Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש פה אנשים עם ניסיון של כמה שנים בניסאן מיקרה / רנו קליאו / אופל קורסה ?

אופיר36
שימו לב! השרשור הזה בן 1015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי ניסיון עם קליאו 4 מנוע 1.2 - הרכב היה אצלי מחדש למשך שנתיים וחצי. עשה בערך 25 אלף ק"מ. מבחינת אמינות פעם הגיר השתגע ועבר איפוס או משהו במוסך.

בלי קשר מדובר לטעמי ברכב גרוע. התנהגות הגיר מעצבנת. הוא מרגיש לא איכותי. מיושן. ופשוט לא אוטו שהיה כיף איתו.

מיקרה 1.2 גיר רציף - הייתה אצלי שנה וחצי. מעט ק"מ. אמינה. זריזה. חסכונית. מרגישה מאוד פשוטה.

קליאו החדשה מנוע 1.0 גיר רציף - כרגע אצלי חודש בערך. מרוצה. מרגיש רכב הרבה יותר טוב מהקליאו 4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של שתי מיקרות(2011 ו2016) - שתיהן אוטמטיות עם גיר רציף - לא היו בעיות מיוחדות. צריכת דלק של 1 ל15 בממוצע אצלי.

פעם אחת הייתי צריך להחליף קוייל - לא חלק יקר אבל היה צריך לפרק קצת יותר מכרגיל בשביל להגיע אליה - אותו דבר גם בהחלפת פלאגים.

נקודה רגישה היא כפתור ברירה החום/קור במזגן שהיו כאלה שנתקע להם והיה יחסית יקר לתקן.

מאוד אוהב את החימום במושבים(שונא חימום של מזגן) ואת הדיבורית המובנית והשליטה מההגה

תמיד שמח לעזור וליעץ לגבי רכישת רכב - במיוחד רכבים שנותנים תמורה טובה לכסף(אפשר גם בפרטי).
בעבר: פג'ו 205, דיהטסו אפלאוז, פיאט מולטיפלה(זוכת תחרות הרכב הכי מכוער בעולם), רנו לוגאן, ניסאן מיקרה
היום: טויוטה סיינה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, yulianx כתב:

שים לב כאשר אתה מאיץ, מד סלד לא עולה בהדרגה, אלא נשאר קבוע בהתאם ללחיצת הגז.

דווקא אני זוכר שהסתכלתי עליו פעם אחת כשהאצתי מ 70 ל 90 והוא קפץ מיד למעלה ואז אחרי כמה שניות חזר לאזור ה 2000-3000

אבל אני אבדוק שוב.  

לפני 7 שעות, המחליף כתב:

היו תלונות על בעיות קשות במזגן בדגמי קליאו. מדחסים מתקלקלים מהר.

תודה על המידע.  

מדחס זה לא דבר זול (באזור ה 2000 שקל נדמה לי).  מצד שני - אם זאת המחלה היחידה - דיינו.  

לפני 7 שעות, Nakamichi כתב:

יש לי ניסיון עם קליאו 4 מנוע 1.2 - הרכב היה אצלי מחדש למשך שנתיים וחצי. עשה בערך 25 אלף ק"מ. מבחינת אמינות פעם הגיר השתגע ועבר איפוס או משהו במוסך.

בלי קשר מדובר לטעמי ברכב גרוע. התנהגות הגיר מעצבנת. הוא מרגיש לא איכותי. מיושן. ופשוט לא אוטו שהיה כיף איתו.

מיקרה 1.2 גיר רציף - הייתה אצלי שנה וחצי. מעט ק"מ. אמינה. זריזה. חסכונית. מרגישה מאוד פשוטה.

קליאו החדשה מנוע 1.0 גיר רציף - כרגע אצלי חודש בערך. מרוצה. מרגיש רכב הרבה יותר טוב מהקליאו 4.

המון תודה על המידע!  

לפני 3 שעות, akivas כתב:

בתור בעלים של שתי מיקרות(2011 ו2016) - שתיהן אוטמטיות עם גיר רציף - לא היו בעיות מיוחדות. צריכת דלק של 1 ל15 בממוצע אצלי.

פעם אחת הייתי צריך להחליף קוייל - לא חלק יקר אבל היה צריך לפרק קצת יותר מכרגיל בשביל להגיע אליה - אותו דבר גם בהחלפת פלאגים.

נקודה רגישה היא כפתור ברירה החום/קור במזגן שהיו כאלה שנתקע להם והיה יחסית יקר לתקן.

מאוד אוהב את החימום במושבים(שונא חימום של מזגן) ואת הדיבורית המובנית והשליטה מההגה

תודה רבה רבה!   

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני בעל 2 מיקרות 2011 ו 2016.

מדובר ברכב עם אמינות גבוהה מאוד,זה רכב שלא תישמע ממנו.

מה שכן חשוב זה לוודא שהגיר תקין ועדיף לקנות את הדגם שעבר מתיחת פנים ב2013.

אני אישית מאוד נהנה מהגיר הרציף הנסיעה חלקה ואין את הקפיצות במעבר בין הילוכים.

הרכב מאוד חסכוני בדלק,בעיר קל לתמרן איתו.

עריכה אחרונה על ידי levy
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...