Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו שכורה בספרד ומיכל ספייר התלבטות...

urich
שימו לב! השרשור הזה בן 4136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טובאז אני כרגע בירח דבש בספרד, שכרנו רכב במלגה ל11 יום ואנחנו מחזירים אותו בגרנדה, הזמנתי פוקוס (או רכב ברמה מקבילה) דרך GOLDCAR שזאת חברה ספרדית גדולה טיפה מפוקפקת אבל זולה בהרבה מהשאר. הזמנתי עם ביטוח מלא כולל ביטול השתתפות עצמית (יש ביטוח שמשות וצמיגים שלא לקחתי כי הוא עלה 6 יורו ליום) (ממש גניבה) ונראה לי מיותר (אפילו הפקיד לא נראה מאמין בביטוח הנ"ל) בכל מקרה קיבלתי פולו 1.2 ליטר נראה לי 2010 (עשתה בנתיים 50000 ק"מ) לא TSI :cry: :cry: .

בכל מקרה אתה מקבל רכב עם מיכל מלא ואמור להחזיר אותו עם מיכל ריק (כמובן שכל מה שנשאר במיכל הם מרוויחים ומעבר לכך הם גובים שער היסטרי על הדלק שבמיכל המלא 1.8 יורו לעומת 1.48 משהו בסגנון, בכל מקרה, רציתי לדעת לכמה קילומטר אמור להספיק המיכל הרזרבי ברכב הנ"ל- הגעתי לתחנת דלק כשהמחשב רכב מראה שנותרו 0 ק"מ (עברתי 700 ק"מ בנסיעה בעיקר בין עירונית לרוב במישור לרוב על 120 (סל"ד סביב ה 3).

בכל מקרה אני רוצה לדעת כמה דלק לשים כי אני ממש לא מעוניין לפנק את החברה בדלק ספייר ומצד שני אני לא רוצה להיתקע עם מיכל ריק באמצע שומקום (בייחוד ביום שבו אני אמרו להחזיר את הרכב).

דרך אגב אם זו אכן הצריכת דלק ל700 קילומטר איך זה נחשב לרכב הזה.

ועוד נקודה קטנה הרכב רועש למדי כמו דיזל (לא מדובר בדיזל בהילוכים הנמוכים במהירות נמוכה (בנסיעה בין עירונית הנסיעה שקטה ומהנה ) יכול להיות שמדובר בתחזוקה לקויה של הרכב?

תודה לכל המגיבים !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה להשתמש עד שנדלקת הנורה (פחות או יותר) ולמלא מעט וחוזר חלילה? עד שתגיע למחוז חפצך, כך גם אם תמלא ב50 ש״ח נניח ולא תשתמש, תעשה הפסד של 50 ש״ח בלבד

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק היטב את החוזה, כיון שכל חברה שאני מכיר דורשת החזרה עם מיכל מלא, ואם המיכל אינו מלא הם מחייבים אותך במחיר מופקע.

יש גם שירות של רכישת המילוי מראש - אבל גם כאן מדובר במחיר גבוה. אם רכשת שירות זה החזר את הרכב כמה שיותר ריק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח החזרה עם מיכל ריק (הרי שילמתי להם 80 יורו על הדלק עצמו בעוד שהרכב עולה 95 יורו למשך כל ההשכרה,

בקיצור אם אחשב את הנסיעות נכון (בעזרתו האדיבה של GOOGLE MAPS אם אני אחזיר את הרכב עם 0 ק"מ זה יהיה הכי בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח החזרה עם מיכל ריק (הרי שילמתי להם 80 יורו על הדלק עצמו בעוד שהרכב עולה 95 יורו למשך כל ההשכרה,

בקיצור אם אחשב את הנסיעות נכון (בעזרתו האדיבה של GOOGLE MAPS אם אני אחזיר את הרכב עם 0 ק"מ זה יהיה הכי בטוח.

95 יורו ל-11 יום ? כולל ק"מ לא מוגבל וביטוחים ? אין חיה כזאת. וכמו שנאמר כאן, באירופה אין את חכמת פלורידה קבל מלא החזר ריק. משהו פישי בהשכרה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי דרך אתר אנגלי (AUTOEUROPE) עלה לי 75 GBP שהם 92 EUR שילמתי עוד 36 יורו על החזרה בשדה תעופה אחר (היה לי יותר משתלם בזכות טיסה יותר זולה) , וזה כולל גם נהג נוסף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמעתי על חברת השכרה שנותנת מיכל מלא ומצפה לריק בתמורה. לרוב זה מיכל מלא ולהחזיר עם מיכל מלא. כדאי שתוודא...

ואכן אין חיה כזאת 95 יורו ל-11 יום, אפילו בקטגוריה הזאת. בדיוק חזרתי מספרד ודיזל סטיישן עלתה בערך 300 לאותה התקופה. מכונית קטנה סביב 200.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה שכרתי במדריד גולף לשבוע - עלה כ-190 אירו (שכרבע מתוכם עמלת שדה תעופה).

רוני - כפי שכתבתי קודם יש בחברות ההשכרה אופציה לקנות מראש מיכל דלק (כלומר להחזיר עם מיכל ריק) - אבל זה יקר מאוד.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה ואריאציות לנושא הדלק.

באי יווני, שכרתי רכב אותו קיבלתי עם מיכל כמעט ריק והייתי אמור להחזיר אותו איך שאני רוצה...

ולעניין השאלה - סע עד שהנורה תדלוק - אז נותרו לך כ 5 ליטר. קח מרווח בטחון ובחישוב שלך תעריך שממצב זה יש לך 40 ק"מ. מכאן תדלק לפי הצורך.

