Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לתותחים בסטטיסטיקה - איך אפשר לשפר את הסיכויים לזכות בלוטו?

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 5517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיכוי הוא 1:14 מליון. עכשיו נשמע יותר שווה, לא? :-D

אתה שוכח שלאחרונה בוצע שינוי ("הלוטו החדש") שאומנם העלה את סכום פרסי הזכיה אך שינה לרעה את יחס הזכיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיטה פשוטה:

אם לא תמלא בכלל - סיכוי הזכיה הוא אפס.

אם תמלא טור אחד - סיכוי הזכיה הוא 1/ 14 מיליון.

היחס שבין 0, ל- 1 ל - 14 מיליון מהווה הגדלת הסיכוי לזכיה פי אין סוף.

כלומר תמורת סכום זניח הצלחת להגדיל פי אין סוף את סיכויי הזכיה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון - אבל בגלל שהתוחלת של הזכיה שלילית, אז בפועל הוא רק הגדיל את ההפסד שלו ;)

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שאף אחד לא מבטיח לך שאתה זוכה בפרס הגדול לבד.

אתה יכול למלא 14 מיליון טפסים ולגלות שפתאום יש לך 3 שותפים לפרס הגדול ועוד אלפי שותפים לפרסים הקטנים יותר.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

my two cents:

אם אתה ממלא בקטנה (כמוני - בפחות מ-100 ורק כשיש פרס מעל 20 מיליון - ככה אני מגביל את מילויי הלוטו לפעמים בודדות בשנה), אז אני ממליץ להמנע מכל מיני מילויים שיטתיים למיניהם. סטטיסטית סיכויי הזכיה זהים ביחס להוצאת אותו סכום עבור מילוי רגיל, אבל לכאורה אם צירוף המספרים שמילאת זוכה במשהו, הוא יזכה כמה פעמים (אין לי כוח להסביר כרגע למה) ותרוויח יותר כסף. אבל בפועל במילוי שיטתי תמורה X שקלים אתה ממלא טבלה אחת בלבד, בעוד במילוי רגיל אתה ממלא הרבה - מה שלפחות מנטלית מגדיל את הסיכוי שלך לזכות במשהו. ניסיון העבר שלי מלמד שעל מילויים שיטתיים לא הרווחתי דבר, בעוד על מילויים רגילים יצא לי לזכות מדי פעם בסכומים קטנים. לפחות מבחינת ההרגשה שזכית במשהו, זה עדיף, לטעמי. (אני לא באמת מצפה לזכות בפרס הגדול, אפילו שלפני ההגרלה אני תמיד עושה לעצמי רשימה בראש של מה אני קונה ברגע שאני זוכה... :wink: )

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...