Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור המסירה בגודל זערורי לעומת הגיבוב

TheWolf

פוסטים מומלצים

דווקא זה בעייתי.

ההובלה תעלה לי יותר ממה שהמקרר שווה.

ולהוביל אותו ברכב פרטי זה קשה ומסוכן.

קנה מקרר "קטן" תוצרת שארפ של 390 ליטר אשר מספיק לגבר בודד ועולה בסביבות 1800 שקלים כולל הובלה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי האם הכסא נמסר ?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

היי, יש מישהו שאמור להגיע השבוע. אם לא יימסר, אעדכן כאן.

ומי ששאל - אני מהמרכז, סביבת פתח תקווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, יש מישהו שאמור להגיע השבוע. אם לא יימסר, אעדכן כאן.

ומי ששאל - אני מהמרכז, סביבת פתח תקווה.

תודה וכל הכבוד על היוזמה

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אתה מציע? שמישהו ימסור מקרר עם הובלה?
דברים גדולים אני קונה חדשים בחנות עם הובלה.

אני מחפש יותר בכיוון דברים שאפשר להכניס לאוטו.

אגב מקרר כבר קניתי חדש.

וכן, אם הייתי גר במדינה הגיונית יותר, שהיה אפשר לשכור בה וואן להובלה במחיר הגיוני, היה יותר טוב.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה מקרר "קטן" תוצרת שארפ של 390 ליטר אשר מספיק לגבר בודד ועולה בסביבות 1800 שקלים כולל הובלה.

למי שגר לבד מספיק גם 90 ליטר, בהנחה ועושים קניות מדי יומיים-שלושה ולא מעמיסים עגלה בסופר פעם בשבוע. מקרר כזה (שנראה כמו מיני-בר גדול של בית מלון) אפשר להוביל לבד בטנדרון או מיניוואן ממוצע, אפילו בעמידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

90 ליטר מתאים רק למשרדים/צימרים/מגורים בצבא וכו'...

לבן אדם שגר לבד זה גבולי מאוד וזה מעצבן לעשות קניות כל יומיים. אבל 390 ליטר זה הרבה, 250 זה סביר.

ואדים אם אתה רוצה להוביל משהו שנכנס בברלינגו, דבר איתי. בחינם כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני למדתי שאין משהו שאי אפשר להוביל על גג של פרייבט.

סלון 3+2.

ארון 3 דלתות הזזה.

you name it.

אם זה פרייבט ליסינג, אז רק הקללות של קצין רכב הם הגבול.

אני הובלתי מיטה על הגג של איוניק, עטפתי אותה בניילון נצמד (הלך גליל וחצי), קשרתי אותה עם רצועות לגג ואז יש כח חיכוך נוסף שנותן קונטרה להתנגדות של האוויר.

ואדים אם אתה רוצה להוביל משהו שנכנס בברלינגו, דבר איתי. בחינם כמובן.

תודה רבה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שגר לבד מספיק גם 90 ליטר, בהנחה ועושים קניות מדי יומיים-שלושה ולא מעמיסים עגלה בסופר פעם בשבוע. מקרר כזה (שנראה כמו מיני-בר גדול של בית מלון) אפשר להוביל לבד בטנדרון או מיניוואן ממוצע, אפילו בעמידה.

בשנה הראשונה שגרתי לבד, רק קופסאות האוכל שאמא שלי הייתה מעבירה לי כל שבת היה 90 ליטר...

עריכה אחרונה על ידי Asaf-R

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסר שני מגני זכוכית לאייפון 6\6S, ומושב ילד לאופניים (שמרכיבים על הסבל האחורי)

[ATTACH=CONFIG]516487[/ATTACH]

המושב נמסר לחבר פורום. המגנים עדיין רלוונטיים.

מנסה את מזלי בתחום אחר - מחפש להחליף נעליי חי"ר אדומות במידה 45 בנעליים מידה 41\42. אלו נעליי סדיר, משומשות במצב טוב מאוד (ננעלו חודשיים בערך, ניתנות להחלפה באפסנאות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנה הראשונה שגרתי לבד, רק קופסאות האוכל שאמא שלי הייתה מעבירה לי כל שבת היה 90 ליטר...

קניתי 300 ליטר ואני מרגיש שהוא:

א) ריק (וטוב שכך).

ב) האוכל שכן שמתי שם, חלקו כנראה יעבור איתי גם לדירה הבאה (אוכל כמעט כל הזמן בעבודה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסר

מכונת כביסה פתח קדמי מסוג קריסטל AR625

בעיקרון עושה את העבודה (מכבסת), רק יש שתי בעיות.

א) אחד הצירים של הדלת שבור, אבל היא נסגרת וננעלת, ככה שזה לא מפריע לעבודה.

ב) עושה רעשים של נקבת רובוט יוגוסלבית מיוחמת (כנראה מיסב גמור או משהו).

אם לא תימסר עד יום רביעי הקרוב, כנראה תיזרק לזבל, או שהמוביל של המכונה החדשה שתירכש במקום, יפנה אותה.

האיסוף מכפר סבא

פרטים בפרטי.4f5527ff90c96538fcd9822d6b801404.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...