אני לא הייתי משחק במשחק הזה. ואם הרכב הוא ל 11 יום, אז נגיד שזרקת עוד 100 ש"ח, זה מה שישנה לך? הייתי מתדלק עם מרווח בטחון גדול. המתח שבנסיעה במקום לא מוכר על הקצה עם מיכל דלק, לא מוסיף להרגשה הטובה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר נמוך בצורה לא הגיונית ! תקווה שמעט הדלק שבכל זאת ישאר במיכל יהיה "הפינוק" היחידי שהחברה תקבל ממך ושלא יצוצו חיובים נוספים במעמד המסירה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בירח דבש.

חברת הרכב זולה ועוד חסכת על ביטוחים שונים.

גם הטיסה זולה כפי שציינת

אני מתאר לעצמי שגם המלונות זולים וזה בסדר גמור, משתמע מדבריך שאתה מחשב, מרבית מזמנך, כמה אחרים מרווחים עליך.

לפחות בעניין הדלק תתחיל לפרגן לעצמך.

שיעלה כמה שיעלה, תהיה בראש שקט ותתן לעצמך ולאשתך הטרייה להינות מירח הדבש ללא חישובים מיותרים ודאגות תקיעה באמצע הדרך ללא טיפת נוזל יקר במיכל.

שתהיה לכם המשך חופשה קסומה ואאחל בהזדמנות זו גם מזל טוב והרבה אושר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמעתי על חברת השכרה שנותנת מיכל מלא ומצפה לריק בתמורה. לרוב זה מיכל מלא ולהחזיר עם מיכל מלא. כדאי שתוודא...

יש גם יש. כששכרתי רכב בספרד (פיאט גרנדה פונטו, גם במלגה, אבל אני מניח שזה לא משנה, נשכרה מאופרן) זה היה בדיוק הנוהל: קיבלתי מיכל מלא ושילמתי בו במקום על מיכל נוסף, כאשר ההנחיה היא להחזיר את הרכב ריק.

חוץ מזה, בכל אחת מהפעמים ששכרתי רכב באיטליה (פיאט 500, בחברת השכרה מקומית כלשהי), טורקיה (סיטרואן C3, כנ"ל), יוון (פולקסווגן פולו 1.4, באדג'ט) ואפילו הקטנוע בתאילנד, קיבלתי מיכל ריק והונחיתי להחזיר אותו באותו מצב.

כשאני חושב על זה, רק בגרמניה ובארה"ב קיבלתי מלא והחזרתי מלא.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שוב תודה לכל העונים אני פשוט אסתמך על המחשב דרך... בכל מקרה אני לא אחזיר להם יותר מדי,

בקשר לנוהל מיכל מלא ריק העניין ודאי, גם באנגלית וגם בספרדית וגם בחוזה... קצת יקר בגלל עניין התשלום על המיכל אבל עדיין מאוד משתלם, חוץ מזה אני חחיב לציין שיש פה כמה כבישי נהיגה ממש מדהימים- הדרך העולה ממלגה לרונדה וירידה מרונדה לגיברלטר בדרך שונה, (אמנם עם מגבלות מהירות קשות ותנועה בשני צידי הכביש הצר). פשוט תענוג של כבישים גם בזכות האספלט המעולה השילוט המצוין הנהגים מסביב (שיחכו בסבלנות לעקוף אותך רק כשאפשר או כשתסמן להם, וישמרו מרחק כשצריך.) והכי חשוב הנופים והסיבובים המהנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החברות שאני מכיר נותנות עם מיכל מלא. לא יודע מאיזה מוסכים בנאפולי אתה שוכר. בנסיעת עבודה ייתנו לי/לכל אדם עובד, אוטו שצריך לבזבז את זמני בתידלוק מיד עם הנחיתה ?,בנסיעה של יום-יומיים לחוצים ?. זה א-ב כמו שלא יידרשו ממני לבדוק שמן בין פגישות עסקים. איזה שוכר עסקי יישכור שוב מחברה שנותנת מיכל ריק ? מצאת/המצאת ביצה מרובעת שאני, במאות נסיעות בעולם משנות ה-60 המוקדמות, לא "הצלחתי" ליפול על כזאת וגם לא שמעתי מאחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם יש. כששכרתי רכב בספרד (פיאט גרנדה פונטו, גם במלגה, אבל אני מניח שזה לא משנה, נשכרה מאופרן) זה היה בדיוק הנוהל: קיבלתי מיכל מלא ושילמתי בו במקום על מיכל נוסף, כאשר ההנחיה היא להחזיר את הרכב ריק.

חוץ מזה, בכל אחת מהפעמים ששכרתי רכב באיטליה (פיאט 500, בחברת השכרה מקומית כלשהי), טורקיה (סיטרואן C3, כנ"ל), יוון (פולקסווגן פולו 1.4, באדג'ט) ואפילו הקטנוע בתאילנד, קיבלתי מיכל ריק והונחיתי להחזיר אותו באותו מצב.

כשאני חושב על זה, רק בגרמניה ובארה"ב קיבלתי מלא והחזרתי מלא.

זה במסגרת האקסטרות, ובמחיר יקר, לא במסגרת דמי השכירות הבסיסיים. כמובן שהחברה מציעה לך את השירות, הרי היא מרויחה עליו, ולא מעט. אני מעדיף להכנס לתחנת הדלק שבכניסה לכל נמה"ת נורמלי באירופה (או בטווח 2-3 ק"מ ממנו) - אפילו אם מדובר בתחנה יקרה במיוחד התהליך יחסוך לי כמה עשרות אירו במחיר עיכוב בן 5 דקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...