צריך הרבה חישובים וניסיון בהנדסת מכונות ותהליכי ייצור בשביל לבנות משהו שלא יתפרק לך באמצע סיבוב.

לכן בד"כ לוקחים רכב זול ומפשיטים אותו, ככה אתה לא מבזבז זמן על בניית המרכב ועדיין יש לך משהו שבכיף יזוז ב-20 קמ"ש.

אוי נו באמת... טאני אישית מכיר אנשים שהם לא "מוהנדסים" ובנו דברים יותר מסובכים בהרבה... לדוגמא: SHIFTER KART

שאגב מחזיקים שנים ומתנהגים נפלא.

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי נו באמת... טאני אישית מכיר אנשים שהם לא "מוהנדסים" ובנו דברים יותר מסובכים בהרבה... לדוגמא: SHIFTER KART

שאגב מחזיקים שנים ומתנהגים נפלא.

אז שיפתחו מפעל לייצור קארטים/רכב. אם הוא מתכוון להעלות קארט למסלול או להתחרות איתו אז נקודת הפתיחה שלו לא טובה. אם הוא מחפש משהו סתם להשתולל איתו אז עדיף לקנות גרוטאה ב-500 ש"ח ולשפצר אותה, זה יהיה הרבה יותר זול, מהיר ועמיד מקארט שהוא יבנה מכמה צינורות מרותכים ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, כמות כזאת של בילבולי מוח לא קראתי הרבה זמן.

מנוע של 50 ס"ק יכול בקלות להפוך למנוע של 75 סמ"ק עם מספיק כוח בשביל להזיז קארט.

לקארט יש 2 גלגלים יותר לא 4.

סביר להניח שאתה לא יודע מה המשקל של קארט או מה המשקל של הקטנוע.

אני חושב שעדיף לקנות שופל, וליהיות קבלן לעבודות עפר.

ונכון, אין דבר יותר מהנה מקורקינט.

דניאל.

- המבצע החל : כל "הורדה",ניסיון לייאש,"עזוב אותך","אין לך סיכוי". מבחינתי מסומנים כהרמה להנחתה. ואני מזמין אתכם לנסות אותי. מכיוון שלא הזהרתי קודם ההנחתה הזאת הייתה עדינה. -

חבל שלא קראת כל כך הרבה שטויות, אם רק תטרח לקרוא את ההודעות שלך אולי תקרא כמות גדולה בהרבה של בלבולי מוח, בהרבה פחות זמן!

מנוע של קארט 2 פעימות בארץ הם 100/125 סמ"ק (לא זוכר במדויק) ובנויים לאורך חיים קצר. מאוד. קצר כל כך עד שמדי 3-4 מרוצים הם עושים לו אוברול.

קארטים כאלה מגיעים בממוצע ל-120 קמ"ש לערך.

תקח מנוע חצי בגודלו, סביר להניח שגם נמוך בהספק, תוסיף על כך שלדה כבדה מהרגיל (הרי עשויה היא בידי אדם פרטי, ולא חברה שמחפשת להוריד כמה שיותר משקל - הדבר אולי החשוב ביותר בקארט), סביר להניח שתקבל מתכון לאיטיות נחרצת.

קארט אפשר לעשות גם ממנוע של מאוורר. אבל שוב, הוא יסע לאט מאוד, אם בכלל. אם הצורך במהירות לא מרגש אותך, אלא עצם העשייה (והכלים המתאימים), לך על זה! בלי לחשוב פעמיים!

דניאל, הרמתי לך להנחתה? בקשה... תוציא כל מה שיש לך להגיד. כל עוד לא תשכנע אותי אחרת אני לא ארד מדעתי, ואתכסח איתך עד זוב דם.

כשתוכיח שאתה צודק, אם תוכיח, אז תוכל להגיד שדברי הם שטויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שיפתחו מפעל לייצור קארטים/רכב. אם הוא מתכוון להעלות קארט למסלול או להתחרות איתו אז נקודת הפתיחה שלו לא טובה. אם הוא מחפש משהו סתם להשתולל איתו אז עדיף לקנות גרוטאה ב-500 ש"ח ולשפצר אותה, זה יהיה הרבה יותר זול, מהיר ועמיד מקארט שהוא יבנה מכמה צינורות מרותכים ...

ציטוט של פותח השרשור:

"אני רוצה לעשות את הפרוייקט הזה כי זה גם ישפר לי את הידע בתחום הזה וגם בשביל הכיף"

ובדרך תארוז לי קארט אחד של 500 שקל.....

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

שלום אני רוצה לבנות קארטניג ראשון,אני מתכנן לבנות אותו עם מנוע 50 סמ"ק,אני צריך לדעת מאיפה אני משיג את כל החלקים הדרושים,עליות,ומדריך טוב שמסביר איך לבנות את זה בעצם.

תודה לכל העונים:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...