Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיין חושב שיותר כדאי להזמין מ-Powerbulbs, זה ממש לא משנה שזה לא מגיע בסט

פשוט תזמין בנוסף ל-Racing שתי נורות W5W Whitevision (יוצא 35 פאונד)

היו פה כבר כמה חבר׳ה שהיו להם בעיות ושלחו להם חדשות ללא עלות

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^^שני הן צהובות, הרייסינג היא נורת ביצועים(חזקה יותר בביצועים) שבוע שעבר התקנתי זוג H4 מדגם רייסינג אצל חבר.

הצבע הוא צהוב ממש בהיר חזק ורואים ממש טוב במקום ללא תאורת רחוב.

הוואייט ויג'ן לא כ"כ חזקות הן מעט יותר לבנות פחות או יותר בעוצמה של המקוריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושניהן חוקיות ועוברות טסט ללא צורך בכיוון וכו׳? כולל הw5w שהן עם ציפוי כחול?

בנוסף אשמח לדעת אילו נורות הלוגן נותנות את העוצמה הגבוהה ביותר(לא משנה לבן/צהוב) ושהיה בגדר חוקי.

עריכה אחרונה על ידי tomy669
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך אלו שאינן מוגברות מבחינת הספק(כלומר 55W) הרייסינג,נייטברייקר, לייזר והאקסטרים ויג'ן נותנות את התאורה החזקה ביותר וכולן חוקיות לכביש. האורות חניה\לוחית רישוי, זה שהן מצופות בכחול הן לא באמת יהיו לבנות לכן עדיין חוקיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לעזור לי למצוא נורות H4 לאור דרך (רפלקטורים) בצע לבן וחוקי? יש חיה כזו?

אוקיי אנסח מחדש את השאלה, אני לא צריך לעבור טסט עד 2020 ככה שעניין החוקיות לא מעניין

נורות H4 לבנות כמה שאפשר, לאור דרך, שלא יסנוורו ולא יגרמו לאף אחד לשנוא אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^אתה מתקן אותו?! או שהתבלבלת בציטוט?

בכל אופן אפשר לחפש H4 טורבו לד(משהו איכותי יעלה לא זול אבל מנסיון אישי לא עוצרים על הכביש עליהם,עברתי איתם טסט וכמה וכמה מחסומים של שוטרים)

7th Gen H4 CANBUS LED

8TH Gen H4 LED

אני אישית משתמש בדור השמיני, ומבסוט מהתוצאות(אגב לא מקבל הערות על סינוור לאחר שהפנסים כוונו ידנית)

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^אתה מתקן אותו?! או שהתבלבלת בציטוט?

בכל אופן אפשר לחפש H4 טורבו לד(משהו איכותי יעלה לא זול אבל מנסיון אישי לא עוצרים על הכביש עליהם,עברתי איתם טסט וכמה וכמה מחסומים של שוטרים)

7th Gen H4 CANBUS LED

8TH Gen H4 LED

אני אישית משתמש בדור השמיני, ומבסוט מהתוצאות(אגב לא מקבל הערות על סינוור לאחר שהפנסים כוונו ידנית)

ציטטתי את עצמי :lol:

לא מסנוור את משתמשי הדרך? זה הכי חשוב לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לנורות בדיוק כאלה עם חיבור H7

האם אלו בצבע לבן או כחול? חוקי?

בבקשה:

http://www.ebay.com/itm/Philips-H4-Racing-Vision-Car-headlight-bulb-150-12342RVS2-P43t-38-55W-2pieces-/322305465688?hash=item4b0ae71d58:g:OnkAAOSwLF1X8GKG&vxp=mtr

או:

http://www.ebay.com/itm/NEW-PHILIPS-H4-RacingVision-150-60-55W-12V-P43T-12342RVS2-2pc-blue-w5w-2-pc-/302090479292?hash=item4655fee6bc:g:73kAAOSwOyJX7Pqy&vxp=mtr

הזמנתי את הרייסינג ויזון - באמת מאוד מוצלחים בעוצמת ההארה ושיפור ניכר ממנורות סטנדרטיות. החסרון היחיד - אורך חיים לא גבוה. פיליפס נוקבים ב - 450 שעות.

עריכה אחרונה על ידי tomy669
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן ,

מישהו יודע לתת חוות דעת על נורות ה LED האלה :

(OSRAM LEDriving Standard LED Retrofit W5W Cool White (Twin

אני רוצה להזמין אותם מ Powerbulbs לקליאו שלי, אבל אני לא בדיוק מבין מה זה הגוון Cool White והאם הם מומלצים.

אשמח לעזרתכם, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...