Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד 35K ידני, עם ערך מוסף. מיטו? פונטו איבו? 208? פאביה ספורט?

dj_dani
שימו לב! השרשור הזה בן 1858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

"לא צריך להנעל ספציפית" אמרה זו שחיכתה לקופרS איזה 200 שנה [emoji38]

אני לא חושב שצריך להינעל, אבל כן חושב ששווה לחפש ולהמתין בשביל רכב טוב.

ומה ז"א לא למכירה? הכל למכירה בשביל המחיר הנכון.

אדוני אבקש להרגע, זה היה 4 חודשים ושבוע, שהרגישו כמו 4 שנים סה"כ.

מה גם שקמור לא הצליחו להגיע לרמה של סמל"ת ובשנים הרלוונטיות מכרו 12-15 רכבים בכל שנה + הוראת יצרן לטיפול כל 12kkm, ככה שהסיכויים שלי היו גבוהים יותר (זה שאנשים מכרו רכבים בלי טסט ב10 מעל המשוקלל זו לא אשמתי [emoji56]).

לגבי החלק האחרון, הסכום נקוב בכותרת, לא נראה לי ששווה לך לעבור לכריזמה בינתיים.

כמובן שאם מזדמן רכב טוב שווה לחטוף, אבל תוך כדי להתעדכן גם בשוק של המיטו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להינעל ספציפית לא מהווה בעיה מכיוון שרכישה היא עתידית וכרגע היא בגדר מחשבה ולא ביצוע.

האם לפונטו איוו יש בקרת שיוט? האם ניתן לבטל את מערכת הstop/start (פיצ'ר די מעצבן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לפונטו איוו יש בקרת שיוט? האם ניתן לבטל את מערכת הstop/start (פיצ'ר די מעצבן)

לא, כן (לא מכיר דרך לבטל לצמיתות. אולי יש איזה טריק דרך המחשב).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון ללפני 3 שנים היה צורך לבטל בכל התנעה.

כדאי לבדוק אם מאז יצא עדכון תוכנה כלשהו שאפשר לבצע דרך המוסך המורשה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה התנסתי במספר רכבים מהשנים האחרונות, שלל הבקרות ועזרי הנהג לכאורה, שלל צפצופים, הרגשתי מנוון ולא יעיל, מה גם שנעלמה חדוות הנהיגה.

השאיפה היא לרכב נטול עזרי אלקטרוניקה ל"בטיחות"/חיסכון בדלק/זיהום אוויר. רכב שירגיש עם ערך מוסף ובנוסף אופי.

מצד שני אני זקוק להשתדרג לרכב שיוכל לסחוב עגלה עם 2-3 אופנועים, 3 אנשים, ובאגז מלא ציוד. מה שהפיגו לא תצליח לעשות. או שכן, אבל בקצב צב ועם בלאי פסיכי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לחכות? (אני לא מכיר את הרכב הספציפי, לפחות בתמונות הוא נראה נפלא, ולמיטב זכרוני כבר הוחלף לו המולטיאייר):

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=616188

גם לפוקוס אקובוסט יש מנוע קצת רגיש, יש מספיק שהוחלפו להן מנוע וטורבו, כדאי לקחת את זה בחשבון (זה לא אמור למנוע מלרכוש אחת כזו, רק ריסק שצריך להילקח בחשבון, ובין כה וכה הן מעל התקציב)

לצערי נמכר אתמול.

אולי אצליח למצוא אחת נוספת, אני סבלני.

מיטו ניתן למצוא רק 120 כ"ס וכל המודעות מעלות חשד, בטח בגלל קהל היעד.

פאביה... לאסט קול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה ז"א לא למכירה? הכל למכירה בשביל המחיר הנכון.

רק לי זה נשמע כמו "עוד לא פירסמתי, אבל יש על מה לדבר"?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, רק לך. הכוונה המקורית הייתה "לא מתכנן לפרסם, אבל אם תביא מספיק כסף היא שלך" :lol:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי הפיאט בראבו? נראה כמו דגם יחסית די זול ולא ברמת אבזור די גבוהה בהשוואה לאיבו.

