Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זהו, נמאס לי מנשים (אבל רק על הכביש:) או: יש לי מזל שאני עדיין חי...

נהג יחידה
שימו לב! השרשור הזה בן 7293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תלמד כלל, אתה יוצא לעקיפה והרכב שאתה עוקף זז טיפה לכיוון שלך או מאותת או כל פיפס קטן, תן צפריה קטנה להודיע שאתה שם.

ואם זה לא עוזר אז אני כבר לא אלמד אותך מה עושים הלאה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה (עקב מספר שעות מוגבר בכבישי הארץ), הגעתי למסקנה לגבי ההבדלים בין נשים לגברים בנהיגה:

הטעויות שהם עושים (בין אם זו אישה ובין אם זה גבר) - זהות. ההבדל?

נשים הן נהגות גרועות וגברים הם נהגים טיפשים. אישה תעשה טעות אבל לא תהיה מודעת אליה וגבר יעשה אותה טעות, אבל סביר שיהיה מודע לסכנה (למה הוא עושה זאת בכ"ז? טיפש נו..).

השאלה שנשאלת מכל העניין היא, מדוע בכ"ז גברים מעורבים בהרבה יותר תאונות קטלניות מאשר נשים?

ההנחות שלי היו: יש יותר נהגים גברים (הנחה, לא ספרתי..) והנחה שנייה - גברים נוהגים יותר מהר כך שכל טעות תהיה קטלנית יותר במהירות כזו.

מה דעתכם?

נ.ב. - אני לא מכליל על כל הנהגים ונהגות בארץ. אני מדבר על אלו שעושים את העברות (במודע או שלא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני אוהב את אלה:"אני לא שוביניסט אבל נשים הם....."

תעשו לי טובה, אני יודע שנשים הן לא הנהגות הכי טובות מה לעשות

כל המחקרים מוכיחים שלנשים אין תפיסת מרחב טובה,דבר שמשפיע על מידת מרחק והשוואה עם מהירות של עצם המתקרב אליך.

מי יודע כמה פעמים איזה זקנה חתכה לנתיב שלי בלי לחשוב פעמים(לא פלא שאבא שלי מחליף רפידות כל 10K :lol: )

תלמדו לחיות(או למות) עם זה

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המחקרים מוכיחים שלנשים אין תפיסת מרחב טובה,דבר שמשפיע על מידת מרחק והשוואה עם מהירות של עצם המתקרב אליך.

"כל המחקרים", פרט למחקר מקיף שביצעה רנו בנוגע ליכולת התפיסה ושדה הראיה של נהגים לפי מהירות, כחלק ממחקר כולל על בטיחות בדרכים.

המסקנה: גברים ונשים - במידה שווה - נהנים מאותו כושר תפיסת המרחב ומאותו שדה ראיה מצטמצם ביחס ישיר למהירות.

(ובעברית - אין הבדל ביכולת הנהיגה השכלית בין המינים, גם במהירויות משתנות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"כל המחקרים", פרט למחקר מקיף שביצעה רנו בנוגע ליכולת התפיסה ושדה הראיה של נהגים לפי מהירות, כחלק ממחקר כולל על בטיחות בדרכים.

המסקנה: גברים ונשים - במידה שווה - נהנים מאותו כושר תפיסת המרחב ומאותו שדה ראיה מצטמצם ביחס ישיר למהירות.

:roll:

ספר את זה לפותח השירשור.

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roll:

ספר את זה לפותח השירשור.

קטונתי, הוא הרי ערך מחקר מקיף בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...