Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיגו 207 במבצע למנויי "ידיעות אחרונת" ב 85,990. האם משתלם?

ליצן צהוב
שימו לב! השרשור הזה בן 4425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 137
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לחברי הפורום המכובדים

מצורפים קבצים (מפרט + אבזור) לפיג'ו 207 ACTIVE הנמכר במבצע למנויי ידיעות אחרונות.

אספקת הרכבים במהלך חודש מרץ, לאלו שהקדימו לרכוש בימי המבצע הראשונים אספקה במהלך חודש פברואר.

נציגי מכירות מטעם העיתון ידיעות אחרונות נמצאו במרכז המכירות תל אביב ברחוב תובל (נכון ליום ב' 16.01.1012).

שווה לעשות מנוי לשנה בעלות של כ - 1,100 ש"ח / נתון למיקוח ולרכוש את הרכב במבצע הנוכחי,

עד כה לא היו הנחות כנ"ל לא במבצע "חבר" ולא במבצע מועדון "הוט" וכן במבצעי סוף השנה.

להלן קבצים -

1 עמוד מפרט טכני,

2 עמודי איבזור.

לאחר התלבטות וביקור בסוכנויות הרכב: יונדאי, קייה, טיוטה,

אני כבר החלטתי, הרכב מתאים לצרכי,

בביתי יש רכב נוסף - פיג'ו 206 מנוע בנפח 1.4 אוטומט לשביעות רצוני.

מחר פונה למחלקת המינויים של ידיעות אחרונות לרכישת מנוי לעיתון.

ומבצע הזמנה לרכב הנ"ל באחד ממרכזי המכירות (בני ברק/תל אביב).

מאחל לכולם נסיעה רגועה זהירה ובטוחה

ורכישה מוצלחת.

בברכה

איל

תודה על המפרט וההשקעה.

עפ"י מה שאני מבין, לרכב אין הפשרת אדים במראות??

בנוסף, אני רואה שצריכת הדלק גבוהה יותר ממש שחשבתי ועוד עפ"י נתוני יצרן(9.4 ליטר ל 100 ק"מ)!

מה שהכי מוזר, זה שבדגם האקטיב גג נפתח חשמלי הוא בגדר אופציה,ובדגם האקסס זה כבר נמצא...

:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על צריכת דלק עירונית, אל תשכח שמדובר ברכב 1600 סמ"ק אוטומט. בסיטרואן C3 הנתון הוא 9.6 כלומר צריכת דלק מעט גבוהה יותר. מהיכרות עם חבר שבבעלותו 207 צריכת הדלק הממוצעת ליטר ל 12-13 ק"מ.

כרגע האספקה היא לצבעים מסויימים פברואר ולצבעים אחרים מרץ - כלומר לא מדובר במלאי שמעלה אבק במחסני הנמלים.

לאחר שבדקתי את כל החלופות האחרות אין ספק שמדובר במבצע הכי משתלם לסופר מיני שיש כרגע בשוק. עכשיו השאלה היא איך עושים מנוי לדיעות אחרונות בקומבינה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על צריכת דלק עירונית, אל תשכח שמדובר ברכב 1600 סמ"ק אוטומט. בסיטרואן C3 הנתון הוא 9.6 כלומר צריכת דלק מעט גבוהה יותר. מהיכרות עם חבר שבבעלותו 207 צריכת הדלק הממוצעת ליטר ל 12-13 ק"מ.

כרגע האספקה היא לצבעים מסויימים פברואר ולצבעים אחרים מרץ - כלומר לא מדובר במלאי שמעלה אבק במחסני הנמלים.

לאחר שבדקתי את כל החלופות האחרות אין ספק שמדובר במבצע הכי משתלם לסופר מיני שיש כרגע בשוק. עכשיו השאלה היא איך עושים מנוי לדיעות אחרונות בקומבינה :)

כמובן שהתכוונתי לצריכה עירונית ושכחתי לציין את זה.

אני צריך להחליט אם אני יכול "להתסדר" עם צריכה עירונית כזו,מכיוון שבסופו של דבר רוב הנסיעות הן בתוך העיר.

מעבר לכך, אין ספק שהמצבע משתלם,במיוחד אם מדובר כמו שאתה אומר ברכבים שיש לייבא אותם ולא מעלים אבק בארץ.

באשר לידיעות אחרונות, מאחל לך שתצליח להוריד אותם במחיר ולעשות מנוי במחיר זול ושפוי!

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לגבי המנוי לידיעות אחרונות -

המבצע תקף רק לגבי מצטרפים חדשים, או שבהנחה ולהורים יש מנוי קיים אפשר לקנות דרכם?

בוודאי שהמבצע תקף קודם כל עבור מנויים קיימים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שהמבצע תקף קודם כל עבור מנויים קיימים!

אדיר! אז מה הבעיה למצוא קרובי משפחה/חברים של ההורים שהם כבר מנויים? זה לא מכשול כל-כך לדעתי אם רציניים בקשר לקנייה.

ובלי קשר, כמו שאמרו פה כבר, קשה לי להאמין שלרוכש רציני הם יסרבו "רק כי" הוא לא מנוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לשרשור אחר שלי, אנחנו שוקלים ברצינות לקנות את ה207 תודות למידע פה.

