Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זריקת תחת ב205 ??? (ודיון על מוטות מייצבים)

mush
שימו לב! השרשור הזה בן 7061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

.I assure you this - if you put a stiffer STABILIZER bar on the front end of your car it will understeer more, period

אני נוסע עם אנטי רול 25 מ"מ במקום ה 19 מ"מ במקור,בנוסף אני עם coil-over גרופ N של בילשטיין ולמרבה הפלא-אין לי יותר תת היגוי מבעבר....

[/right]

:wink: !See, I'm not all evil"

לא אמרתי כזה דבר.

.I never drove a WRC car but I'm pretty certain it is extremely well balanced"

,Our gymkhanas are okay, track days are much better, you too have a good "day

אני מתאר לעצמי שהימי-מסלול שלכם מאוד מהנים,אני באופן אישי מעדיף סטייג'ים על עפר.

נתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע עם אנטי רול 25 מ"מ במקום ה 19 מ"מ במקור,בנוסף אני עם coil-over גרופ N של בילשטיין ולמרבה הפלא-אין לי יותר תת היגוי מבעבר....

?But that isn't really an apple to an apple comparison like that, is it

You have different damping rates, different rebound speeds and different spring rates, you can hardly call it any comparison

The rule of thumb is simple, try to bear with me on this, with ALL THINGS EQUAL, a car with handling balance that is either neutral or leans towards understeer will understeer more if you put a stiffer front stabilizer bar on it

A car with handling balance towards oversteer will oversteer less if you replace the front stabilizer bar with a stiffer one

אני מתאר לעצמי שהימי-מסלול שלכם מאוד מהנים,אני באופן אישי מעדיף סטייג'ים על עפר.

נתי

I realized that you're rallying, it's really cool, I wish I had the money to do both road racing and rally, unfortunately I can only choose one with my budget, not that I regret choosing road racing

:wink: ... not at all

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם סימתם עם הדו קרב השמח לקבל נקודות נוספות שעליי לבדוק.

-מייסב גלגל ימני.

-עדיין לא הבנתי אם אפשר ב 205 לעשות כיוון פרונט באחוריים????[ לא חזק באנגלית]

-ואם יש עוד נקודות נוספות...

תודה

רוצה להצחיק את אלוהים...

ספר לו את התוכניות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:wink: I've had someone checking for me the Haynes manual for the 205 and "surprisingly" there are rear alignment settings recommended

Rear wheel recommended 1 degree of NEGATIVE camber, recommended toe is a TOE IN of 0.5-1 mm PER SIDE... there you go, I might not be the most knowledgeable guy around as some people might wanna think, but I'm willing to bet your toe settings are off and either toed to zero or slight toe out

It might be that the wheel bearings are shot as well, I don't know the common problems of the 205, it seems like most people talk about them as a common deal, however, I'm convienced that your big problem lies in the alignment

.And if someone can do me a favor and translate for the guy just the specs or something to make sure that he gets it right, I'll highly appreciate it

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתנדב, מקווה שלא אפשל. (מוטי, תקן אותי אם כן)

מוטי ציין שיש הגדרות כיוון פרונט לגלגלים האחוריים, אך רק עם כלים ייעודיים לפז'ו (אני מניח שבמכון לכוון פרונט יש אותם).

ההגדרות הן:

זוית קאמבר שלילית של מעלה אחת, וTOEIN של 0.5-1 ממ' בכל צד.

זהו כעקרון.

אם אתה צריך עוד הבהרה תגיד, מקווה שאוכל לעזור.

בברכה,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...