Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפים כיצד לשמור על הרכב מגניבה לאחר ששלשום פרצו לשכן שלי את הרכב

loko152
שימו לב! השרשור הזה בן 3064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

שלשום פרצו לשכן שלי את רכבו מסוג מזדה 3,הם הצליחו לפרוץ ללא כל פגיעה במנעול הדלת או בכלל פגיעה ברכב הכל שלם(איך הם עשו את זה?).

לצערי יש סמנים גם אצלי ברכב כנראה שניסו לפרוץ לי ובדיוק אחת השכנות יצאה והיא צעקה והם ברחו.

אני כמעט בטוח שמדובר בבני מעוטים כי השכנה אמרה שהם דיברנו בערבית ורצו,מהתיאור של השכנה הם נכנסו לרכב קטן בצבע אפור או לבן .(אני זוכר שלפני כמה ימים באמת חנה שם רכב כזה שלא קשור לבניין הוא סתם פמפם עם הגז של הרכב ,כמה פעמים ונסע) .אתמול אותו רכב עמד שם ופמפם עם הגז כיאלו הוא "משוויץ" לאחר כמה דק הוא נסע.

עכשיו אני חושש שאני הבא בתור מה לעשות? יש לציין שיש באותו חניה גם סיאט איביזה,גולף,ב.מ.וו סדרה 3 ,וכל מיני מכוניות ליסינג .ורק ללנסר שלי ולמזדה הם נדבקו?!:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הרכבים שרשמת הם ברשימת הביקוש לחלקים וחלפים בשטחים והם מופיעים בסטטיסטיקה לגניבות רכבים והשנה מאזדה ומיצובישי מובילים יותר מVAGיות, אם אותו רכב חוזר אז תעביר דיווח למשטרה ואולי כדאי שתחנה במקום אחר.

נשמע כאילו הם עשו בדיקה של השטח כדי לדעת מתי אפשר לפעול, הייתי אומר שדלי תחמושת ורובה היו פותרים את הבעיה אבל זה לא הומני לצערי:roll:

אני: כמה שתית שוב ?

נהג שיכור: "וואלה לא הרבה, רק בקבוקיים"

(שיחה עמוקה ביני לנהג שיכור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אזעקת רב בריח מהסוג שהקודן על מפתח הרכב,המטרה באה אחרי שעה! רשמה דו"ח עם פרטים צילמו טביעות אצבעות ונסעה..

אותי מעניין איך הם פרצו לשכן שלי בלי לגרום נזק לרכב בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם יפנה למשטרה אל תצפו שהם יגיעו לשכונה למערב לילי בו שבוע כדי לחכות לגנב שינה שנית.

מקווה שלא יפרצו לך בכלל

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין איך הם פרצו לשכן שלי בלי לגרום נזק לרכב בכלל.

אולי העתיקו את השלט רחוק שלו?

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי שינסו שוב,אם הרכב חשוב ואין עליו מקיף אז:

א.תוציא כל דבר חשוב מהרכב.

ב.תזיז את האוטו כמה רחובות מאיפה שאתה חונה בו תמיד, נניח כ 10 דקות הליכה.

מניסיון של אנשים בפורום הם מנסים שוב.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון של חבר, מנעול הגה חובק.

עד שהוא קנה את זה פעמיים הצליחו להניע את הרכב ונטשו אותו בדרך. בנסיון הפריצה השלישי כל מה שנשבר היה החלון והגנבים התאכזבו לגלות שהוא לא שכח לנעול את המנעול.

ללא שם.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...