Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבאתי (כלומר רכשתי) היום סאב חדש, רוצה (כלומר מבקש) דעות

GargaMel15
שימו לב! השרשור הזה בן 5129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, אבא שלי היום היה בתומקאר, והוא הביא סאב 12 אינצ' של חברה בשם CLIFF DESIGN, אני לא יודע איזה דגם הסאב, הוא בתיבה אטומה וקטנה.

עד לפני כמה ימים היה לי סאב PIONEER VCCS ישן, בתיבה גדולה נראלי פי 1.5 מהתיבה הזאת, ופתוחה.

אני ממש לא מרוצה מהסאב החדש הזה של הקליף, אני לא מרגיש אותו בכלל בתוך האוטו, הוא בקושי מרטיט את המראה האמצעית, בעוד שהפיוניר היה מרעיד רצח את המראה.( מדובר בבדיקה ע"י אותו שיר באותה עוצמה)

אז רציתי לשאול אם מישו מכיר את הCLIFF הזה, והאם ההבדל המשמעותי הזה בין הסאבים נובע מהסאב עצמו, או שיכול להיות שזה בגלל התיבה?

ועוד דבר, אני מתכנן להביא את הC12, באיזו תיבה אני צריך להביא אותו?(גודל, והאם פתוחה או סגורה)

(אני שומע מוזיקת רוק ומטאל, ודיי חשוב לי סאב, כי יש לי שירים שממש חשוב שם הסאב.)

תודה כל מי שעונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תראה איך שאני רואה את זה יש לך 2 אפשרויות. אחת לתת לו סיכוי לנסות לכוון לראות אם אתה מגיע לתוצאה שאתה אוהב, שתיים כמו שאמרו כבר ללכת להחליף. אם אתה ממש לא אוהב תלך על השנייה , אבל מכיוון שאתה מדבר כאן על עוצמה הייתי מנסה את הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

אין נוסחאות קסם, סאב חזק ומדוייק עולה בהתאם וצריך הגברה בהתאם..

לדעתי הסאב פשוט פחות נציל ולכן דורש הגברה חזקה יותר, שוב צריך את הדגם הספציפי בכדי לדעת עליו פרטים.

אך אם אתה לא מרוצה ממנו תדבר עם תומר ואני בטוח שהוא יעזור לך.

בהצלחה

רוני נ.

AUDI A3 2.0t FSI DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה המרכזית שלי, היא האם ההשפעה נגיד על הרטט במראה (זה מדד דיי מפגר, אבל עדיין) , נובעת מעצם זה שהסאב הזה חלש יותר מהסאב הקודם, או בגלל שהתיבה קטנה יותר, או בגלל שהתיבה הקודמת הייתה פתוחה ולא אטומה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאב שהיה לך של הפיונייר נקרא " פיונייר יהלום " בגלל הבליטה הכסופה על הממברנה . הוא באמת נציל מאד כמו כל הסאבים של פיונייר , אם אתה רוצה לראות את המראה קופצת תשאיר אותו . אם אתה רוצה סאב שקשור איכשהו למוזיקה שאתה שומע אני מציע לך לנסות להתאים את מה שיש לך עכשיו . במידה והסאב לא קלע לטעמך יש אופציה מעולה

הרץ ES300 שאני בטוח שלא תתאכזב ממנו .

HU - Alpine 9887 | Speakers - Hertz MLK2

Midbas Amplifier - GENESIS Series 3 dual mono

Twitter Amplifier - GENESIS Series 3 four channel

Subwoofer Amplifier - ROCKFORD 1001BD | Sub - IDMAX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה יירד נמוך יותר?

עשיתי מקודם נסיעה עם הרכב, ובאמת שמתי לב שהסאב הזה יותר מדויק מהפיוניר שהיה לי, אבל אני ממש בקושי מרגיש אותו, בקושי מרגישים את ההשפעה שלו בתוך הרכב.

ההרץ ES300 נראה לי חזק מדי בשביל המערכת שלי, בגלל שאני עם מגבר JBL GT5A604 שהוא 640W, ומחובר אליו קומפוננט מורל טמפו.

התייעצתי פה בפורום, ונאמר לי שהC12 הוא מעולה למה שאני צריך, ככה שעוד שאלה שעלתה לי עכשיו היא, אם אני אשים את הC12 באותם תנאים שהיו לפיוניר, זאת אומרת תיבה פתוחה וגדולה יחסית, אני אקבל יותר דיוק, ויותר "רעידות במראה" ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הC12 הוא סאב חזק מאוד ודורש מעט הספק, לחבר שלי יש אחד כזה עם קופסה גדולה ופתוחה הוא מרעיד את כל הרכב! מוזר מאוד איך הוא אכל את הפיוניר 1200W 400RMS.

בתיבה פתוחה מכוונת נכוך הסאב אמור לרדת יותר מאשר קופסה סגורה.

קופסה אטומה וקטנה בדרך כלל גורעת מהשפעת הסאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאבים של קליף דיזיין מאוד לא נצילים ,סאבים מהסידרה הכי נמוכה שלהם

עובדים בנצילות של 86-87DB ,עם יכולת ספיגה של 300RMS

המגבר שלך דיי חלש בשביל סאב כזה.

עם מגבר כמו שלך רצוי לעבוד עם סאב כמה שיותר נציל ,ותיבה פתוחה.

כך הוא יהיה יותר מורגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...