Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - יוני 2011, הנחיות בהודעה הראשונה.

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 4696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 543
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באר שבע הרכב הראשון שלם ומאחורה יש רכב כזה בדיוק רק ב 2 חלקים קדימה ואחורה.

ובאותה הסביבה סובארו סטישיין לבנה שנת 79 2 פנסים במצב מצויין חוץ מקצת חלודה בגג אין לרכב טסט ובעלת הרכב רוצה 15 אלף ככה היא רצתה ליפני שנה שרציתי ליקנות את הרכב.

Picture 101.jpg

"בחיים כמו במהלך פניה אף פעם אל תעצור!"

Life's too short, we're here for a good time, not a long time. -Colin McRae

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח בכל זאת לקבל רק את מספר הרישוי שלו (או צילום מקרוב של המספר) לצורך זיהוי שלו.

על פניו יחסית הוא חיצונית לפחות שמור לגמרי לא נראה שחסר משהו וגם אין דפיקות מיוחדות. נראה שנסע בשנים האחרונות (אולי שימש קיוסק נייד או משהו??) כל החלקים נמצאים, הפנסים, המראות (לא אתפלא אם עוד יש לו מנוע)

אשמח אם מישהו יכול לתת לי מספר שלו (ועל הדרך לקשר אותי לבעלים..)

בגדול על פניו נראה כמו אוטובוס של חברת "המקשר" שלאחר מכן נמכר ל"אגד " והוסב בזמנו ל "אגד חבילות".

אשמח לפרטים נוספים .

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובאותה הסביבה סובארו סטישיין לבנה שנת 79 2 פנסים במצב מצויין חוץ מקצת חלודה בגג אין לרכב טסט ובעלת הרכב רוצה 15 אלף ככה היא רצתה ליפני שנה שרציתי ליקנות את הרכב.

הרכב הראשון כמדומני, הוא פולקסווגן דגם 411/2.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האוטובוס שצולם אמנם אין זיהוי (מישהו יכול לצלם מקרוב את המספר?) אבל יש התקדמות בזיהוי כללי.

על פי אחד החברים בקומונת "אוטובוסים ורכבות" באתר "תפוז" האוטובוס עבר תאונה חזיתית וקיבל חזית חדשה של מרכבים מסדרת היצור האחרונה של דגם זה משמע התאונה קרתה באמצע שנות ה60 ,פינות החלונות הצדדים של הנטוש ,בחלקן התחתון הן זוית (ולא קשת כפי שמרכבים יצרו)

תחום מספרי הרישוי בצפון של הדגם כמו זה שמצולם כאן נסתיים ב89076 ,אגב גם חלון הנהג בנטוש הזה הוא יחודי.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו דווקא נראית לי TL ברזילאית 4 דלתות כמו של גבי מהפורום.

אני באמת מחפש רכב לחלקים, יש עם מי לדבר שם? כי ב 15 אני לא אבזבז את הזמן...

יום אחד גם לי תהיה אוסטין אלגרו 1.3 שנת 78,

עם תא נוסעים אפוף עשן ומאורר שחותך אצבעות... :roflmao:

ורדה הוריאנט *כבר לא* מחכה לחלקים מברזיל... (הגיעו בשלום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו דווקא נראית לי TL ברזילאית 4 דלתות כמו של גבי מהפורום.

אני באמת מחפש רכב לחלקים, יש עם מי לדבר שם? כי ב 15 אני לא אבזבז את הזמן...

תודה על התיקון.

אגב - כיצד אתם מבדילים בין הברזילאית לגרמנית (לפחות במבט חזיתי)?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצ"ב תמונה (TL מימין, 412 משמאל).

מה שבעיקר גורם לי לומר שזו TL ברזילאית זה ה"שפם" מניקל (כך באמת נקרא החלק הזה בברזיל), שלא קיים ב 412. בנוסף, ב412 לוחית הרישוי מותקנת מעל הפגוש וניתן לראות "בליטה" לשם כך, והסמל עובר דירה למכסה תא ה"אין מנוע".

עוד הבדל משמעותי הוא ברוחב של המכוניות: ה412 היתה הפולקסווגן הגדולה והמפוארת ביותר מבין מקוררות האויר (הפיתוח האולטימטיבי של החיפושית), בעוד הTL מבוססת על ה type 3 (וריאנט) שהיא צרה יותר. במבט אחורי היה עוד יותר קל להבדיל ביניהן, כי בעוד לTL מבנה "פאסטבק", ה412 נראית מאחור כמעט כמו האצ'בק.

שפת העיצוב הזאת שנקראה ע"י ממציאה "האף המוביל" (leading nose) הופיעה לראשונה במכוניות הברזילאיות ונדדה עם אותו המעצב לגרמניה במסגרת מתיחת הפנים ל411, הלוא היא ה412.

VW_1600_TL_5P_1973.jpg

יום אחד גם לי תהיה אוסטין אלגרו 1.3 שנת 78,

עם תא נוסעים אפוף עשן ומאורר שחותך אצבעות... :roflmao:

ורדה הוריאנט *כבר לא* מחכה לחלקים מברזיל... (הגיעו בשלום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה GMC וונדורה הלבן פליט צה"ל שראה ימים טובים יותר בחייו . סביר להניח שנת ייצור 1992-1994

ה שברולט צבע כחול , היו 10-20 כאלה בצה"ל בצבע כחול, שימשו בעיקר יחידות מסווגות (מודיעין, מטכ"ל) . לא יודע לגבי הספציפי הזה האם היה בצה"ל אבל אולי.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...