Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות כיצד לפעול ?

פוסטים מומלצים

לפני כחודש פגע בי רכב בחניה ליד הבית הפוגע לא טרח להשאיר פרטים אך השאיר את הרכב שלו לידי כשהגעתי לרכבי לאחר שעתיים מאירוע הפגיעה עצמו (תיעוד מהמצלמת רכב ) חטפתי חום גיליתי שכל הפגוש הקדמי שבור לחלוטין ,ישר חשדתי ברכב שחונה מצד ימין כי ניכר שסימני הפגיעה והצבע הלבן שלו על הפגוש השחור אצלי נראים מתאימים מבחינת המיקום. אז בלי לחשוב יותר מדי ניגשתי אל מצלמת הרכב שלצערי הרב לא מצלמת 24 שעות אבל כן יש לה חיישן תנועה שנדלק ברגע שמזהה מכה ולמזלי הפעם המכה הייתה רצינית והיא התעוררה מזה ( תודה ל DDPI) ובסרטון וידאו אני מזהה בחור צעיר ככל הנראה נהג חדש שפושט יוצא מהרכב אחרי שנכנס לי באוטו ( נראה שפוט הוא לא חישב את הזווית של הכניסה שלו לחניה לידי ) מסתכל על הרכב שלי נכנס חזרה לרכב שלו ופשוט ממשיך להתקדם קדימה תוך כדי שהוא ממשיך להתחכך לי ברכב. 

בעודי ממתין מספר דקות ליד הרכב אני של אותו נהג חדש מזדהה בפניי ושואלת מדוע אני מסתכל על הרכב שחונה מצד ימין אליה בהמשך היא מזדהה שהרכב הוא של המשפחה ואני מציין בפניה שכל הנראה אדם צעיר אני משער שבנה פגע לי ברכב היא כמובן מכחישה עד לאותה נקודת שמח שאני מציג בפניה את הסרטון דרך הטלפון שלי שאותו הורדתי מהמצלמה.

היא מוסרת לי רק פרטי רישיון רכב לאמא וכי מה למסור רישיון נהיגה או ביטוח מקיף רק ביטוח חובה ורישיון רכב 

עכשיו השאלה היא כזאת לא יצא לי לטפל בנזק עד היום בגלל הולדת בתי ההראשונה השאלה היא האם זה בסדר לתקן את הרכב לאחר חודש וחצי מהמקרה והאם אני צפוי להתמודד מול סחבת בירוקרטית של חברת הביטוח ? מציין שיש לי ביטוח מקיף לרכב וכבר נקבע מוסך בסדר אבל השיחה מול החברה נעשתה לפני כחודש ימים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חודש וחצי נשמע לי בסדר גמור, זה בהחלט טווח זמן תקין, במיוחד אם אתה כותב שעדכנת את חברת הביטוח סמוך למועד המקרה.

• רעיון טוב! 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מסודר. יש לך תיעוד של האירוע, הודאה בפגיעה (אחרת מהיכן פרטי הביטוח), אני מניח שצילומי הנזק בסמוך לאירוע, אז לא יקשה עליך להוכיח שלא נגרם נזק נוסף מאז. בכל מקרה, תעד את המקום שוב על ידי צילום כשאתה מכניס את הרכב למוסך, ודאג שיהיה לך דו"ח שמאי, שיהיה הבסיס לתביעה, בין אם מול הביטוח ובין אם בבית המשפט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...