Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המערכת החדשה שלי ההתקנה הסתיימה + תמונות חוות דעת בבקשה

griber6
שימו לב! השרשור הזה בן 6673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תומר קודם כל תתחדש.!

1.צריך לשמוע.

2. צריך לראות(בד"כ התמונות לא מחמיאות ביחס לתוצאה בפועל).

בכל מקרה אכן הסקאיי נראה נהדר, משתלב ממש כבילט אין עם שאר החלקים.

ניפגש ונשמע.:).

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אהבתי מאוד תעבודה אחי פשש ממש פצצה הטוויטרים וגם הסאב שלך מאוד אהבתי בכלל אחי שלא נדבר על הפנל של אלפיןן שהוא פצצה בפני אצמו בכלל אחלה של מערכת העמדת אחי תתדש מזל טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה מעולה אחי

תתחדש גבר

שאלה קטנה

מאיפה הישגת את המתאם ל IPOD?

hu - alpine 9877 -->front : boston acoustic pro sixsty + morel elate 8" mid bass ==>rear : mbquart 3 way 150-rms -> amps : alpine pdx150.4 , alpine mrd 1005d ,second gel battery

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אחי איך הסתרת את המגברים כלפי פנים? לא הבנתי אותך....!

אני רוצה לעשות את זה בסקסו!

תתחדש על המערכת עבודה יפה מאוד

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי איך הסתרת את המגברים כלפי פנים? לא הבנתי אותך....!

http://pics.sendit.co.il/upservb/dde85a91dc.jpg - המחיצה שאתה רואה פה בתמונה זו לא המחיצה המקורית אלא קרש מצופה בבד שחתוך לפי המבנה של תא המטען.

http://pics.sendit.co.il/upservb/7053f6b584.jpg - פה זה צילום מתוך הרכב. הצד השני של המחיצה שבתמונה הקודמת. כשהמושבים מקופלים.

אני מקווה שהבנת. אם לא אתה יכול לבוא לראות. או לשאול שוב.

הקופסה עם הגריל כמה עלתה לך ומאיפה?

וכמה ליטר?

זאת לא תיבה עם גריל. זה דגם מיוחד - סאב שמגיע עם תיבה מקורית הוא נקרא KAPPA BOX.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה לי

האם הקרש החוצץ הזה אטום?

והאם הוא לא מונע מתדרי הסאבוופר קצת מלהגיע לפנים הרכב?

ואיך אתה מגיע עם הקרש הזה לגלגל רזרבי?

תודה מראש פשוט גם אני חשבתי לעשות כזה דבר בעצמי אבל אלו השאלות שעלו לי

(סליחה על הבורות שלי פשוט אני לא מבין)

גם אני אוהב ללחוץ Ctrl+W

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון של הסתרת המגברים בצורה הזאת מצויין, כשהתקנתי מגבר אצלי גם חשבתי על לעשות ככה, אבל בגלל שגם ככה יש לי בגאז' בגודל של תא כפפות הלכתי על משהו אחר והתקנתי את המגבר מתחת למושב בצורה שלא ניתן לפרק אותו או לעקור אותו (מוגן ע"י 2 קורות מתכת עבות).

אחלה התקנה ורכיבים, תתחדש.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הקרש החוצץ הזה אטום?

והאם הוא לא מונע מתדרי הסאבוופר קצת מלהגיע לפנים הרכב?

ואיך אתה מגיע עם הקרש הזה לגלגל רזרבי?

הקרש לא בדיוק אטום, אפשר לראות את זה בתמונה.(יש חריץ למעלה) אבל אני מניח שבכל זאת יש חסימה מסויימת של הבאס אולם זה לא מורגש ברמה שזה מפריע לי או שיוצר הרגשה שחסר באס.

מדובר במיצובישי גאלאנט תא מטען גדול מאוד ולכן אין הפרעה בגישה לגלגל הרזרבי.

הרעיון של ההסתרה באמת נחמד, למרות שלא נראה לי שימנע חס וחלילה גניבה כי את הסאב לא ניתן להסתיר ומן הסתם אם גנב מסר**, רואה את הסאב הוא ידע שיש גם מגברים והפתעות נוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא שהסאב עולה חצי מהמגבר, גם אם יגלו את המגבר, הוא פשוט מצריך יותר מדי השקעה אצלי כדי לפרק אותו (חובה לפרק כיסא נהג, הכל מחובר עם טורקסים ואלנים, בקיצור סיפור מהתחת).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...