Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפושית אמריקאית - מנוע 1303 מודל 73 - מה מחירה?

bagilad
שימו לב! השרשור הזה בן 3438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לחברים,

אני מקווה שאני מפרסם את השאלה במקום הנכון.

לאבי חיפושית אמריקאית ישנה מודל 73 כמדומני, מנוע 1303L (אם אני לא טועה), אני מעוניין לברר מה מחירה בשוק העתיקות, ייתכן ונהיה מעוניינים למכור. אני מניח שיש מספר משתנים שמשפיעים על המחיר, אוסיף את הפרטים שאני יודע:

הוא יד שניה, הרכב עשה סביב ה 100,000 ק"מ, לא נוסע כבר קרוב לעשרים שנה, מונעת בקביעות כל חודש חודשיים (במצב נסיעה אך אין טסט בתוקף - רישיונות רכב משולמים בזמן)

אשמח לשמוע מכם.

תודה מראש, גלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

זה שכתוב בספידומטר שהרכב עשה רק 100 אלף זה לא שווה כלום כי כל 100 אלף המד מתאפס, אם אין סימוכין זה לא משנה.

זה שלא נוהגים בה מוריד את הערך.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי גלעד,

מה שמנסים לאמר לך פה, זה שהנתונים שציינת (יד, קילומטראז) הם משניים בחשיבותם כשרוצים להעריך שווי של רכב כבן 40. הם עשויים להשפיע אם הרכב ברמה גבוהה בכל שאר הפרמטרים - מצב הפח, מקוריות הרכיבים, מצבו הפנימי והמכאני, וכו. זה שהרכב עמד במשך 20 שנה לא מהווה יתרון עפי רוב, אלא להיפך...בהנחה שלא אוכסן באולם מבוקר לחות:-). אני חושב שתוכל לקבל תשובה רצינית יותר אם תעלה כמה תמונות שמתארות את המצב מכל הכיוונים. הטווח של 10-15 אש"ח שציינו לפני אכן ריאלי היום לרכב מקורי, נקי מחלודה, ושמור היטב. בהצלחה, יניב

השירוקו נמכרה...עצוב, אבל נכון...

הגיע הזמן לעבוד על החיפושית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי גלעד,

קח גם בחשבון כי רכב שעמד 20 שנה צריך שיפוץ של מערכת המעצורים משאבות,, רפידות צלחות, וכי הגומיות בכל הרכב התקשו וצריך יהיה להחליפם. כך גם לגבי חלקי הגה, מתים, בלמים. יתכן ואתה מדבר על רכב לשיפוץ שהבסיס שלו טוב.

אין מחיר לרכב אספנות והמחיר הוא כמה ש"משוגע" אחד מוכן לשלם ל"משוגע" אחר.

ברור לך כי אם מישהו משקיע בשיפוץ 100,000 ש"ח ויתקבל רכב מושלם, ספק אם מישהו אחר יהיה מוכן לשלם בשבילו 1/2 מההשקעה בכסף שלא לדבר על זמן.

כדי לקבוע מחיר הגיוני, צריך לעבור על כל הרכב ולראות בגדול מה צריך לעשות ולפי זה לתמחר את הפרויקט וכפועל יוצא את מחיר הרכישה.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

ראשית תודה על התגובות, החכמתי.

הגיוני ומובן שהרכב דורש השקעה מאחר והוא לא היה בתנועה משמעותית כמעט שני עשורים.

אנסה בהמשך להעלות תמונות (הרכב של אבא שלי) אולי כך אצליח לקבל הערכה טובה יותר.

גלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...