Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לייעוץ לפני משפט תעבורה בגין חניית נכים.

שימו לב! השרשור הזה בן 4587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בחודש הקרוב אעמוד לדין בגין חניית נכים "שלא כחוק" .

הסיפור הוא כזה,

אבי ואמי הם שניהם נכים, ומחזיקים כל אחד ברכב אחר בעל תו נכה,

לקחתי את אבי לקופת חולים, החנתי בחניית הנכים. שנינו עלינו למעלה לקופת חולים ותוך כדי נזכרתי ששכחתי דבר מה ברכב,

ירדתי לרכב ונכנסתי אליו, השארתי את הדלת פתוחה ולפניי הגיחה שוטרת ששאלה אותי אם יש לי תו נכה,

הצגתי לה אותו והיא טענה שאני לא הנכה ואני לא יכול להחנות בחניית נכים. אמרתי לה שהנכה נמצא כרגע בקופת חולים

ואני מייד קורא לו.

היא מצידה התייחסה בביטול ואמרה לי שהיא לא עובדת אצלי, והיא לא מוכנה לחכות. נתנה לי את הדו"ח והסתלקה לא לפני שרשמה בדו"ח שניסיתי לברוח כשראיתי את הניידת.

אין לי שום הוכחה שאכן אבי היה בקופת חולים שכן זה היה רק על מנת לקנות תרופות בסופר פארם, והוא לא לקח קבלה.

מה עליי לעשות ואיך אוכל להוכיח את חפותי בעניין ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שלחת בסוף בקשה לביטול הדוח ?

בשירשור הקודם שפתחת מלפני שלושה וחצי חודשים - היו 33 תגובות.

קודם כל, בשלב ההוכחות, אביך יכול להיות עד לאותו אירוע (כמובן אם בתשובתך להקראה, כפרת באשמה).

אין גם שום מרשם מהרופא, לאותן תרופות ? מערכת קופת חולים היום ממוחשבת, אולי ניתן להדפיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך,

זוהי תרופה ללא מרשם לכן אין שום תיעוד לכך, זוהי מילה שלי כנגד שלו.

אם אביא עדים שראו את אבי יורד מהרכב זה יעזור? או שיודעים שאני הנהג שלו באופן קבוע?

שלחתי בקשה להשפט לכן לא יכולתי לשלוח בקשה לביטול הדו"ח.

תודה לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי מדבריך למה אביך הלך לקופת חולים אם מדובר בתרופה ללא מרשם?

ככל שאני יודע לפחות בקופת חולים מכבי כל פעולה של חולה עם הצוות הרפואי מתועדת במחשבי העל של הקופה.

לכן ,לך לשם ותוציא מסמך כי אכן אביך היה באותו יום / שעה בקופת חולים.

צור קשר עם התובע במשפטך ותנסה לשכנע אותו כי יסגור את התיק עוד בטרם המשפט או ביום המשפט.

ישיבה ראשונה היא ישיבת הקראה, בה אביך לא צריך להיות נוכח. בה תישאל אם אתה מודה או לא , ואם השופט יש לו קצת זמן הוא ירצה לשמוע ממך בכמה מילים את הסיפור. תוכל גם להראות את האישור שאביך אכן היה בקופת חולים באותו היום ( במידה ותצליח להשיג כזה )ואולי השופט ימליץ לתובע לסגור את התיק . במידה ולא

אתה לא מודה ואז ייקבע המשפט להוכחות , לישיבה הזו תצטרך להביא את אביך ,עדים נוספים שיש לך כמובן וכל חומר אחר רלבנטי שיתמוך בגירסתך.

המשך לעדכננו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצגתי לה אותו והיא טענה שאני לא הנכה ואני לא יכול להחנות בחניית נכים.

תו הנכה שהצגת תואם לרכב שחנה בחנית הנכים?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...