Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע חדש.. מאיפה ?

אורן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, יש לי אופל שנת 83 , מנוע 1300, נאמר לי שב 5000 ש"ח אוכל למצוא מנוע 1600 + גיר ובערך 500 ש"ח נוספים הרכבה , יש למישהו מושג לגבי מחירים ?

היכן אני שואל \ מחפש מנוע ?

תודה מראש.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, יש לי אופל שנת 83 , מנוע 1300, נאמר לי שב 5000 ש"ח אוכל למצוא מנוע 1600 + גיר ובערך 500 ש"ח נוספים הרכבה , יש למישהו מושג לגבי מחירים ?

היכן אני שואל \ מחפש מנוע ?

תודה מראש.

אורן

בכסף הזה אפשר לקנות מכונית אחרת, לא ? :mm_wink: :mm_tongu:

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מנהל פורום ציפית לתגובה לא להלצה... אבל כן אפשר, אבל הרכב שלי מאוד יפה ומושקע ואני לא רוצה להיפטר ממנו

ובכל זאת היכן אני משיג ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מנוע ולא אוברול

אז נסה רק אצל מקומות שמיבאים מנועים וכל זה

ובחיים לא קונים מנוע מפירוקיה זה שווה ערך לחתול בשק

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתם לא יכולים לתת תשובה מלאה?

אם אתה אומר לי ללכתל מישהו שמוכר מנוע, צרף בבקשה שם..או לפחות פיסת מידע שתעזור לי למצוא טלפון של בנאדם \ חברה שמתעסקת בזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתם לא יכולים לתת תשובה מלאה?

אם אתה אומר לי ללכתל מישהו שמוכר מנוע, צרף בבקשה שם..או לפחות פיסת מידע שתעזור לי למצוא טלפון של בנאדם \ חברה שמתעסקת בזה..

גש לפירוקיות באיזור התעשיה הישן ברשל"צ - "יאזדי" ו"המאגר" או שתשקול לשפץ את המנוע הנוכחי שלך, אם ניתן...

אם זה לא עוזר לך - גש ל http://www.d.co.il.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ניתן לשים מנוע גדול יותר ? נגיד 2 ליטר של וקטרה??

אני חושב שגם בוקסר 2.0 עם מגדש (מ STI בפירוקיה) יתאים.

ייתכן ואפשר לעשות גם קומבינציה עם אימפרזה RS 2.5 (מפירוקיה בחו"ל) וחיבור של מגדש של STI כאן בארץ...שווה לבחון את האפשרויות הללו.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה גם היה בדיחה או רצינות ? אני השקעתי ת'תחת שלי על האוטו הזה ואני רוצה לעשות ממנו משהו..

ידידי, הקשב נא:

אני יודע שהשקעת המון ברכב שלך, אבל הרכב שלך הינו רכב ישן ועליו חלים כל חוקי הפיזיקה והטבע (למשל: עייפות החומר, תיכנון מיושן וכד').

להשקיע בכזה רכב מעל ומעבר הינו מיותר (אלא אם יש לך מטרות שאיננו יודעים עליהן - מה שלא ממש נראה לי...) מה גם שאיננו יודעים אם השילדה, מערכת הבלמים, מערכת ההיגוי ומערכת המתלים יוכלו לעמוד בעומס של מנוע כבד יותר וחזק יותר בחזית.

הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות לאוטו הזה ולעצמך הוא לשמור אותו כמה שיותר קרוב למצב המקורי.

בהצלחה :-)

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך, ידוע לך על רכב שאני עולה על 12 אלף ש"ח ושאינו לוקח כמות אדירה של דלק.. אני נוסע המון ואינני מחפש מהירות .. אני רק רוצה רכב שיראה טוב ושלא יצרוך הרבה דלק, יש המלצה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך, ידוע לך על רכב שאני עולה על 12 אלף ש"ח ושאינו לוקח כמות אדירה של דלק.. אני נוסע המון ואינני מחפש מהירות .. אני רק רוצה רכב שיראה טוב ושלא יצרוך הרבה דלק, יש המלצה ?

פג'ו 205 מנוע 1400 סמ"ק מודל 92~ לערך - אם תצליח למצוא אחת שמורה - הרווחת.

(אם תמצא אחת לאחר ראש מנוע / אוברול / וכיוצ"ב - זה מצויין)

תשאיר כסף בצד לתיקונים ושיפצורים - שים דגש על מערכת קירור תקינה (+ שימוש בנוזל ירוק) ומכלולי חשמל והנעה תקינים ב 100%. בדוק היטב גם את המזגן.

זה, בגדול, האוטו הכי חדש והכי חסכוני בדלק שתוכל למצוא בכסף שיש לך.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...