Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 306 xn

Prisma
שימו לב! השרשור הזה בן 7674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתעניין ברכישת פיג'ו 306 xn. שנת 99. ידני. 5 דלתות.

מה דעתכם?

תנו לי בבקשה את כל המידע שאתם יודעים - תשפכו הכל!

זה חשוב ודחוף.

תודה רבה לכל הקליברים המקצועיים שבפורום!

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם?

זה חשוב ודחוף.

יש לך אחת על הכוונת? אם כן - תאר לנו אותה, תן את כל המידע שאתה יודע. אי אפשר סתם לשפוך פה מידע - אנחנו צריכים לדעת יותר על הרכב הספציפי וכן לדעת מה אתה רוצה לדעת בנוגע אליו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 1400 (1360CC)

בלוק אלומיניום - לבדוק בשבע עיניים סימני קורוזיה מאחורי צילינדר מס' 1 + מים מקוריים :!: ברדיאטור.

חלק מהXN הגיעו עם מזגן אלכס - שמור מרחק.

בדגמים בצבע לבן - בדוק סימני חלודה מתחת לגומיות שמעל הדלתות האחוריות.

בדוק שמערכת החימום עובדת. סימני קורוזיה בחיבורים יצביעו על צינורות לרדיאטור חימום שעבר זמנם (800 ש"ח).

HFturbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם?

מכונית מצוינת: נוחה, מרווחת, מנוע 1.4 רועש מעט אך עושה

את העבודה מצוין לגילו (מיושן), התנהגות כביש של 306 (קרי :yum:).

אבל אם זו התכלכלה מלוח פוקוס, רד ממנה ויפה שעה אחת קודם :!:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם?

זה חשוב ודחוף.

ברשותי 306 1.4 שנת 98, כמה דברים מהנסיון שלי :

גיר מדוייק ומאוד נעים לתפעול - פרט לשילוב הילוך אחורי מטריד לפעמים

היגוי טוב מאוד,אין שטח מת, לא מעט פידבק וידיעה על "מה קורה שם למטה"

נוחות הנסיעה טובה מאוד, מושבים נוחים - אך חסרים תמיכה צידית מספקת. לנהג לפחות.

תיפעול הדוושות גם הן לא רע, גובהן לא יכול להיות הרבה יותר טוב, מזמין עקב-אגודל.

המשען לרגל שמאל מספיק בדוחק לנעל מידה 40

מערכת הבלימה מגיבה מצויין ונושכת במידה מספקת, אך רצוי לא לשבת עליה חזק מדי ולאורך זמן. אין לה יומרות גדולות מדי ומהר מאוד תגיע ל-Fade רציני.

המנוע הוא סוס עבודה לא קטן, לרוב לא צפויות הפתעות מכיוונו, אבל צריך לבדוק בשבע עיניים את המערכות שמסביבו כמו מערכת קירור, חשמל, חימום, הגה כח, לבדוק תקינות מאווררי רדיאטור,ונוזל קירור מקורי (הכי חשוב 8) ), מזגן וכו'

לגבי אבזור:

מזגן מקורי, הגה כח ונעילה מרכזית.

אולי גם רדיו טייפ/דיסק ואזעקה.

למיטב ידיעתי דגמי 99 הגיעו עם ABS - אבל אני לא סגור על זה.

לגבי ת'כלס נהיגה :

המנוע מאוד מזמין ביקור בסל"ד גבוה ולדעתי גם נשמע לא רע - אבל לא לשכוח שאין לו הרבה כוח ובתנאי כביש מסויימים, כמו עליות ממושכות ורמות, תצטרך לשמור על כוח זמין ולעבוד עם ההילוכים לא מעט. במיוחד בעקיפות באותם תנאים.

בכל מקרה, בתנאים רגילים לא תתקשה לשמור על קצב תנועה למעלה מסביר, וגם יותר ממרבית הפחיות על הכביש.

ההגה והגיר, וגם אופי פעולת המנוע - למרות נחיתות בכוחו, מזמינים נהיגה די אגרסיבית וצריך לזכור שאחרי הכל זהו אוטו רך ותת היגוי בא בסיטונות אם אתה לא מקדים תרופה למכה. ולפעמים בכל זאת.

לגבי החלקות/היגוי יתר/הידוקי קו ושות' - אין הרבה טענות בתחום הזה, הרכב מספק את הסחורה בהתאם לציפיות ובפרוגרסיביות באופן די מפתיע. פה גם המקום לציין שוב את חוסר התמיכה הצידית שדי מפריעה במקרים מסוג זה וכדאי להיות מוכנים לכך.

מקווה שזה עונה על חלק מהשאלות שלך, נסה לשאול גם בטיפול ברכב לקבלת דיעה מאנשים עם ידע יותר מעמיק בצד המכני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אני מתלבט בין פולקסווגן פולו קלאסיק 75 כ"ס, שנת 96, נפח 1600 לפיג'ו 306 xn שנת 99.

ממליץ לך לבחור בפג'ו כי המנוע 1600 עם 75 כ"ס של פלוץוואגן הוא לדעתי נחות מבחינת רצועת כח זמין לעומת מנוע TU (פג'ו) 1400 75 כ"ס. בעיקר נשימה סל"ד גבוהה ורצועת כח לטובת הפג'ו.

נ.ב ההשואה שהבאתי בפניך התבצעה בפג'ו 106 (1400) מול סיאט איביזה (1600) שלהם מנועים מקבלים להשוואה המתבקשת.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אני מתלבט בין פולקסווגן פולו קלאסיק 75 כ"ס, שנת 96, נפח 1600 לפיג'ו 306 xn שנת 99.

ממליץ לך לבחור בפג'ו כי המנוע 1600 עם 75 כ"ס של פלוץוואגן הוא לדעתי נחות מבחינת רצועת כח זמין לעומת מנוע TU (פג'ו) 1400 75 כ"ס. בעיקר נשימה סל"ד גבוהה ורצועת כח לטובת הפג'ו.

נ.ב ההשואה שהבאתי בפניך התבצעה בפג'ו 106 (1400) מול סיאט איביזה (1600) שלהם מנועים מקבלים להשוואה המתבקשת.

הבעיה כאן היא שה-106 שוקלת כ-900 קילו בעוד ה-306 כ-1050-1100... בכל מקרה בין הפולו קלאסיק ל-306 הפז'ו מהנה, מרווחת ונוחה יותר. היא גם 3 שנים חדשה יותר וזה בונוס רציני.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...