Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי ראשון (ילד ראשון) כתוספת לרכב מיני קיים

yop
שימו לב! השרשור הזה בן 4031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

ברשותי פורד פיאסטה 2009.

לקראת הרחבת המשפחה והצורך ברכב נוסף לאשתי, מעוניין ברכב משפחתי מתאים.

השימוש יהיה בעיקר עירוני, מישור החוף, נסיעות קצרות (ופעם ב.. טיול בארץ).

צריך שיהיה אוטומט, עם מקום לעגלה בתא מטען (+ קניות...).

מחיר: את הפיאסטה קניתי עם שנתיים על הכביש ב- 82,000 (היתה יד ראשונה עם רק 5,000 ק"מ). מחפש משהו דומה גם הפעם, כלומר דגם טוב עם 1.5-2.5 שנים על הכביש, אז אני מניח שסדר הגודל הוא 80,000-100,000.

לגבי אופי הרכב, אני ואשתי נהגים די סולידיים. הפיאסטה משרתת אותי נאמנה בנסיעה יומית מת"א לרעננה וחזרה. חשובה לי הנוחות ואחיזת הכביש הטובה, וכמובן בטיחות. רצוי גם אבזור גבוה כמו חלונות חשמל, בקרת אקלים וכו'...

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגוון מאוד גדול. החל מגולף, עבור ביונדאי וכלה באלפא. לכולן 5ד', תא מטען סביר לצרכיך והן עונות פחות או יותר על שאר דרישותיך. אנו מתניידים כיום עם שני ילדים (אחת בעגלה), עם גולף, ולמעט נסיעה אחת לסופ"ש ארוך, תא המטען מספק+. עם ילד אחד מעולם לא היתה לנו בעיה, גם כשארזנו לחו"ל.

לכן, מדובר בעיקר על זמינות ועניין של טעם, לדעתי. נוחות המושבים חשובה לך? USB חשוב לך? זריזות חשובה לך? עיצוב חשוב לך? ייחודיות חשובה לך? אמינות חשובה לך? אחריות חשובה לך? וכו'.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף ^

גולף פלוס - אלטרנטיבה מעניינת למשפחה

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לי: נוחות, אמינות, חסכוניות (לרוב, נסיעה עירונית קצרה) שמירת ערך ובטיחות.

בעדיפות שנייה: אבזור מהותי כמו חלונות חשמל, מראות מתכווננות, AUX, מיזוג טוב

בעדיפות שלישית: ייחודיות, זריזות באופן מיוחד, USB, עיצוב

זה עוזר למקד את האופציות?

אשמח לקבל 2-4 אלטרנטיבות קונקרטיות כדי שאוכל להתחיל לצלול ולהשוות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי נמנע מהפוקוס, בשל מרווח מצומצם ולא נוח במיוחד לתפעול/העמסה, בהצ'.

לכשעצמי, לו אני במצבך ובחירותיך, הייתי מתלבט בין הגולף 122 במקרה שלך, לבין יונדאי I30. שים לב שהחדשות נמכרות במבצע בנהחה של 10K, אז אולי כדאי בכלל חדשה. לשיקולך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי נמנע מהפוקוס, בשל מרווח מצומצם ולא נוח במיוחד לתפעול/העמסה, בהצ'.

לכשעצמי, לו אני במצבך ובחירותיך, הייתי מתלבט בין הגולף 122 במקרה שלך, לבין יונדאי I30. שים לב שהחדשות נמכרות במבצע בנהחה של 10K, אז אולי כדאי בכלל חדשה. לשיקולך.

פוקוס מרווח מצומצם? אלא אם אתה מתכוון לדור החדש.

הייתי מציע לך לבדוק את תא המטע בגולף, הוא יחסית קטן ולא תוכל להכניס בו את רוב העגלות.

I30 בהחלט יכול להתאים, בתקציב הזה תוכל לרכוש כזו אפילו ישירות מחברת ליסינג עם "0" קילומטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק גולף פלוס 1.4 122 כפול מצמד. אם אתה מוכן להתפשר בביצועים סבירים/בינוניים אז גם מנוע 1.6 יספק אותך.

לא תהיה לכם שום בעיית מרווח או תא מטען.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס מרווח מצומצם? אלא אם אתה מתכוון לדור החדש.

הייתי מציע לך לבדוק את תא המטע בגולף, הוא יחסית קטן ולא תוכל להכניס בו את רוב העגלות.

I30 בהחלט יכול להתאים, בתקציב הזה תוכל לרכוש כזו אפילו ישירות מחברת ליסינג עם "0" קילומטר.

כן, אני מתכוון לדור החדש. זה התקציב שלו.

בגולף שלנו, ובודר הקודם, נכנסה עגלת בוגאבו, שהיא מהגדולות שיש, ביחד עם בימבה גדולה וקניות. אין חכם כבעל ניסיון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לי אלייך..איך אתה עם גיר ידני?

אם התשובה תהיה חיובית הייתי ממליץ לבדוק את קיה ריו החדשה, הגרסה של 5 הדלתות שאגב הם עושים עליה מבצע.

קפצתי היום לסוכנות שלהם בראשון והם עושים עליה הנחה של 6000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי שאלות:

למה דווקא גולף פלוס ולא גולף? לפי נתוני החברה, צריכת הדלק בגולף פלוס משמעותית פחות טובה.

על איזו שנה אתם מדברים עבור הגולף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר כתבתי בפורום כמה פעמים - אם מדובר בילד אחד ואינכם עשירים - המשיכו עם סופרמיני. אם נדמה לכם שתא המטען קטן בחרו באחת מוארכת, כגון הריו או האקסנט. אישית הסתדרתי עם אקסנט (בגרסתו הראשונה) גם עם 3 ילדים קטנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...