Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו יכול להמליץ על סאב 10-11" בעל נצילות גבוהה?

שימו לב! השרשור הזה בן 7669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בבקשה..........

DLS ULTIMATE SP 12

12 אינץ' 1200W 500WRMS

97.3 Db

:wink:

אתה יודע מה? תקנה, זה אחלה , מציאה ,לא תשיג מחיר יותר טוב.

זה לא משנה, תשרוף 10000 שקל על רמקול אחד לא כולל תיבה.

או שתקנה 10 סאבים של pioneer או 5 סאבים + מגבר סוס לכל אחד מהם.

כסף שלך, בחר איך שאתה רוצה לבזבז אותו, אני חושב שזה סתם ביזבוז כסף להתעקש על שתי דציבל.

תשמע יש אנשים שזה כן משנה להם, מה אכפת לך מה הוא יקנה, זה כסף שלו.

והסאב ממש לא עולה 10000 שקל אולי שניים כאלה.

והכי חשוב תהיה רגוע אחי :wink:

2pac

west side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בבקשה..........

DLS ULTIMATE SP 12

12 אינץ' 1200W 500WRMS

97.3 Db

:wink:

אתה יודע מה? תקנה, זה אחלה , מציאה ,לא תשיג מחיר יותר טוב.

זה לא משנה, תשרוף 10000 שקל על רמקול אחד לא כולל תיבה.

או שתקנה 10 סאבים של pioneer או 5 סאבים + מגבר סוס לכל אחד מהם.

כסף שלך, בחר איך שאתה רוצה לבזבז אותו, אני חושב שזה סתם ביזבוז כסף להתעקש על שתי דציבל.

למה אתה ממשיך להיתעקש שזה 10K ?!

חוץ מזה , תן לבן-אדם לבחור מה שטוב לו , אחרי הכל הוא זה שיקשיב למערכת ולא אתה.

טריפ21, מה השיקול שעומד מאחורי החיפוש?

מתי התעקשתי שזה עולה 10K?

כולה פעם אחת זה התעקשות?

מישהו אחר אמר שזה יקר ואני נתתי דוגמא מה אפשר לקנות במחיר הזה.

מה ההתנפלות? :?

כן, יש לי זבל סיני באוטו ואני גאה בזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצילות יכולה להיות דבר חשוב, כי למשל הכפלה בעוצמה שווה תוספת של 3 דציבל והכפלה בשטח הפנים שווה תוספת של 3 דציבל, אבל אני אישית לא בוחר סאבים לפי זה אלא לפי מה שנשמע טוב. למערכת SQ בכל אופן גם סאב 12" עם 300W יכול להיות מעל ומעבר.

אלי אני מצטער אבל לא עולים לי לראש סאבים עם נצילות גבוהה במיוחד כי האמת שאני לא בוחר סאב לפי זה גם בגלל שהרבה פעמים המדידה של הנצילות לא אומרת הרבה כי היא מתבצעת כשהסאב הוא ON AXIS וכאשר הוא לא הנצילות משתנה.

דרך אגב איזה מגבר קנית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים, לפני שאתם זורקים ביטויים כמו "מה אתה רוצה לבזבז 10K על סאב ?!" תשימו לב על איזה הגברה עובד הבחור ואם איזה רמקולים. ראיתי גם שהאודיסון שלו מיועד למכירה ובדר"כ כשמוכרים מגבר קיים, קונים יותר טוב, אז תעשו את החישוב ...

בקשר לסאבים, ממה שיצא לי לקרוא בפורומים בחו"ל הרבה אנשים משבחים את LAMBDA ACOUSTICS

http://www.lambdacoustics.com/products.html

גם נצילים וגם טובים ל SQ וגם אין להשיג בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל התומכים!!! בקשר ל 10K אז לא!! הסאב של FOCAL עולה שליש מזה. והדוגמא בקשר לסאבים של פיוניר, אז ככה, מה אתה מעדיף שיהוה לך חמש חיפושיות משנת 80 או רכב חדש משנת 2003? אני חושב שרכב חדש! אז בגלל זה אני לא אקנה 5 סאבים של פיונייר ושישמע חרא ויפוצץ לי את האוזניים אלא אני אקנה סאב טוב ומוזיקלי ל SQ אפילו במחיר של 10 פיוניר.

