Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ'מפיון לא רוצים למכור מכוניות או למה מתייחסים בצורה משפילה ללקוחות

niv
שימו לב! השרשור הזה בן 5244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין למה אתם לוקחים את זה קשה בכלל. אתה קונה רכב, לא מתחתן עם הסוכן. לדעתי זה היה סתם תירוץ לא לרכוש את הרכב.

אם לא הייתי מעוניין לרכוש את הרכב, לא הייתי נוסע במיוחד 25 ק"מ (לכל כיוון) מהבית עד למפרץ חיפה. לי אין דלק חינם וגם לא זמן מיותר כדי לטייל בסוכנויות רכב ללא כוונה אמיתית לרכוש רכב.

מעבר לזה היחס שקיבלנו (הייתי עם אמי) היה משפיל ביותר - אמי ישבה ברכב התצוגה וניסתה להבין איך מתפעלים את הגיר הרובוטי, הנציג ישב לידה. פתאום אני שומע שהוא מרים את הקול שלו עליה: "גברת, את הורסת לי את הגיר!" ישר הסתכלתי על הסוכן, הוא קלט את הרמז והתחיל פתאום להסביר לה יפה.

לפני זה ניסיתי להבין למה אין לרכב הזה ג'אנטים ממגנזיום והאם אפשר להוסיף כסף כדי להזמין, אז שאלתי בתמימות את הסוכן: "למה אין לרכב הזה ג'אנטים כמו שיש בפאביה?" (הכוונה לא אותם ג'אנטים בדיוק, אלא מקוריים של הפונטו) הוא ישר התעצבן וענה לי: "אז תקנה פאביה". טוב, אם אתה ממליץ... הגעתי כמה ימים אח"כ לסוכנות של סקודה, וסיפרתי לנציג מה עשו לנו בפיאט - הוא קיבל חום.

והיו עוד מלא דברים הזויים בסוכנות של פיאט, אני כתבתי על זה פה בעבר וגם באתר של מועדון פיאט איזה 20 פעם. לזכותו של הסוכן יאמר שהוא התנצל אח"כ על ההתנהגות שלו.

הדבר היחיד שיצא לי מהסוכנות של פיאט, זה שלקחתי הצעת מחיר בכתב. הפונטו מוצעת עם רדיו מקורי ו-4 רמקולים, הפאביה מגיעה ללא רדיו ועם 2 רמקולים וטוויטרים בלבד (קדמיים).

צ'מפיון נותנת מכשיר רדיו בחינם, אבל אני עדיין הייתי תקוע עם 2 רמקולים בלבד. אמרתי לנציג שבפונטו אני מקבל 4 רמקולים, באונו יש לי 4 רמקולים ואני מוציא מעל 100 אלף רק כדי שיהיו לי שני רמקולים בלבד בפאביה?! הראתי לו את הצעת המחיר של הפונטו בדגש על השורה של הרדיו המקורי, והצלחתי להוציא ממנו סט קומפוננט "6.5 שהתלבש על הדלתות האחוריות (במיקום המקורי). מדובר בשני רמקולים ושני טוויטרים - עכשיו שומעים מעולה, גם הבאס מרשים מאוד למרות שאין לי מגבר וסאב.

בסוכנות של סקודה (בצ'ק פוסט) למרות שאמי שאלה הרבה שאלות ולקח לה יחסית הרבה זמן להחליט, הנציג היה סובלני ונחמד מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז תן לכולם לחרבן לך על הראש ותקנה אצלם.

אתה לא מתחתן עם המוכר לא?

אני לא צריך אותו בשום שלב בתהליך הרכישה. אני עושה מחקר בבית, קורא ביקורות, מבין מי נחשב ליצרן מוביל בתחום (יכול להיות מדפסת, מצלמה, חלק למחשב) בתקציב המוגדר, בודק מי נותן את המחיר נמוך ביותר (בתנאי שמדובר באותו נותן אחריות), מגיע לחנות, אומר תביא, משלם והולך. למה שאני בכלל אקשיב למוכר? רובם לא יודעים כלום וסתם מחרטטים על הדרך. יש להם אינטרס מובהק לקדם מוצר מסויים על חשבון מוצר אחר איכותי יותר בגלל עמלה משודרגת או תחרות.

אתה כנראה שייך לאותו זן לקוחות שרוצה שכולם יתרוצצו סביבם כי הם משלמים ורוצים שירות. בסדר. שיהיה לך לבריאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...