לגבי הפורד אקובוסט היא רחוקה מהתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבראבו הידנית באמת מגיעה ברמת גימור הבסיסית שנקראת דיינמיק (הגיעו 3 רכבים מאובזרים, אחת ירדה מהכביש ושני האחרים לא למכירה).

כוללת בקרת אקלים, פתח מיזוג לאחור, תא אחסון מקורר במשענת היד.

אבל אפשר להוסיף לה בקרת שיוט (יש מי שעשה את זה כבר), מערכת מולטימדיה מבוססת אנדרואיד (רק שתישאר בלי שליטה מההגה), מגנזיום במידה מוגדלת והשחרת חלונות ופנסי ערפל אם זה חשוב לך.

אחרי כל זה, עדיין יישאר לך עודף מהתקציב.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבראבו הידנית באמת מגיעה ברמת גימור הבסיסית שנקראת דיינמיק (הגיעו 3 רכבים מאובזרים, אחת ירדה מהכביש ושני האחרים לא למכירה).

.

רמת גימור גבוהה מדובר על הסנסשיין?

הבראבו עם 120 כ"ס ומומנט של 21 קג"מ נשמע כמו אופציה מעולה, כמו שציינתי הרכב יסחוב מאחוריו עגלה עם אופנועים.

לגבי המושב האחורי, פחות מעניין אותי המרווח, המיזוג ושאר הפינוקים, ב99.9 מהפעמים הוא ריק.

המחיר קנייה גם אטרקטיבי.

איזה רמת גימור מומלצת בבראבו? מחלות? אמינות? (רק גיר ידני כמובן)

הבראבו היא בעצם על שלדת הפונטו\מיטו או שזו פלטפורמה אחרת? עם איזה רכבים היא חולקת מכלולים (לטובת קלות מציאת חלפים והוזלה במוסכים בעתיד)

הפאביה tsi מציעה פחות מומנט (17 קג"מ) אבל מקבלת אותו כבר ב1,500 סל"ד. זה לא מעט אבל הבראבו נשמע כאילו תהיה האופציה הטובה יותר מבחינה מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת הגימור הגבוהה באמת נקראת סנסיישן, אבל כמו שכתבתי, היא לא אופציה מבחינתך כי נשארו בדיוק 2 כאלה על הכביש ושתיהן תפוסות חזק.

המנוע זה tjet שנמצא גם במיטו 120/155 (155 מגיעה עם טורבו גדול יותר שמתאים לבראבו- שיפור נפוץ) וג'ולייטה 120 כ"ס.

הבראבו לא חולקת שלדה עם פונטו/מיטו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתוני מומנט זה חשוב, אבל תבדוק גם מה המשקל של הרכב, יכול להיות שמומנט העדיף של הבראבו לא בא לידיי ביטוי בהשוואה מול פאביזה.

אם אתה נשאר עם בראבו ידנית, אין הרבה אופציות לרמות גימור - יש רק שתיים כמו שנאמר והגבוהה (עם גיר ידני) נדירה כמו בערך חד-קרן בבא"ח גולני.

מעבר לזה, הבארבו מכונית טובה כשלעצמה, בטח שביחס למשפחתיות אחרות שאפשר לקנות באותם מחירים, אבל אני לא יודע עד כמה כדאי לקנות משהו גדול ממה שאתה צריך.

הבראבו חולקת שלדה עם ג'ולייטה ולנצ'יה דלתא משתמשת בגרסה מוארכת של אותה פלטפורמה (למיטב ידיעתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה בעצם הרמת גימור הכי גבוהה שניתן באמת למצוא בבראבו ומה היא כוללת?

כי על פניו אם לא אמצא איבו מולטי אייר או סנסשיין אז בראבו ברמת גימור ב' תהיה עדיפה (אין באמת לחץ של זמן מוגדר לרכישה, יכול לקנות בכל רגע נתון ואז להתעסק במכירת הרכב הנוכחי/בנוסף אני לא מתלהב. כלומר לא ארוץ לשלם מחירון על רכב שלא נסחר במחירון רק כי אני המשוגע שמעוניין בו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...