Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי חלקי בודי ויבוא חלקים באופן כללי

off road 4 life
שימו לב! השרשור הזה בן 5117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

יש לי כמה שאלות (לפני פרוייקט של בודי חדש + מערכת שמע איכותית + שידרוג יכולות השטח)

האם יש חברות שבארץ שדרכם ניתן לייבא לארץ חלקי בודי (כגון קאבינה לטנדר, כנפיים, מכסה מנוע. ארגז וכיו"ב)?

והאם זה חוקי לייבא שלדה ולאשר אותה ברישיון? (רוצה להחליף שלדה קצרה בארוכה יותר)

הפרוייקט כאמור הולך להתבצע על טנדר. נתתי דד-ליין לפרוייקט כשנה.

שהמטרות הן:

1.להשיג לרכב יכולת + מראה קרבי

2.להביא את הרכב למקסימום ביצועי שטח ממה שהתקציב מאפשר.

3.רכב שיהיה עם קאבינה אסטטית ונעימה לשהייה שעות ארוכות.

סדרי עדיפויות שלי הן:

1. שידרוג יכולות השטח. שזה אומר:

א. מתלים (עדיין בהתלבטות)

ב. סרנים (דנה 60 מקדימה ודנה 65 מאחור)

ג. צמיגים (אשתדל לאשר לו צמיגים יותר רחבים)

ד. תיקון הילוך ה LOW בטראנספר

2. מראה הרכב חיצונית/פנימית

א. פחחות - מה ששאלתי אתכם על יבוא חלקי הגוף

ב. החלפת דש-בורד ומושבים + ריפוד

3. תיקון / הוספת פריטים במערכת חשמל

א. חלונות חשמל

ב. תאורת פנים

ג. הוספת פנסי ערפל

ד. מערכת הצתה חדשה

4. מערת שמע על רמה (טוב זה כבר שייך לפורום אודיו)

אשמח לקבל תשובות על השאלות שלי לגבי חלקי הגוף.

וברשותכם. צצה לי עוד שאלה.

האם אני יכול לתת לרכב שלי מראה של DODGE RAM 2001 ע"י החלפת כל הבודי?

(אני יודע שהשאלה נשמעת לא הכי מציאותית ולא הגיונית בעליל. אבל אם זה אפשרי אעשה את זה)

תודה מראש לכל העונים.

ושבת שלום.

ממני שי

sex. drive. and rock&roll-Old America never die

אני לא סובל מאי שפיות....אני נהנה ממנה!

Viva La Chevrolet - The Heartbeat Of America

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן שי,

מיקום הפרויקט אינו מתאים לפורום זה, אי לכך אני מעביר לפורום שטח.

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואתה מעוניין ניתן להזמין ולשדרג מה שאתה רוצה כולל בודי וכל רכיב שתחפוץ 0508899577 יריב

כמובן במידה ויש לך תקציב מתאים$ ואתה מדבר על שידרוגים בעלות לפחות של 200000 ש"ח לכול החבילה

יתכן שהאור בקצה המנהרה זה אני עם הגיפ בפול גז אז זוז טמבל .:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הרכב שאתה מתבסס עליו? מה זה "תיקון הילוך LOW"? אם זה מעיד על מצב הרכב, אז יש לך הרבה מה להשקיע כדי להגיע לרכב סביר, עוד לפני שאתה מגיע לכל השיפורים שאתה מדמיין.

וכן, בגדול אתה מדמיין :-D

Jeepolog.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכן, בגדול אתה מדמיין :-D

בעיקר מדמיין כי אתה רוצה לאשר צמיגים ברישיון כאילו שאת כל השאר יאשרו לך...

אבל חביבי אשרי המאמין מי שלא חולם לא מגיע לשום דבר.

בהצלחה,

עדי.

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חולק על כך שדמיון הוא חשוב. רק צריך להכניס בו קצת סדר והגיון, תקציב ולוחות זמנים, אם רוצים לממש אותו במציאות בקנה מידה 1:1 מברזל נוסע :-D

Jeepolog.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחום הרכב אפשר להפוך את רוב החלומות למציאות הכול עינין של תקציב וזמן:wink: בהצלחה

יתכן שהאור בקצה המנהרה זה אני עם הגיפ בפול גז אז זוז טמבל .:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחום הרכב אפשר להפוך את רוב החלומות למציאות הכול עינין של תקציב וזמן:wink: בהצלחה

כמו כל דבר בחיים זה עניין של רציונל ואמציונל , אבל כשאתה חי במדינה שדי מגבילה אותך מבחינה חוקית , אתה נשאר רק עם האמציונל....

