Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב בבעלות 00 על שם אדם פרטי עם רישום מקורי השכרה/החכר

עודד12
שימו לב! השרשור הזה בן 1361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעוניין לרכוש רכב שעלה לכביש באוקטובר 2017.

ברישיון מופיע שם הבעלים ומתחת רישום מקורי השכרה/החכרמס' בעלים רשום 00.

האם זה יתכן שהרכב רשום על שם אדם פרטי +בעלים מקורי ליסינג והוא עדיין יד 00?

דבר נוסף, כפי שרשמתי הרכב עלה לכביש באוקטובר וברישיון מופיע ק"מ עדכני מיום 15.7.20

הגיוני?

אני חשבתי שרק בטסט רושמים קילומטראז.

תודה מראש לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אוכל לענות לגבי הרישום

לגבי רישום הנסועה - רכב השכרה וליסינג מחוייב בטסט אחרי שנתיים, כלומר עבר טסט באוקטובר 2019 (או קודם, אם הבעלים העביר אותו). עדכון מלפני 4 ימים מוזר לי. מה תוקף הרשיון? האם יש עליו איזה הערה נוספת? האם מדובר בכפל שהוצא בימים האחרונים?

עריכה: רכב שעלה לכביש בספטמבר כבר יכול לעבור טסט. האם הרכב הזה עבר טסט לפני מספר ימים, אולי כ"מקדם מכירה"?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוקף הרישיון סוף אוקטובר 2020

לכן מוזר לי

לא יודע אם זה כפל או לא

היו חותמות מקור של הדואר (אז לא נראה לי שכפל)

לא ראיתי הערות נוספות מלבד העובדה שרשום על אדם פרטי יד 00 ורישום מקורי החכר - שזה מאוד מוזר לי...

אשמח לדעת אם מישהו נתקל בכך...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך צילום הרשיון? מה תאריך חותמת הדואר, ומה הסכום המצויין בה? גם לכפל יש איזה אגרה קטנה כדי שיהיה בתוקף. הסיפור של הקילומטראז' מלפני 4 ימים בהחלט מוזר. וכאמור, רישום הבעלים מוזר מאד.

תבקש מהבעלים לראות גם את הרשיונות הקודמים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכום ששולם הוא 0.01 אגורות ורשום שיש פטור (לא טעות שלי) והתאריך ששולם הוא 20.7.20.

כאשר הקילומטראז נרשם ביום 15.7.20

יש מצב שהרכב עשה את הטסט רק בחודש יולי 2020 (בעקבות תאונה או משהו או שהבעלים שכח)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר מחוץ לתחום הידע שלי. האם יש חותמת "כשיר לתנועה" של מכון רישוי מאותו תאריך? 

אני חוזר, תבקש לראות את הרשיונות הקודמים. אם הוא עבר טסט באוקטובר 2019 ושוב ביולי 2020 זה בהחלט אומר דרשני. גם בדיקה במסלקת הביטוח לא תזיק, אם כי אני לא יודע כמה זמן לוקח לה להתעדכן בתביעות חדשות.

הפעמונים אכן מצלצלים והסקרנות אוכלת אותי. יש כאן אחד או שני מומחים, אבל אני לא בטוח שהם מסתובבים בפורום הזה או רק במשפטי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו כשהסתכלתי לעומקזה אגן כפל רישיון (כתוב בקטן מאחורי החותמת של הדואר)

תאריך תשלום אגרה באוגוסט 2019

תאריך ביצוע המבחן ביום 15.7.20

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יתכן שהוא "סתם" נסע בלי רשיון 9 חודשים. אפילו הגיוני, אם כי לא תקין: רכב פרטי עובר טסט ראשון אחרי 3 שנים, ורכב ליסינג אחרי שנתיים. אז אם הבחור התיחס לרכב כפרטי הוא חשב שהוא פטור מטסט, וגילה כי פספס כאשר החל להתכונן למכירה.

עדיין נותרה חידת הרישום המקורי. וכמובן, אם הרכב עובר את המבחן שלך מצריך השלמת בירורים: בדיקת תעודת הזהות של הבעלים מול הרישום ברשיון, מסלקה ביטוחית, שעבוד ומשכון, וכמובן בדיקה טכנית במכון\מוסך מתאימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו הכל מסתדר לי.

הרכב כנראה רשום ע"ש סוחר.

רישום ע"ש סוחר לא מוסיף יד, אבל היד הראשונה זה לא הוא אלא חברת ליסינג כלשהיא.

יתכן שהרכב עמד בחברת הליסינג עד עכשיו, ונמכר לסוחר שעשה לו טסט. תסתכל מה כתוב בתאריך בעלות - אתה תגלה שהבעלות עברה (כנראה) לא מזמן.

• אהבתי 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאריך הבעלות נרשם באוקטובר 2017

שזה גם מועד עליית הרכב לכביש.

הרכב רשום על שם אדם פרטי.

לטענתו הוא רכש את הרכב בליסינג ושילם את רוב הסכום מראש ולכן הרכב נרשם על שמו כיד 00 עם רישום מקורי של החכר...

אני לא מכיר אופציה כזו ולכן פניתי פה למומחים...

כיצד רשום אדם פרטי (למיטב הבנתי לא סוחר) כבעלים 00 עם רישום מקורי החכר?

לא ברור לי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלה מדוע הטסט בוצע באיחור של 9 חודשים קיבלתי את התשובה הבאה:

"עצר אותי שוטר בגלל אור ברקס שלא עבד ונתן לי דוח ואזהרה שזה יטופל ויסודר הייתי חייבת לעשות שוב טסט אבל התאריך של הטסט נשאר אותו הדבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם תשובה מוזרה. לא מורידים רכב מהכביש בגלל נורה שרופה. מכסימום קנס קטן. או שהשוטר החליק לה עבירה די חמורה של נהיגה בלי טסט, או שהיא מספרת חצי סיפור.

מרגע לרגע הסיפור נראה יותר מוזר עד חשוד.

@zvit האם ברישום בתו סוחר משתנה שם הבעלים, או שרק נוסף הכיתוב "תו סחר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתנה של הבעלים - וכתוב גם "סוחר רכב" הנה דוגמא:

אין מצב שהרכב נרשם ע"ש פרטי וכתוב השכרה / החכר. לגבי ההורדה מהכביש יכול להיות.

image.thumb.png.def0d36f0b1e949cde7f5cd8c941d0f6.png

• אהבתי 2

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

מאוד מוזר, אבל בהחלט רשום על שם אדם פרטי, בעלים 00 ורישום מקורי השכרה/החכר...

בקיצור, אני מתרחק מהרכב הזה...

תודה לכל העונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כל התשובות מופיעות באשכול הזה,

הרישום המקורי היה ליסינג (השכרה/החכר) 

משם נמכר לבעל הרכב, ששילם לדבריו את מלוא הסכום בתשלום אחד ולכן נרשם כבעלים ראשון (יד 00).

לגבי הרישיון רכב, 

פעם היתה שיטה למי שנכשל בטסט - מוציאים טופס חדש והולכים לעשות מבחן במקום אחר..

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...