Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כסף תמורת מידע - טרנד חדש?

~TB~
שימו לב! השרשור הזה בן 6748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם זה מישהו שמחפש בשבילך את האוטו- תן לו כסף.

אם זה מישהו שרק ראה את הרכב... לשיקולך.

אם זה מישהו מהפורום שמנסה לעשות פה רווחים - הייתי מעיף אותו לכל הרוחות (כולל מהפורום).

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שזה מגעיל, אני הייתי מתנה את התשלום בביצוע העיסקה. כלומר, שהמתווך (כמו מתווך אמיתי) יבין שהוא מקבל תשלום רק אם קנית את הרכב, ולא על מסירת המידע בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב כמוכם.

אם הוא מחפש במיוחד בשבילי, אז ה 100-200 מוצדקים. אחרי הכל, עזר לי ועבד בשביל זה.

אם הואקרא על זה בעיתון, ראה במקרה במפגש, או אנערף מה ובשביל להביא לי פרטים הוא דורש כסף - לזה לא הייתי מסכים.

אבל סתם עניין אותי לדעת את הדיעות שלכם בנושא.

עזבו את זה. טיבי - יש לך מושג מה זה S2000? אני פשוט לא רוצה שתקבל שוק, זה הכל. זו אולי המכונית שהכי לא כדאי לזלזל בה בישראל, והמבין יבין.
תודה על הדאגה, אבל מישהו אמר שאני מזלזל בהונדה?

תמיד צריך להכיר את הרכב, אפילו במיני קבריולט אסור לזלזל (והמבין יבין...).

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שזה מגעיל, אני הייתי מתנה את התשלום בביצוע העיסקה. כלומר, שהמתווך (כמו מתווך אמיתי) יבין שהוא מקבל תשלום רק אם קנית את הרכב, ולא על מסירת המידע בלבד.

מצטרף לדעה זו. כך עובד תיווך.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם בן אדם מסויים אמר לך שהוא יכול לסדר לך

את הרכב שאחריו אתה תר בחיפושים וביקש X כסף ברגע ביצוע העסקה

העניין לגיטימי לחלוטין

זאת שיטת מסחר ככה עובד כל העולם (שדרך אגב בעולם הרכב מקובל לתת למתווך 1-2 אחוז

תלוי בערך הרכב )

אבל אם בן אדם אומר לך " אני מוכן לתת לך טלפון של בחור שמוכר רק אם תשלם לי X כסף "

את אותו בן אדם צריך לחנוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באותה דעה כמו הרוב, אם הוא חיפש בשילי, אז מגיע לו, אחרת לא!

אך יש פה בעיה קטנה: מאיפה אני יכול לדעת אם באמת הוא חיפש, או שהוא פשוט קרא וכו'..

-לאון חבקין-

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב חבר'ה, ננצל את הבמה הזאת לעזרה בחיפוש אחר פנטזיה אישית:

מי ששמע על אאודי A8 שנת 96 למכירה שייצור איתי קשר בה"פ.

אני מכיר אחת למכירה מהדגמים הראשונים, אני אבדוק איזו שנה היא...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ אני לא גובה כסף, אבל לבנצי, אני גובה!

יאלה בנצי 200 שקל מחר יש לך אודי A8, בחצר.

;).

בנצי חזרנו לעיניינים?

הסוכנות בנצי את יוני בע"מ חזרה לתלם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אתכם מחברי פורום/מתווכים והכל. רוצה לעזור? תן מידע. רוצה כסף? תקבץ נדבות.

למקצוע הזה קוראים "סוחר", רק בלי היד הנוספת וסיפורי ה"סבתא של דודה שלי".

אגב, מחפש טווינגו שמורה, במחיר שלא מכפיל את המחירון.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, זה עיניין לגיטימי לחלוטין..

אני בזמנו שחיפשתי רכב, הייתי מוכן לתת כמה שצריך ... מרצוני החופשי!

אם מישהו היה בא ואומר לי "שמע, יש אחת, תביא 500 תקבל מספר" .. שיקפוץ לי.

אבל אם מישהו היה בא ואומר לי "שמע, אני מכיר, ראיתי, יכול לברר, אני אשמח לעזור לך" ולא מגלה חמדנות.. מצידי לתת לו, 300 שקל, 500 שקל ואפילו 1000 שקל (ועוד), אם זה שווה את זה, אם מדובר באחד שבאמת רוצה לעזור ולא להרוויח.

ואם לא כסף, אז לצ'פר אותו בדרך אחרת.

אני עזרתי להרבה אנשים בקטע של למצוא מכוניות וזה... ואף פעם לא ביקשתי, ואפילו שהציעו לא הייתי מוכן לקחת כסף. (ויש פה לא מעט אנשים שיעידו על כך)

אני עושה את זה, מתוך רצון... אני מעמיד את עצמי במקומם, איך אני הייתי שחיפשתי רכב.

חבר'ה, תעזרו לאנשים.. במיוחד לחובבי הרכב, אלו חברים שלכם גם אם אתם לא מכירים אותם.. אתם לא אוייבים אתם נחלמים יחד יום יום, בחברות הביטוח שקורעות לנו ת'כיס, הגנבים שבלילה אחד גונבים ומשחיטים משהו ששקענו בו חודשים ואפילו שנים, השוטרים שחושבים שאנחנו "מכה"... וכל מי שמסתכל על התחביב היקר שלנו בעין רעה.

מחר, אתם תחפשו עזרה

נאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...