Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס על דיבור בסלולרי, הפעם הנהגת חפה מפשע.

א רות
שימו לב! השרשור הזה בן 5139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי היום על כביש 58 בחיפה בנתיב הימני. משמאלי הופיעה ניידת תנועה, סימנה לי לעצור בצד.

לא התפלאתי, אני כבר רגילה (מסתבר ששוטרים רואים בחורה בטנדר ומחליטים לעשות לה את המוות, זה כבר תרגיל שחוזר על עצמו).

השוטר ביקש רשיונות, ואני כבר הכנתי את עצמי לשאלות האידיוטיות ("טנדר של אבא שלך?").

למרבה ההפתעה השוטר טען שדיברתי בסלולרי תוך כדי נסיעה.

עכשיו שתבינו, יש לי דיבורית, והטלפון לא עוזב את מקומו במשך כל הנסיעה. באמת! בשביל מה השקעתי בדיבורית?

התחלתי להתווכח איתו, אבל אין עם מי לדבר. התשובה היחידה שקיבלתי היתה "תסבירי את זה בבית משפט".

יש לי פירוטי שיחות, וגם מותקנת אצלי תוכנה שמקליטה את כל השיחות שנעשות במכשיר (יוצאות ונכנסות). עשר דקות לפני זה אכן היתה לי שיחה נכנסת, אבל היא נגמרה הרבה לפני כן, וגם אז היתה בדיבורית.

השוטר רשם בתיאור המקרה שהוא ראה אותי עם הטלפון ביד.

אחרכך גם הכניס את הראש לרכב, הצביע על המטען (מטען רכב, כזה שמתחבר למצת), וטען ש"הנה, הטלפון בכלל לא מחובר לדיבורית". הסברתי לו שהדיבורית לא צריכה שום כבל, היא עובדת על בלוטות'. "תגידי את זה בבית משפט". הראיתי לו את הדיבורית, שאלתי אותו בשביל מה לי להשקיע 700 שקל בדיבורית אם אני לא מתכוונת להשתמש בה, והוא בשלו.

מה עושים? זה ממש מייאש. אם לפחות הייתי מדברת בטלפון, זה היה מזל נאכס (וגם מעשה טפשי להחריד), אבל לפחות מוצדק.

האם יש איזושהי דרך להוכיח אחרת?

קראתי פה בהודעות קודמות שפירוט שיחות לא עוזר כי אפשר לטעון שדיברתי בטלפון אחר. אם יש לי הקלטה שלי מדברת עשר דקות קודם, אפשר לשמוע שזאת אני, ומהמכשיר הזה, זה מועיל במשהו?

ממש מרגיז לשלם כלכך הרבה כסף ונקודות על משהו שאפילו לא עלה בדעתי לעשות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מכר שלי קיבל דוח על דיבור בטלפון רק כי גירד את אוזנו בזמן נהיגה..

תעלי את כל טענותייך בבית משפט בצורה רהוטה, שלווה וברורה ויש סיכוי שהשופט יתרשם כי דוברת אמת את.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסי להדפיס את פירוט השיחות ולסמן את הזמן.

כמו כן תוודאי שעל הדו"ח רשומה השעה המדוייקת.

כשתגיעי לבית משפט זה יהיה טיעון לטובתך.

כדאי לעשות את זה כמה שיותר מהר כי אח"כ תשכחי את השעות המדויקות.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירוט שיחות לא יעזור לה כי הוא מכיל שיחות יוצאות ולא נכנסות.

אפשר לבקש פירוט מיוחד בתשלום לגבי שיחות נכנסות אך מדובר במצב סבוך יותר שחברות הסלולר לא כל כך ימהרו לקראתו. גם פירוט שיחות נכנסות לא מוכיח שום דבר זולת זה שבמספר ספציפי לא שוחחו. מי אומר שהיא לא דיברה בטלפון השני? אולי בטלפון של החבר/בעל/אבא ?

הקלטת השיחות לא מעידה מאומה כיוון שאין לך דרך להוכיח שלא מחקת שיחות מסויימות.

צריך לחשוב על פתרון טוב יותר.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי היום על כביש 58 בחיפה בנתיב הימני. משמאלי הופיעה ניידת תנועה, סימנה לי לעצור בצד.

לא התפלאתי, אני כבר רגילה (מסתבר ששוטרים רואים בחורה בטנדר ומחליטים לעשות לה את המוות, זה כבר תרגיל שחוזר על עצמו).

השוטר ביקש רשיונות, ואני כבר הכנתי את עצמי לשאלות האידיוטיות ("טנדר של אבא שלך?").

למרבה ההפתעה השוטר טען שדיברתי בסלולרי תוך כדי נסיעה.

עכשיו שתבינו, יש לי דיבורית, והטלפון לא עוזב את מקומו במשך כל הנסיעה. באמת! בשביל מה השקעתי בדיבורית?

