Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן 370Z – חוויות ושיפורים (שרשור מתעדכן)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 3165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מה-זה אופטימי אם אתה חושב שתוך שבוע תמצא כלה.

אולי תמצא מישהי להשתעשע איתה, אבל הן לא ממהרות להתחייב :lol:

ואגב, יש פה לא מעט תיירות סקס, בעיקר בריטים מסוגים שונים אבל לא רק.

בריגה זה חזק במיוחד, אגב. אבל אני מעדיף את האסטוניות על פני הלטביות. ורק לשם ההבהרה - תיירות סקס מגעילה אותי.

אין שום ספק שהיא מגעילה אותך :wink: :wink:

כבר התחלת לתת דריפטים בשלג?

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 240
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין שום ספק שהיא מגעילה אותך :wink: :wink:

כבר התחלת לתת דריפטים בשלג?

הלו, בלי קריצות מתחכמות. זה באמת מגעיל לראות תיירים מגיעים למדינה רק בשביל לז&%*

ואיזה שלג, יש פה 7 מעלות עדיין...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי מנסיעה קצת יותר ארוכה. אין שום ספק שתגובת הדוושה השתפרה בסל"ד בינוני, ככל הנראה פועל יוצא של החלפת הפילטרים, העברתם קדימה והוצאתם מהקופסה.

בנוגע לצליל - שום הבדל בנסיעה רגילה (שזה מצוין) אבל ברגע שלוחצים יותר מחצי גז שומעים מאחור ניסור עצבני של V6 שזורם עד 7500 סל"ד. לא רע בכלל...

אה, ודבר נוסף: מכוניות חדשות כאן מקבלות טסט ל-3 שנים. אח"כ זה מצתמצם לשנתיים ולבסוף לשנה (רק אחרי שהרכב כ-10 שנים על הכביש!). כתוצאה, אין צורך שאחשוש מכשלון בבדיקת הגזים בגלל הוצאת הממירים - כי הבדיקה הבאה תתבצע ב...אוגוסט 2016!

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו, בלי קריצות מתחכמות. זה באמת מגעיל לראות תיירים מגיעים למדינה רק בשביל לז&%*

ואיזה שלג, יש פה 7 מעלות עדיין...

הן לא מתחכמות הן אמיתיות :-P

אני עדיין מחכה לשרשור באוף טופיק על דייט++ עם איזו אסטונית חמודה

נ.ב

האוטו סביר מינוס :wink:

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצטרך להמשיך לחכות... לרוב אני לא משתף בדברים כאלה. אם כי אני מוכן להודות שהמקום הזה די דפק לי את הפרופורציות. אז כדי לא להשאיר אותך בלי כלום, הנה לינק לגלריה ממועדון שנמצא כמה דקות הליכה מהבית שלי, ושבאופן משעשע הוא בבעלות של ישראלי. כן, זה מה שבנאדם צריך להתמודד איתו פה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהשמטת את המילה "חשפנות" אחרי המועדון? והאם יכול להיות שלא מעשנים שם במועדונים? :shock:

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהשמטת את המילה "חשפנות" אחרי המועדון? והאם יכול להיות שלא מעשנים שם במועדונים? :shock:

חשפנות לציבור החרדי :-P

ראיתי יותר פרובוקטיביים בחיי,

סע לשוודיה שמעתי שהן מטורפות(לצערי לי כבר לא ייצא)...

הנה לך רעיון לשיפור

pinkNissan350Z_1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock:

ממש לא. לא תמצא אותי במועדון חשפנות... כן, יש שם הרבה רקדניות אבל הן כוח עבודה זול... :-P

ויש חדר מיוחד למעשנים. אסור לעשן במקומות ציבוריים

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואשכרה אוכפים שם את החוק של העישון? גם בארץ יש חוק כזה אבל אין לו שיניים. אגב האם יש שם אחוז גבוה של מעשנים?

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להעריך כמה מעשנים יש פה, אבל אני מניח שזה לא הרבה פחות מבארץ. בכל מקרה, במקומות הבילוי כאן לא מעשנים - ברוב המקומות יש חדר מיוחד לעישון.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עשיתי שנמוך לאוטו:

264591_729174080439815_133771949_n.jpg

צמיגי חורף עם ג'נטים 18 אינץ' הורכבו וכעת האוטו... נראה מגוחך.

שימו לב לגלגל האחורי:

1424573_729174097106480_1820361475_n.jpg

החיפוש אחר ספייסרים מתאימים החל...

נ.ב. עם צמיגי חורף, גם על כביש יבש כל מכת גז מעל 3000 סל"ד אפילו בהילוך רביעי (!!) מפעילה את בקרת המשיכה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, לא הבנתי - צמיגי חורף לא אמורים לשפר אחיזה?

בשלג... לא על יבש. וגם שם צריך לזכור שמדובר ברכב עם 330+ כ"ס ודי הרבה קג"מ בסל"ד ביניים. הצמיגים פשוט לא עומדים בעומס...

באמת נראה קצת מפדח.

איזה מידה הרכב נועל בדרך כלל?

הג'נטים שלא על הרכב בתמונה הראשונה הם 275/30-19 מאחור ו-245/35-19 מלפנים.

צמיגי החורף הם 225/45-18 בכל הגלגלים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...