Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיטרות יד שניה

מקלארן F1
שימו לב! השרשור הזה בן 6994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בר , אם אתה מוצא לי מגבר מנורות ב500-1000 ש"ח , תעשה לי הודעה פרטית , עד אז תעשה לי טובה :) כי דברים כאלו קיימים באגדות בערך , נכון , מגברי מנורות לא אמינים ( במיוחד עקב שימוש לא נכון ואי התאמת מנורות , או ניסיונות לנייד אותם לא כראוי ) אבל מעבר לזה הם מדהימים , בהחלט השוואה טובה לקרבורטורים , עם התחשבות בתחזוקה אבל , הם עולים על מגברי טרנזיסטורים בכל מובן.

יונתן , לך אין מה להתענין בנושא , תמצא את המגבר מרשל / PARK ( הסדרה הזולה של מרשל ) הראשון שתראה מעל 30W ורמקול 10" תנגן עליו לראות שהוא נשמע בסדר ותיקח אותו , הרבה יותר מזה לא תומצא בסכום הזה ( איזה אופטימיות שוב בר ... 200W ו2 רמקולים , אני שבזמנו קניתי ועברתי כמה מגברים ומנגן כמה וכמה שנים טובות אין לי מגבר כזה , גם לצורך להקה יש לי מרשל 100W עם רמקול 12" ומעולם לא הייתי צריך יותר לחזרה , מה גם שלרוב עושים כבר בחדר חזרות ושם יש מגברים ראויים)

דווקא אם היה לי חבר שהיה הולך איתי , שבאמת מבין , לא חרטטן שקנה אתמול גיטרה וחושב שהוא יודע הכל , לא הייתי מפחד לקנות יד שניה , במיוחד שהתמורה היא הרבה יותר גבוהה מכל בחינה , גם יותר יעיל לטווח הבינוני כמו שנאמר , מסקוויר להתפתח = למכור. אין אפס.

נחזור שניה לענין המגבר , אתה חייב לעצמך , אי אפשר חשמלית בלי מגבר , גם להתאמן בבית.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב עניין המגבר (שמוכיח עצמו חשוב הרבה יותר מהגיטרה... אולי נתחיל לנגן על מגברים?):

אני אישית לא ממליץ על פארק, מהיכרות ונסיון ובהתיחסות לסאונד ולעובדה שמספיק קצת אבק כדי לעשות להם הרבה בלאגן, ואני לא מכיר הרבה מגברים שסופגים רק קצת אבק.

ברור שהגזמתי עם נתוני המגבר (למרות שאפשר למצוא מגברי מנורות ב-1,000 ש"ח, וחלקם אפילו סבבה. פשוט צריך ליפול על האנשים הנכונים) - אבל הנקודה היתה מה חשוב שלא יהיה (מנורות) ומה חשוב שכן יהיה (כל שאר הדברים שציינתי).

המלצתי למגבר - הסדרות של פנדר, עד בוקסה 15 אינץ': אמינים, סאונד סבבה - מאוד מגוונים ומתאימים להמון סוגי גיטרות (משהו שלגמרי אי אפשר לומר על פארק), שזה עוד יתרון לנגן מתחיל.

שוב להדגיש - בקניית גיטרה יד שנייה עדיף לקנות מאחת החנויות, שכן שם יש איזושהי אחריות על האלקטרוניקה, מה שלא יהיה במקרה של מוכר פרטי. מצד שני, מהיכרות צמודה, כולם גנבים ושודדים לאור יום, אז כדאי לקחת גם את זה בחשבון (המנופח שתקבל בקניית גיטרה...).

ברינג און דה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...