Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסדרת הקסנון ברשיונות הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב חברי הפורום,

לאחרונה רכשתי רכב, רנו קליאו ספורט דור שני, שמצויידת בפנסי קסנון מקוריים מהחברה.

הבעלים הקודם של הרכב טען שלא פעם ולא פעמיים עצרו אותו ועשו לו בעיות על הקסנון, מה גם שבזמן הרישוי השנתי טענו שזה לא מקורי ולא יכול להיות הדבר על אף שיש אישור מקרסו עם מספר הרכב.

שאלתי אליכם, אם ישנה דרך לציין זאת ברשיון הרכב, ואל מי פונים בנושא, על מנת למנוע אי הבנות כאלה ואחרות בעתיד.

תודה לעוזרים,

אלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תיסע עם האישור ברכב, שיהיה יחד עם המסמכים ואז אף אחד לא יוכל להגיד לך כלום.

2. אני לא זוכר אם יש עמודה של קסנון ברישיון רכב, אם כן אז סע יחד עם האישור לקומפיוטסט והם ישנו לך את זה ברישיון רכב ככה שיהיה כתוב שיש קסנון.

בכל מקרה האישור אמור להספיק.

* וסתם עצה שלי - בשביל שמישהו יעצור אותך או יעשה לך בעיות על קסנונים, פילטרים, פרצוף מכוער, אתה צריך קודם כל לנהוג באוטו. בחנייה אף אחד לא יעצור אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור אמר לי שלא פעם קרה שטענו כי האישור זוייף, והוא אף עוכב על כך ברישוי השנתי, עד שהעניין הובהר עם קרסו.

עקב זאת רציתי להקדים תרופה למכה, ושזה יירשם לי ברשיון הרכב.

אשמח לתשובה מעט יותר קונקרטית לשאלתי.

*ובאמת אני מודה לך על העצה, אבל מבחינתי עד שהרכב לא יסיים את יישור הקו שמגיע לו (שיגיע לסיומו מחר בבוקר ביישור הפרונט), הוא ימשיך לעמוד שם ולהיות יפה :twisted:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מציינים תאורת קסנון ברשיון הרכב, הגם שאין זו אחת מהפעולות המאושרות לרישום שינוי באחד ממכוני הרישוי בכלל(וגם בקומפיוטסט בפרט).

כל שנותר לך הוא להמשיך והסתובב עם האישור צמוד לרשיון הרכב.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור אמר לי שלא פעם קרה שטענו כי האישור זוייף, והוא אף עוכב על כך ברישוי השנתי, עד שהעניין הובהר עם קרסו.

עקב זאת רציתי להקדים תרופה למכה, ושזה יירשם לי ברשיון הרכב.

אשמח לתשובה מעט יותר קונקרטית לשאלתי.

1. כל פעם אתה מקבל תשובה ואז אתה מחפש תשובה מעט יותר קונקרטית שהיא בדיוק כמו התשובה שקיבלת. תתחיל לקבל את מה שאומרים לך.

2. לפי הסיפור שלך יש לך את התרופה - האישור - גם הבעלים אמר לך שאחרי זה ירדו ממנו, אז מה אתה מחפש?

אני מקווה שאתה לא נוהג לכיוון מכון הפרונט עם הרכב אלא סוחב אותו על הגב שלא יתפרקו הגלגלים :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...