Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה כסא גיימינג CORSAIR T2 ROAD WARRIOR ועכבר גיימינג אלחוטי LOGITECH G603

matanff
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 1124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים יקרים, אני מפרסם למכירה 2 פריטים

נתחיל מהראשון:

כסא מחשב Corsair T2 Road warrior, 

https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products/Gaming-Chairs/t2-road-warrior-config/p/CF-9010006-WW

תומך עד משקל של 136 קילוגרם אני זוכר נכון.

יש לי 2, רכשתי לי ולאשתי, היא לא השתמשה בו כמעט כלל, היה לה גדול מדי.

מצבו חדש לחלוטין, הוא נרכש בספטמבר 2019 מ - KSP ב1500 ש"ח, התמיכה בעורף + גב תחתון עדיין בניילונים

יש הוראות הרכבה (ספר מקורי שמגיע עם הכסא)

המחיר הסופי הנדרש עבורו: 1000 ש"ח, לא ניתן למיקוח.

המוצר השני שאני מוכר הוא עכבר גיימינג אלחוטי - Logitech G603

https://www.logitechg.com/en-us/products/gaming-mice/g603-lightspeed-wireless-gaming-mouse.html

העכבר תומך בחיבור WIFI (עם דונגל) ו - BLUETHOOTH, יש לו מקום ל2 סוללות AA והוא יעבוד גם עם אחת (מי שרוצה למשל להקטין את משקלו)

כמו שרואים בתמונות המכסה שלו נשלף על ידי מגנטים

הוא נמכר רק בגלל שאני רוצה לרכוש לי LOGITECH MX MASTER 2S (משתמש בו בעבודה והוא הרבה יותר נוח לי, רוצה גם לבית)

המחיר של חדש בזאפ הוא 295 ש"ח, העכבר במצב מצוין ולכן אני דורש עליו 150 ש"ח סופי, לא ניתן למיקוח.

אם מישהו במקרה צריך גם כסא וגם עכבר, אמכור אותם יחד ב1100 ש"ח.

האיסוף הוא מהקריות

* הכסא שוקל בין 35 ל40 קילוגרם, אני נמצא בקומה 2 ללא מעלית, וכמובן שאעזור למי שיגיע לרכוש אותו לרדת במדרגות.

* ניתן ליצור איתי קשר בטלפון: O54-3O6-455O (מתן)

שבוע טוב לכולם

141152467_10215716738145133_346446990814272456_o.jpg

33.jpg

34.jpg

35.jpg

36.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...