Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חסכוני בדלק בסביבות ה60-70 אלף שקל.

gil elbaz
שימו לב! השרשור הזה בן 3844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים. ברצוני לרכוש רכב בסביבות ה60-70 אלף שקל שישמש אותי לנסיעות לבסיס וחשוב לי שיהיה חסכוני בדלק כי כל נסיעה לבסיס שלי הולך חזור היא בסביבות ה200 ק״מ ואני עושה 2 נסיעות כאלו בשבוע ככה שיצא לי סביבות ה400 ק״מ בשבוע, יש לציין שברשותנו מאזדה 3 מנוע 2.0 וכל נסיעה לבסיס הלוך חזור אני מדתלק ב100 שקלים וזה כבר מתחיל להיות מוגזם וכבד בכיס, רוצה פעם אחת לתדלק ב100 ולעשות נסיעה וחצי!! חשוב להגיד שהרכב יהיה מעל לשנתון 2008. תודה מראש!!

ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא ,

שלגאונות יש גבולות . ( אלברט איינשטיין )!

Mazda 3 2.0!!:twisted::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה איש קבע יש מבצע של חבר בינואר הקרוב .אתה יכול ליקנות i20 חדשה ידנית מנוע 1.2 .לפי דיווח של אנשים שמחזיקים אוטו כזה אז הצריכת דלק טובה 15+ בבין עירוני.שנה שעברה i20 נמכרה ב68 אלף.אז כנראה בשנה זה יהיה פלוס מינוס אותו מחיר .

אני מחכה עכשיו עד ינואר כדי לירכוש אחת כזו.

ויש יש לך עוד מלא אופציות דגמים של סופר מיני ומיני .

תן קצת יותר פרטים על איזה רכב אתה מחפש ויכוונו אותך יותר טוב.

Hu: pioneer prs80 Comp: Hertz Hsk165XL Amp:phoenix gold xsenon200X2

amp:massive audio bx4 Mono:DC audio 3.5: Sub: DC audio 15xl

CAR: mazda 2 demio pure black

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע מכיוון שלא ציינת עוד איזשהו פרט מלבד החיסכון בדלק אני אניח שאתה רוצה בערך אותו דבר שהמאזדה נותנת ויותר עם הפרט של קצת לחסוך בדלק.

לא ציינת שאתה רוצה לרדת בסגמנט ממשפחתית לסופר מיני\מיני אז אניח שאתה רוצה להשאר בסגמנט המשפחתיות ואם יש לך מאזדה 2.0 אציע לך את הסיוויק.

שהרי בכ-70 אש''ח תוכל למצוא לדעתי אחת שמורה מסביבות השנתונים 07-08 אולי אפילו ברמת האיבזור הבכירה ביותר, הרכב לא נופל מהמאזדה בהרבה בכל מה שנוגע לביצועים וכוח זמין, מבחינת צריכת הדלק המאזדה 2.0 ידועה כזללנית. הסיויק ידועה כחסכונית בקטגוריה לשנתון שלה, נתון ריאלי מחוץ לעיר יהיה 1-14 1-15 למרות שאני יכול לספר לך על נסיעות ארוכות ורגועות שהגעתי גם ל1-16.5 וטיפל'ה יותר.

בעיר תוכל להגיע בלי להתאמץ הרבה ל1-11 1-10.5.

כמובן שהכל תלוי באופי נהיגה, בדוק את האופציה, בהצלחה.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מציע לך משהו אחר לגמרי - הדרכה לנהיגה חסכונית בדלק!

אל תחליף, אתה תיתבאס מהשוק היום, קשה למכור מכוניות, והמזדה בסך הכל לא מכונית רעה. בנהיגה נכונה אתה יכול לדעתי לשפר את צריכת הדלק באופן משמעותי...

(כל זה למעט אם רוב נסיעותיך הן בפקקיים).

מה אתה אומר?

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים. ברצוני לרכוש רכב בסביבות ה60-70 אלף שקל שישמש אותי לנסיעות לבסיס וחשוב לי שיהיה חסכוני בדלק כי כל נסיעה לבסיס שלי הולך חזור היא בסביבות ה200 ק״מ ואני עושה 2 נסיעות כאלו בשבוע ככה שיצא לי סביבות ה400 ק״מ בשבוע, יש לציין שברשותנו מאזדה 3 מנוע 2.0 וכל נסיעה לבסיס הלוך חזור אני מדתלק ב100 שקלים וזה כבר מתחיל להיות מוגזם וכבד בכיס, רוצה פעם אחת לתדלק ב100 ולעשות נסיעה וחצי!! חשוב להגיד שהרכב יהיה מעל לשנתון 2008. תודה מראש!!