רק שאלה-

מניסיון שלי (גם מהרכבים הנוכחיים שלנו - מגאן האצ'בק 2001 ו106 2000, שניהם ידניים, ומכמה שנים שגרתי באירופה), יצרניות אירופאיות 'עממיות' יותר (לא ב.מ.וו ודומיה..) מצטיינות בגיר ידני, אך באוטומטי ממש לא. זה הגיוני מכיוון שרב הרכבים באירופה הם ידניים. כמובן שכל זה תקף עד לפני כמה שנים, אני לא מספיק בקיא בשוק הרכבים החדשים יותר כדי להגיד אם המגמה השתנתה והאירופאיות 'יישרו קו' בנוגע לגיר אוטומטי.

מה דעתכם/ניסיונכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עד כמה שידוע לי דגם ידני אולי יש את הגרסת "ספורט" במידה ולובינסקי עוד מייבאים אותה, אך היא לא משתתפת כאמור במבצע הנוכחי. שהוא לדעתי אטרקטיבי בהחלט! גם אחרי רכישת מנוי ל"ידיעות אחרונות" לשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עד כמה שידוע לי דגם ידני אולי יש את הגרסת "ספורט" במידה ולובינסקי עוד מייבאים אותה, אך היא לא משתתפת כאמור במבצע הנוכחי. שהוא לדעתי אטרקטיבי בהחלט! גם אחרי רכישת מנוי ל"ידיעות אחרונות" לשנה.

זה ברור לי - שאלתי הייתה בנוגע לטיב הגיר האוטומטי של ה207, לא האם יש חלופת ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לשרשור אחר שלי, אנחנו שוקלים ברצינות לקנות את ה207 תודות למידע פה.

רק שאלה-

מניסיון שלי (גם מהרכבים הנוכחיים שלנו - מגאן האצ'בק 2001 ו106 2000, שניהם ידניים, ומכמה שנים שגרתי באירופה), יצרניות אירופאיות 'עממיות' יותר (לא ב.מ.וו ודומיה..) מצטיינות בגיר ידני, אך באוטומטי ממש לא. זה הגיוני מכיוון שרב הרכבים באירופה הם ידניים. כמובן שכל זה תקף עד לפני כמה שנים, אני לא מספיק בקיא בשוק הרכבים החדשים יותר כדי להגיד אם המגמה השתנתה והאירופאיות 'יישרו קו' בנוגע לגיר אוטומטי.

מה דעתכם/ניסיונכם?

אז ככה..

ברשותי פיגו 206 אוטומטית שנת 2006(גיר מסוג AL4 שכמוהו יש גם ב207).

בגדול, הבעיה בגיר הנ"ל היא בעיה באופי הפעולה שלו:

כשנוסעים במהירות נמוכה, בד"כ במהירות של 0-40 קמ"ש, הגיר נוטה "להתבלבל" וכל החלפת הילוך מלווה במין מכה וקפיצה של הרכב.במהירויות גבוהות יותר הגיר אינו סובל מהבעיות הללו ועובד באופן תקין.

מעבר לזה, הגיר "אוהב" למשוך הילוכים ולא ממהר להעביר להילוך הבא.

מה שכן, עפ"י מה שאני יודע,למרות שכאמור גם פיגו 207 מדובר על הגיר AL4 , פעולתו טובה הרבה יותר והוא לא סובל מהבעיות המרתחשות אצלי במהירויות הנמוכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב באופציה החיפוש בפורום "AL4". תקבל קשת רחבה של תגובות ותשובות.

תודה.

קצת לא ברור מהחיפושים ומהשוואה מסריקת המפרט שהועלתה פה על איזה תיבה בדיוק מדובר ב207 המוצעת -

האם זה הAL4 שסביבו נסובים רוב השרשורים? או ה'AL8' שהוא ככה"נ AL4 משופר במקצת? או חיה שונה לגמרי? במפרט כתוב

"אוטומטית עם 4 הילוכים קדמיים - Tiptronic Systeme Porche"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

קצת לא ברור מהחיפושים ומהשוואה מסריקת המפרט שהועלתה פה על איזה תיבה בדיוק מדובר ב207 המוצעת -

האם זה הAL4 שסביבו נסובים רוב השרשורים? או ה'AL8' שהוא ככה"נ AL4 משופר במקצת? או חיה שונה לגמרי? במפרט כתוב

"אוטומטית עם 4 הילוכים קדמיים - Tiptronic Systeme Porche"

אותו הגיר AL4 , אך כנראה משופר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה..

ברשותי פיגו 206 אוטומטית שנת 2006(גיר מסוג AL4 שכמוהו יש גם ב207).

בגדול, הבעיה בגיר הנ"ל היא בעיה באופי הפעולה שלו:

כשנוסעים במהירות נמוכה, בד"כ במהירות של 0-40 קמ"ש, הגיר נוטה "להתבלבל" וכל החלפת הילוך מלווה במין מכה וקפיצה של הרכב.במהירויות גבוהות יותר הגיר אינו סובל מהבעיות הללו ועובד באופן תקין.

מעבר לזה, הגיר "אוהב" למשוך הילוכים ולא ממהר להעביר להילוך הבא.

מה שכן, עפ"י מה שאני יודע,למרות שכאמור גם פיגו 207 מדובר על הגיר AL4 , פעולתו טובה הרבה יותר והוא לא סובל מהבעיות המרתחשות אצלי במהירויות הנמוכות.

אחלה, תודה. לא שמתי לב לתגובה שלך לפני שהגבתי.. :)

מה שאמרת בשורה האחרונה- האם נובע מביקורות רכב כלשהן או מחוויות של חברי הפורום עם ה207 החדשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...