אייל - בסוף הלכתי על שני HELIX מהסדרה הגבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי קודם כל תתחדש. עכשיו פעם FASTGT אמר לי שהמגברים של הליקס מתחממים, אמרתי לו שאני לא מאמין שזה נכון. אבל קראתי איזה ת'רד בקארסאונד (הרגע) ומסתבר שבאמת זה נכון ושהמפיץ האמריקאי שלהם ממליץ להשתמש באיוורור טוב (ומאווררים) אם אתה הולך להריץ אותם תחת עומסים גבוהים.

http://www.carsound.com/ubb/ultimatebb.php?ubb=get_topic;f=18;t=003400

קרא הודעה 4,6.

בקיץ שיש אצלנו נראה לי שכדאי להקפיד על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי קודם כל תתחדש. עכשיו פעם FASTGT אמר לי שהמגברים של הליקס מתחממים, אמרתי לו שאני לא מאמין שזה נכון. אבל קראתי איזה ת'רד בקארסאונד (הרגע) ומסתבר שבאמת זה נכון ושהמפיץ האמריקאי שלהם ממליץ להשתמש באיוורור טוב (ומאווררים) אם אתה הולך להריץ אותם תחת עומסים גבוהים.

http://www.carsound.com/ubb/ultimatebb.php?ubb=get_topic;f=18;t=003400

קרא הודעה 4,6.

בקיץ שיש אצלנו נראה לי שכדאי להקפיד על זה.

קודם כל יש אכן הרבה מגברים כאלה שמתחממים. בעיקרון בגלל שקורעים להם את הצורה ומעמיסים אליהם בטירוף.

יום אחד, במוסך סגור עם 50 מעלות בפנים העמדנו את המגבר לבדיקה. הרצנו אותו ל 4 שעות תחת עומס והוא לא התנתק. חשוב להזכיר שזה היה HELIX מהסדרה היותר נמוכה (40X) והיה מותקן מתחת לכיסא הנהג בתוך שטיח. אכן אפשר היה לבשל עליו סטייק אבל הוא לא התנתק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצילות סופית מחושבת הן ע"י נצילות הדרייבר עצמו (סאב במקרה זה) והן ע"י צורת הקופסה.

כדי להגיע לנצילות של 96DB תצטרך הן דרייבר בעל נצילות גבוהה (אין כמעט כאלה לרכב שנותנים מעל 91 ב off axis של 30 מעלות) והן תיבת Bandpass שלעולם לא תספק SQ.

תיבה אטומה מורידה אוטומטית את הנצילות של כל דרייבר הנמצא בא.

ולמי שקשקש על רמקולים של PA - לדוגמה ל Cerwin Vega יש רמקול PA עם נצילות של 108DB אולם הנצילות הגבוהה לא באה מנתוני הדרייבר עצמו אלא ממבנה הקופסה בה הוא ממוקם ( 7th order Bandpass) , סוג קופסא שלעולם לא ניתן יהיה למקם באוטו בשל גודל. ולא , הם לא עולים 10,000 ש"ח וגם לא חצי מזה.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

POKO, אני "קשקשתי" על רמקולים PA, ובכלל לא התכוונתי לרמקולים עם תיבות, אלא לוופרים עצמם שבגדלים של 15-18 אינץ שמסוגלים להגיע לנצילות גבוהה, וצריכים תיבות מאד גדולות ממילא...

וה 10Kש"ח כוונו בכלל לוופר של פוקל שעולה בחו"ל יותר מ 700 דולר שצויין קצת אחרי תחילת ההודעה, אז לא נראה לי שבארץ הוא יעלה פחות מ 10K. (בכל זאת אם אני טועה תקן אותי). כמובן שיש וופרים לרכב שמגיעים להתנגדות גבוהה ביחס לדגמים אחרים, אך לצערנו הם לא זולים.

חוץ מזה שכל יצרן מודד את הנצילות של הרמקולים שלו בתדר אחר, כך שקשה להשוות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...