רגע אחד, אתה מתדלק ב-100 שקל וזה מספיק ל-200 ק״מ ???

שזה כ-14 ליטר דלק, כלומר 7 ליטר ל-100 ק״מ !

זה נתון מעולה ! לא תמצא משהו יותר טוב בצורה משמעותית בקרב מכוניות משפחתיות אוטומטיות, אם בכלל ...

אולי דיזל ידני, אך עדיין לא תרוויח הרבה. אפשר להגיע ל-5 ליטר למאה.

בשביל זה לא כדאי להתעסק עם המכירה, במכירה תפסיד הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש ידני או אוטומט?

רכב מיני גם מתאים?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכומים כאלה כל האופציות פתוחות בפנייך

מבחינת דלק יש לך את הסוויפט , פיקנטו , אלטו

אני אישית חושב שהסוויפט הכי טובה מבין ה3 מבחינת נוחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם על ההצעות, הציעו לי השבוע ללכת לשלמה סיקסט ולעשות עיסקה של ליסינג תפעולי, הציעו לי לקחת קיה פיקאנטו ולשלם כל חודש 1400 שקל שזה כולל ביטוח ועוד כל ממיני דברים, האם זה יותר משתלם מאשר לקנות רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה במילה אחת: לא.

תשובה בכמה מילים: לא, כי שלמה סיקסט היא חברה שלא מצטיינת בשירות לקוחות (אצלי היא באותה רשימה כמו הוט ונטויז'ן) וכי קיה פיקנטו אוטומטית אינה מכונית חסכונית בדלק.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה כאן מעלי התבטא מאוד בעדינות. כל מילה שאמר בסלע.

לא ולא ולא, בדיוק מהסיבות שמנה.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם אומרים שסיוויק יוצר חסכונית מקיה פיקאנטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מתכוון לאמר שלא מחליפים פרה בחמור.

יש תביעות נגד פיקנטו בשל הטעיית הצרכן בנוגע לצריכת הדלק, הרכב צורך

בצורה חריגה משמעותית יותר מהמצוין במפרט היצרן.

כל עיסקת מכירה-קניה שתבצע כעת, בטח אם אתה הולך על רכב ב60-70, ההפרש

שתשלם יעלה לך הרבה יותר מהחיסכון בדלק. ובמילים אחרות, אם אתה קונה אוטו

ב20 אלף ש"ח במקום ב60K, יש לך עוד 40K בכיס.. ההבדלים בדלק בינהם יהיו

לכל היותר 1000-2000 ש"ח בשנה, שלא לדבר על ספיגת ירידת ערך הרכב החדש בשנים

הראשונות.

אם בכל אופן חשקה נפשך ברכב חדש וחסכוני, לך על המיני בדגמים הידניים דוגמת פיג'ו 107.

לא שיא הפינוק והטכנולוגיה, אבל פרקטי וחסכוני, ומשתחל יופי בחניות. אם אין לך רגל כבדה

על הגז, ואתה לא נבהל מהידני (ולא תקוע בפקקים כל היום), אזי הנסיעה איתו בבינעירוני

היא חוויה סבירה למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אני אומר שאם כבר מתפשרים על מכונית צעצוע מקטגוריית המיני עדיף ללכת על מכונית באמת חסכונית ולא על קיה פיקנטו, שהיא אחת מהמכוניות הפחות חסכוניות בקטגוריה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי, ואני אגיד שוב - קיה פיקנטו (אוטומטית) חדשה אוכלת דלק בדיוק כמו הרנו מגאן האוטומטית 1,600 שלנו, מבציר 2001.

אז למה לקנות אחת כזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודה רבה על כל ההמלצות.

בסוף אני ואחי התאום הגענו להחלטה שנקנה עוד מכונית בנוסף למאזדה ככה שיהיו לנו 2 מכוניות ולא נצטרך לריב על המכונית.

החלטנו ללכת לבנק ולקחת הלוואה ולקנות כבר רכב חדש מהחברה ביחד.

נתקענו על 2 הצעות.

יונדאי I20 החדשות או סיאט איביזה FR , על איזו מכוניות תמליצו?

לפי הנתונים באינטרנט הסיאט עדיפה על הI20 ברוב הפרמטריים כגון צריכת דלק, כוח וכו.

אני מעדיף את הסיאט ואחי התאום מעדיף את הI20, תעזרו לנו להגיע להחלטה סופית.

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...