התחלתי להתווכח איתו, אבל אין עם מי לדבר. התשובה היחידה שקיבלתי היתה "תסבירי את זה בבית משפט".

יש לי פירוטי שיחות, וגם מותקנת אצלי תוכנה שמקליטה את כל השיחות שנעשות במכשיר (יוצאות ונכנסות). עשר דקות לפני זה אכן היתה לי שיחה נכנסת, אבל היא נגמרה הרבה לפני כן, וגם אז היתה בדיבורית.

השוטר רשם בתיאור המקרה שהוא ראה אותי עם הטלפון ביד.

אחרכך גם הכניס את הראש לרכב, הצביע על המטען (מטען רכב, כזה שמתחבר למצת), וטען ש"הנה, הטלפון בכלל לא מחובר לדיבורית". הסברתי לו שהדיבורית לא צריכה שום כבל, היא עובדת על בלוטות'. "תגידי את זה בבית משפט". הראיתי לו את הדיבורית, שאלתי אותו בשביל מה לי להשקיע 700 שקל בדיבורית אם אני לא מתכוונת להשתמש בה, והוא בשלו.

מה עושים? זה ממש מייאש. אם לפחות הייתי מדברת בטלפון, זה היה מזל נאכס (וגם מעשה טפשי להחריד), אבל לפחות מוצדק.

האם יש איזושהי דרך להוכיח אחרת?

קראתי פה בהודעות קודמות שפירוט שיחות לא עוזר כי אפשר לטעון שדיברתי בטלפון אחר. אם יש לי הקלטה שלי מדברת עשר דקות קודם, אפשר לשמוע שזאת אני, ומהמכשיר הזה, זה מועיל במשהו?

ממש מרגיז לשלם כלכך הרבה כסף ונקודות על משהו שאפילו לא עלה בדעתי לעשות...

תסרקי את הדוח

חשוב מאוד מה ואיך רשום סעיף הנסיבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצרפת סריקה של הדוח.

חייבת לומר שאני כמעט ולא מבינה מילה ממה שכתוב שם (ביקשתי שיקריא לי מה הוא כתב), ומה שהבנתי הרתיח אותי.

אמיר - חשבנו לבקש מסלקום מכתב שלא בוצעה כל שיחה בטלפון בשעה הנקובה. אני מתארת לעצמי שלא יהיה פשוט להוציא מהם מכתב כזה, וזה בכל מקרה לא משנה אם הם יטענו שדיברתי בפלאפון אחר.

מה עושים נגד הטיעון האידיוטי הזה?

טל - הפרטים המדוייקים כתובים, כולל השעה.

בנוסף - איך הוא יכול לראות שהחזקתי טלפון ביד ימין, כשהוא היה משמאלי? חשבתי לצלם מהזווית הזאת עם ובלי טלפון, להראות שאין אפשרות לקבוע מצד שמאל מה אני עושה מצד ימין. מה אתם חושבים?

21_4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מזה,שהדו"ח ממש לא קריא ולדעתי אין שופט,שיהיה מסוגל לקרוא את הכתב הזה אבל לא הייתי משתמש בתירוץ הזה.

הייתי פשוט מגיש במקומך בקשה לשיפוט מהיר לבית המשפט הקרוב, מביא צילום ישיר של הדיבורית ושל מספר הרכב ושואל את השופט/ת " כבוד השופט/ת ,אם יש לי דיבורית ברכב ולא משנה מה סוגה מדוע אני צריכה להחזיק את הפלאפון ביד באמצע הנסיעה ??

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט קורא את מה שאת כותבת ואני אשכרה מתמלא עצבים , :x

גם אני, ממש הכרחתי את עצמי להשאר לשבת ברכב, כי אני לא יודעת עד כמה נימוסי השולחן שלי היו מחזיקים אם הייתי עומדת קרוב אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא דוח זה דוח עם קישקושים.!

תגידי את בטוחה שזה לא יצפאן שהתחפש לשוטר המרוקאי?.:-)

וגולף את השוטר הזה הייתי שולח חזרה ללמוד קרוא וכתוב כי כנראה רוב הזמן הוא רק קישקש.!:lol:

פורד אסקורט 1995 1600 סמ"ק

מאזדה לאנטיס 2002 1840 סמ"ק

סובארו אימפרזה טורבו 1999 2000 סמ"ק

מאזדה 3 ספיריט 2008 2000 סמ"ק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט קורא את מה שאת כותבת ואני אשכרה מתמלא עצבים , :x

על מה יש לך להתעצבן?

זאת מילה נגד מילה.

אמיר - חשבנו לבקש מסלקום מכתב שלא בוצעה כל שיחה בטלפון בשעה הנקובה. אני מתארת לעצמי שלא יהיה פשוט להוציא מהם מכתב כזה, וזה בכל מקרה לא משנה אם הם יטענו שדיברתי בפלאפון אחר.

מה עושים נגד הטיעון האידיוטי הזה?

זה בכלל לא טיעון אידיוטי.

זה טיעון אידיוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...