Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים - 215/45 R16 86H - היבואן של GOODYEAR כבר לא מביא, מה כדאי לקנות?

crank
שימו לב! השרשור הזה בן 1822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלפתי את הצמיגים הקדמיים בסיאט איביזה לפני כשנה, לצמיגי GOODYEAR EfficientGrip Performance.

עכשיו הגיע הזמן להחליף גם את האחוריים והתברר לי שהיבואן כבר לא מביא אותם ולא מתכנן להביא אותם.

איזה צמיגים מומלץ לקנות? ממבט במדדי איכות של הצמיגים של יד2 (רעש/החלקה/דלק), נראה שהצמיגים של יתר הפירמות פחות טובים:

tires.png

ה TOYO למשל רועש יותר ב 2 דציבל, ורמה אחת פחות בהחלקה.

יש גם DUNLOP 87V - שאני לא בטוח אם יש במלאי, ולו יש פרמטרים דומים. האם הוא מתאים אם יש לי 86H?

מה כדאי לעשות?

6zLlZSS.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב פאלקן יהיו התמורה הכי טובה לשקל .

מנסיון, הם גם שקטים .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי להתעלם מ 2 הדציבלים על הנייר ולקנות toyo cf2.

אין בעיה לשים זוג צמיגים עם קוד מהירות יותר גבוה על הציר באחורי, עם קוד עומס שונה - זאת כבר בעיה.

בכל מקרה דנלופ FM800 פחות טוב מאשר טויו.

דנלופ ספורט מקס צמיג מעולה, אבל כבר ברמת המחירים שונה.

בקשר לפאלקן - הוא משתלם כאשר יש הפרש משמעותי בינו לבין דגמים אחרים. כאשר ההבדל 50₪ לצמיג, אני מעדיף משהו אחר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב פאלקן יהיו התמורה הכי טובה לשקל .

מנסיון, הם גם שקטים .

לפאלקן שמתאים לחתך הזה יש דירוג צריכת דלק E, שתי דרגות פחות מיתר האופציות.

מדוע ה TOYO יותר טובים? מילא הרעש, אבל מה לגבי דירוג ההחלקה שלהם שהוא B לעומת A ב GOODYEAR שיש לי , וגם בדאנלופ שחשבתי לקנות כאלטרנטיבה? או שההחלקה משנה יותר כשמדובר בגלגלים קדמיים ולא אחוריים?

ובלי קשר למחיר, הספורט של דאנלופ הוא בכלל בדירוג החלקה E, הוא אולי מתאים לנהיגה ספורטיבית, אבל יותר חשובה לי הבטיחות, מה שגם שכאמור הוא צריך להשתלב עם ה GOODYEAR שיש לי מקדימה, שהם לא לנהיגה ספורטיבית.

עריכה אחרונה על ידי crank
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

KLEBER HP3 צמיג סבבה לגמרי. אני כבר עם סט שני של כאלה ברכב עם מידת צמיגים שהוא האופציה הכי שפויה כלכלית

עריכה - שלי DYNAXER HP3, מה שראיתי במידה שלך זה HYDRAXER HP3. אין לי מושג מה ההבדל

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...