Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיטיילינג לרכב שחטף בטון, היכן ניתן לתקן במחיר שפוי?

שימו לב! השרשור הזה בן 1190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים.

הסיפור הוא כזה. הרכב שלי חטף בטון ממשאבת בטון וכיוון שראיתי זאת רק יום למחרת, הבטון (או מלט) כבר התייבש. כיוון שהייתי "חכם" וניסיתי להוריד בעצמי, נוצרו שריטות ועדיין נשאר בטון שלא ירד.

בכל מקרה, הרכב חנה בחניה פרטית שלי וזה קרה עקב עבודות תמ"א 38 בבניין הסמוך. היזם הסכים (לא שהייתי מוותר לו) לשלם על תיקון הנזק, אך לדעתו הצעת המחיר שהבאתי לו היתה גבוהה מאוד.

הייתי במוסך שאני מכיר באשדוד היכן שאני מתגורר, כיוון שהחבר'ה שם עושים אחלה עבודה, אבל הם מבקשים סכום התחלתי של 3,500 ש"ח על 3 שכבות של פוליש, עבודה על כל חלק ברכב בנפרד, ציפוי נגד שריטות וזה גם לא כולל צביעה

במידת הצורך.

עכשיו, לפני שתתחילו שוחטים אותך וזה יקר, זו לא הנקודה. היזם אמר שזה סכום מאוד גבוה לדעתו וביקש ממני להביא לו הצעות מחיר נוספות. לאחר מכן, הוא יסכים לסכום מסויים (נמוך יותר) וישלם על התיקון.

שאלתי אליכם, האם הנכם מכירים מקום שיעשה עבודה טובה ולא יחרטט במחירים יותר שפויים? עדיפות לאשדוד כמובן, אך אשמח לשמוע מה דעתכם ומה אתם מכירים שאוכל להביא ליזם במחיר שיסכים לשלם.

תודה רבה לכולם!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שרשור למטה על אותו נושא, ואיך להסיר את הבטון ללא נזקים. חבל שלא שלא שאלת לפני שעשית נזקים.

השאלה כמה הנזקים ניתנים לתיקון לפני צביעה. רק תמונה תעזור. ראה את השרשור אין להסיר את הבטון. (כמה שורות למטה)

מעבר לזה פנה לחות דיטיילר שנצמא באשדוד בחור מומלץ שגם אני שוקל לעשות אצלו טיפול.

דבר איתו ותעדכן מה סוכם, ומה האפשריות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מה שהיה היה, לא נורא. ממה שהבנתי, יש מצב שיהיו שריטות שלא יירדו אחרי פוליש, אבל זה מה יש כרגע...העיקר שהיזם ישלם כמה שישלם על התיקון.

כרגע אני לא מנסה להוריד כלום לבד, שכבר יעשו את זה אנשי המקצוע מה שנקרא.

לגבי אשדוד, אתה מתכוון ל-Xpert Detailing?

מדובר במקום מסודר/מוסך או עוד מקום סטייל תחנת שטיפה שגם עושה דיטיילינג על הדרך?

תודה רבה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שאני מעלה לפורום, אלה אנשי מקצוע מוכחים. תחנות דלק זה רק מילוי דלק, אין להם מקום בפורום דיטיילינג. (חשבתי שזה ברור)

כן -Xpert Detailing. בחור מומלץ כאן. אין לי מושג היכן הוא עובד. (דבר איתו, על איכות עבודה אתה יכול להיות רגוע)

תלוי איזה שריטות, יש שריטות שיורדוטת. אני מניח שאצלך זה שטחי (סווירלים) ולא תהיה בעיה להסיר אותם עם פוליש.

תעדן לאחר שתטפל ברכב. (כמובן שאפשר לעשות גם לבד כמו שהסברתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לך! מקווה שבוע בא לבדוק את כל הסוגיה ואנסה לעדכן ולא לשכוח...כמובן שאם זה גבוה מידי ליזם, אצטרך להמשיך לחפש, כי בסופו של דבר אני צריך שהוא ישלם על הטיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שככל שאתה ממתין עם הסרת הבטון, ככה היא מתייבשת ועושה יותר נזקים לצבע. (בטוח יש בו חומרים חריפים שהורסים צבע)

זאת פעולה שעושים באותו יום מקסימום למחרת. מקווה שאין ממש זנק לצבע. (חדירה לתוך הצבע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי נזק כבר יש, כי זה קרה ב-31/12 שזה כבר חודש...ולא רציתי לתקן לבד ולשלם מכספי, אח"כ לרדוף אחרי היזם.

בוא נקווה שנמצא הצעת מחיר סבירה עבורו שלא אצטרך להתחיל להלחם בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...