חג שמח !

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן... כבר יצא לי לראות דברים לא הגיוניים שאנשים עשו ברכבים. בין אם זה ב יוטוב

ובין אם זה בפורומי שטח של חבר'ה דרום אמריקה ששם כמעט כל דבר שתדמיין אפשרי. המטרה שלי עכשיו להשיג רכבשיגיע לרמה אמיתית. תיקון הילוך הLOW בטראנספר אכן מעיד על טראנספר במצב לא טוב ואולי צורך גם החלפה.

אבל אין זה אומר שהרכב מוזנח. לא תיקנתי את הילוך הLOW כי גיליתי שהוא לא עובד רק לפני שבועיים. אני מתאר לעצמי שנשבר שם איזה גלגל שינים או משהו נתפס. עדיין לא פתחתי לבדוק.

אני רוצה לעשות הרבה דברים. נכון. חלקם לא הגיוניים. אבל מי בעבר חלם שיהיה חשמל? מי בעבר חשב שאי פעם האדם יצליחלעוף? עד שבאו מטורפים כמו האחים רייט, תומאס אדיסון, וטסלר שפשוט הפכו את הבלתי אפשרי לאפשרי.

אני יודע שאני לוקח פה סיכון כספי גדול! אבל החיים הם לא חיים בלי סיכונים! וגם אם לא אעשה את הפרוייקט הזה בבת אחתאלא בשלבים ויקח גם 3 שנים זה שווה את זה! כי בסוף אחרי עבודה מייגעת וצימצומים בהוצאות והורדת איכות החיים ל3 שניםאתה מקבל כלי שאתה חולם עליו מילדות! מבחינתי פרוייקט כזה זה יהיה כמו הגשמת חלום ילדות ישן ומאובק.

ויקח כמה שיקח! אני ארגיש שאני ממצא את עצמי בחיים האלו ע"י פרוייקט כזה! וכבר היו לי כלים מפגרים בעבר

(חיפושית עם צמיגי בלון וקפיצים בעלי מהלך ארוך. סובארו טנדר 4X4, שברולט בלייזר, CJ5, וכרגע הטנדר הקיים)

אני רוצה להגיע לרכב ברמה של אמריקה! אני עובד בשביל מה? עובד כמו חמור על משאית מבוקר עד ערב בשביל מה?

בשביל להגשים את החלומות שלי בחיים האלו! אחרת. אני סתם עוד רובוט. עוד מכונה שעושה את העבודה השחורה.

עוד אחד שעובד לריק. ולא! אני רוצה להנות מזה! רוצה להשקיע במה שאני רוצה ואוהב! אני רוצה להגיע לרמה של רכבשטח איימתני! ורק אז אני אקבל את הסיפוק שלי בחיים. מאז שהייתי זאטוט אהבתי את תחום השטח ותחום השיפורים!

ואני רוצה לעשות אחד כזה בעצמי! כמובן שאעזר בבעלי מקצוע. אבל את רוב העבודה אני רוצה לעשות לבד! מקסימום עםעוד אדם מידי פעם בחלקים הקשים. את הבודי אני לא יעשה לבד! אבל את כל השאר כן! מזגן/ריפוד/צבע/שמשות ברורשאעזר במתקינים ובעלי מקצוע! אבל את החשמל, המערכת, רכבת הכוח, ושאר התוספות אני רוצה לעשות במו ידי!

להרגיש שהרכב הוא כאן יציר ידי! זה החלום שלי! ואני הולך להגשים אותו! וגם אם זה אומר בלי סוף ניירת ובירוקרטיה זה הולך להיות! וגם אם לא עכשיו אז עוד חצי שנה! אבל זה יקרה בסופו של דבר! וגם אם לא בארץ. אני לא שולל מעבר למדינה יותר מפותחת בתרבות השטח שלה. הפרוייקט גדול ויקר ואולי גם מסובך! אבל הוא הולך להתבצע! אני לא עבדתי כמוחמור כל החיים בשביל להגיע למאזדה 3 בית גינה וכלב. את זה יש לכל אחד! אני רוצה משהו מיוחד. וזה מה שאני רוצה!

ואני הולך להשיג את זה! גם אם זה אומר לעבור לגור ולחיות במקסיקו/ארגנטינה/ארה"ב (אם תהיה וויזה)

sex. drive. and rock&roll-Old America never die

אני לא סובל מאי שפיות....אני נהנה ממנה!

Viva La Chevrolet - The Heartbeat Of America

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...