Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש סאונד ארצי לכבוד החגים - על האש! - ארט סאונד ב28 לספטמבר 2017

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 2394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

חברים יקרים, הייתי אמור להגיע למפגש שהתקיים אתמול אבל היו לי כמה וכמה הפתעות במהלך היום, חלקן נעימות, חלקן ההפך המוחלט ולא יכלתי להגיע.

מראש מתנצל על התקלה הזו.

קיבלתי סרטון קצר ותמונה, סהכ ראיתי שהיתה היענות יפה.

אשמח לשמוע מכם רשמים על המפגש לסיכום שלו.

מה היה טוב?

מה היה פחות טוב?

מה היה לא טוב?

מה היתם רוצים למפגש הבא, כמובן מה שיתאפשר.

הי היה כיף מאוד במפגש לשמוע תמוזיקה ועוד.

לא אהבתי שלא עשו את ההגרלה בסוף(לפחות האחת שבין כולם)

אשמח אם יהיה למפגש הבא ואם יורידו את הרמקול של ART סאונד כי הוא סתם הורס..(רוצים לשמוע תרכבים)

בבקשה לשלוח את הסרטון שצילמו...(עם הרחפן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איך פספסתי את המפגש הזה???

לא הייתי פעיל תקופה בפורום אז לא הייתי מעודכן

הייתי שנה שעברה אבל לא הייתה מערכת מותקנת, עכשיו כשיש מערכת מותקנת ומכוונת לא הייתי..

איזה באסה !!!

Seat Ibiza - שרשור התקנה ~ Hu: Pioneer Avh-x5850

Comp: Rainbow GL-C6.2 4Ch: GroundZero gzua 4.150SQ

Sub: JBL W12GTI MKII @ Sealed box Mono: Rockford1001BD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אחד משני מחדלים למפגש הזה -

הראשון הוא שלא היתה חלוקת פרסים - מתוכנן עוד מפגש במהלך החודש-חודשיים הקרובים - מספר הפרסים יוגבר - כבר סוכם.

המחדל השני - לא נכחתי במפגש אותו תכננתי בעצמי יחד עם הספונסרים.

הראשון היה נמנע לו הייתי נוכח.

אשמח אם אכן יועלו תמונות רחפן - אני מתאר לעצמי שזה יופיע בעמוד הפייסבוק של ארט סאונד או קהילת האודיו (אין לי מושג מה הם - אין לי פייס).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשתדל מאוד איש יקר ואז אולי בפעם הבאה תוכל ת'לב של התרנגולת שירד ישר מהגריל :-P

אני באופן אישי לא אוכל לבבות - יש בזה משהו שמעביר בי צמרמורת - לא רציונאלי אבל זי מה יש.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2394 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...