Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תכנון קיק פאנלים לwoofer של היבריד אוביישן

urban.racer
שימו לב! השרשור הזה בן 4979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, הפור נפל. הוחלט ונסגר (פשוט עוד לא ממי, למרות שאני חושב שאני יודע). הוופר יהיה היבריד אוביישן. כל העסק יוגבר פאסיבית למגבר SD-125.2. מבחינת מיקום הדרייברים, נראה שהכי נכון יהיהה לשים את שניהם בקיק אחד, אלא אם עדיף אוף-אקסיס בדשבורד. השאלה הנשאלת היא, איזה סוג תיבה יהיה עדיף, שמעתי לא פעם על מידות שנעות בין 7-8.5 ליטר לתיבה אטומה, השאלה היא, האם כדאי לנסות לבנות תיבה עם פורט חרך כדאי לנסות מקסם את הבאסים מהדרייבר עד שאני אמצא אפוצייה הולמת לבנייה של תיבה לסאבים קטנים דומגאת האופציה שDLS או JL מציעים או שאלו מאונט מאחורה.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזכיר לי באיזה רכב מדובר?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקאפ מאזדה ישן. יש לא מעט מקום שם למטה, מכיוון שבית הגלגל אינו חלק אינטרגלי מתא הנוסעים אלא רק צמוד לו, כך שהקיר אש נמצא ב90 מעלות לדלת ומאונך לרצפה מלבד מה שמיועד להיות מדרס לרגל של הקלאצ'.

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך מקום לקיק אטום בסדר גודל של 7-8 ליטר לדעתי התוצאה צריכה להיות מדהימה, אתה תפיל אנשים.

לגבי תיבה פתוחה - רד מזה לדעתי, אתה צריך עוד נפח וזו כבר דרישה מוגזמת לדעתי אפילו מפיקאפ.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כבר מתקין את הסט בקיקים - אתה יכול להתקין L8 בדלתות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הלוואי, פשוט חסר לי כסף בשביל זה, אני אצטרך בפועל להוסיף לפחות 2000. גם L8, גם טוויטר (MT-22/3, L1V2, אלו שלך) עוד מגבר טווטרים ובגלל שאני עצלן ואין לי כח לכוון היית מביא כבר את הH100 של אלפיין שמסתנכרן מושלם עם הHU שלי.

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

L8 יש לך כאן ביד שניה.

מגבר לטוויטרים - נתתי לך הצעה מעניינת ביחד עם הטוויטרים או לחוד.

ערוץ הגברה נוסף ברגע שאתה תרצה להכניס אלמנטים 8 אינטש אתה בכל מקרה תזדקק לאחד איך שלא תביט על זה.

או שאני מפספס כאן משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה הה!

ידעתי שפספסתי משהו.

לאמר את האמת - MT22 בהגברה פסיבית, אני לא מעריץ גדול של הרעיון הזה...

מעטים ובודדים הם האנשים שאני מכיר אשר ביכולתם להוציא מתצורה שכזו משהו טוב - הם נמדדים על כף יד אחת, אולי בעצם על שתי אצבעות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להתקין אותם יחד עם הוופרים בקיק.

יתן רוחב במה מעולה, ויוריד מהחדות של הטויטר הזה בהגברה פאסיבית.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נרשם. בעקון הייתי רוצה את ה23 (או את האומגה של אדי) אבל זה מה יש ואם זה נעבוד. האם לנסות לשים את הטווטרים מכוונים לאוזן או לשנות את הזווית שלהם כך שיהיו באופסט? (און/אוף אקסיס נדמה לי?)

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - טוויטרים של מוראל - כל עוד לא מדובר בסופרימו, אוף אקסיס לא יהיה רעיון טוב במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תביא סופרימו P:

נראה, מיקום גמיש נשמע כמו רעיון לא רע לבדיקות. אקוטי לעשות את הבדיקה עם הוופר?

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...