Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גאנטים ברזל-איזה שילוב צבעים הכי כדאי

שימו לב! השרשור הזה בן 4061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

אני מעוניין לצבוע את הגאנטים ברזל של הרכב שלי באיזה צבע לדעתכם הכי כדאי לי לצבוע כדי שלא יצא מצועצע או סתם יכער את הרכב?

מה השלבים שאני צריך לעשות לפני הצביעה ?

חומרים מומלצים?

אלה הגאנטים והרכב:

תודה לעוזרים

תמונות איפון 052.jpg

תמונות איפון 055.jpg

תמונות איפון 053.jpg

‏‏עותק של תמונות איפון 009.jpg

מחפש כל חלק למיצובישי גאלנאט משנתונים 1994-1997 למסירה או למכירה.מחפש כל חלק לאודי 80 משנתונים 1988-1995 למסירה או למכירה!

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קרה לטסות המקוריות?

לא קרה כלום פשוט אני רוצה לאחסן אותם שישמרו עד שהרכב יגיע לאספנות, ואם זאת לתת שפורים קטנים שאני יוכל להוריד בשביל לשמור על המקוריות בעתיד. (בכל זאת אני בן 18 והרכב די משעמם במראה).

מחפש כל חלק למיצובישי גאלנאט משנתונים 1994-1997 למסירה או למכירה.מחפש כל חלק לאודי 80 משנתונים 1988-1995 למסירה או למכירה!

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הרכב לבן אז לדעתי יתאים לך לצבוע את המעגל החיצוני בלבן ואת הפנימי להשאיר שחור. עשיתי את זה לגלגלים של גולף ויצא נחמד.

אופציה אחרת היא לצבוע את כל הג'אנט בלבן או בכסף, אבל עם צבע יעודי למתכת ולא השטויות המוכרים בחנויות לחומרי יצירה.

בגלל הצורה המיוחדת של הג'אנט זה יכול להראות נחמד ומיוחד.

03062011270.jpg

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הולך על שחור זה יתאים לפגושים, או שחור עם ליפ לבן כפי שאמר SLOWRIDE מעליי.

ובנוסף האם חלק מהאודי 80 הגיעו עם ג'נט ברזל ומכסה פלסטיק באמצע? אם כן, הייתי מחפש מכסים כאלה שייתנו צורה של ג'נט יותר חלק ויכסו את הברגים.

הכוונה: למשל חלק מדגמי הגולף הגיעו עם ג'נט ברזל ומכסה כזה:

$(KGrHqJ,!iIE2KSUm47)BNrJpdq4M!~~_35.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידוע לי שיש מכסה כזה לגאנט של אודי ..בנתיים נראה לי שיש כבר כיון מה לעשות

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...