Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קיימת מנורת חנייה בתצורת מנורת לד?

AmitGo
שימו לב! השרשור הזה בן 6690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סה"כ 6 נורות

בארץ לא מוכרים - בדקתי ( אלו נורת לד עם מעגלים מודפסים)

160 כולל משלוח - מחיר שווה - תבדוק( אם היה בארץ הייתי מזמין)

זה תקין ועובד מדהים.

בארץ לא מוכרים?

באמת?

אני לא יודע איפה אתה גר אבל בחיפה אני יכול לקחת אותך ל3 חנויות(!), שמוכרות את כל סוגי הלדים(!).

גם לדים בודדים, גם לדים של כמה לדים בנורה אחת, לדים לכל החיבורים ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ לא מוכרים?

באמת?

אני לא יודע איפה אתה גר אבל בחיפה אני יכול לקחת אותך ל3 חנויות(!), שמוכרות את כל סוגי הלדים(!).

לדים לרכב (12 וולט) או לדים למעגלי אלקטרוניקה (1.7 וולט)?

הם מגיעים עם תושבת 194 או 74, או שצריך קומבינות?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VOLK ידידי

איש איש ושמחתו שלו. אם מצאת בארץ אשרייך צדיק

אני מצאתי מעבר לים- 160 ש"ח לא ישברו אותי.

ולחיפה אני לא אגיע- הדלק יצא לי אותו הדבר.. אז שטויות העיקר ששנינו מרוצים (אני לפחות כן).

מקסימום כשהם ישרפו אני אפנה אלייך לקבל כתובת של החנויות

צביקה פיק תתבוננן בקישור ששלחתי זה מתאים בלי שום קומבינות 12 וולט.

והם גם עובדים עם הדימר הפנימי של הרכב (אותו דבר כמו הנורות הרגילות עם החוט להט) ז"א נכבות אט אט ממש יפה.

טפו טפו טפו.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדים לרכב (12 וולט) או לדים למעגלי אלקטרוניקה (1.7 וולט)?

הם מגיעים עם תושבת 194 או 74, או שצריך קומבינות?

לדים יעודיים לרכב.

לא בדקתי את כל הלדים שהיו בכל אחת מהחנויות, חיפשתי לרכב שלי ספציפית, אני מצאתי לדים שנכנסו במקום הנורות הרגילות גם בפנים הרכב וגם מחוצה לו.

כלומר 2 לדים של איתות, בפנים הרכב לא זוכר כבר כמה נמצאים, אורות חנייה, אורות בלם אחוריים.

מה שכן לא כל הסוגים התאימו לי לגודל של החור ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...