Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח יקר ל-C-HR

Doron91

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

באמצע 2022 מכרתי את הרכב שהיה לי ולא קניתי רכב מאז כי עבדתי מהבית.
כנראה שבקרוב אצטרך שוב רכב בעקבות חזרה למשרד.

מעוניין לקנות C-HR 2017.
בדקתי כמה עולה ביטוח חובה+מקיף בשביל לדעת עלויות.
יצא סביב ה-10K לשנה.

אין לי שלילות/עבר ביטוחי בעייתי.

יכול להיות שזה שהייתי שנה בלי רכב (ובלי ביטוח) משפיע על המחיר או שזה המחיר הרגיל?
נראה לי גבוה מידי.

תודה
עריכה אחרונה על ידי Doron91
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש מבטחים אחרים.

לבן שלי יש קורולה 2019 רמת גימור ליסינג. עם שנת ותק אחת ולזוג נהגים נקובים מעל גיל 30 סוכנת הביטוח דרשה 8000 ש"ח למקיף ועוד כ-1600 לחובה. בסופו של דבר סגר באחת החברות הישירות ב-2000 ש"ח פחות. אני לא בקי בפרטי הכיסוי, ההשתתפות העצמית וכו'.

גם לי (סוזוקי קרוסאובר 2016, כל נהג מעל 24, נהג עיקרי בן 66) העלו את מחיר המקיף ב-33%. בסופו של דבר הצלחתי לקצץ 10% מהפרמיה שנדרשה.

שני האירועים בשבוע האחרון, כך שהם מעודכנים. אבל גם לבן השני היה סיפור דומה לפני חודש.

אחזור כמו תוכי על מה שאני כותב כאן כבר שנים: תכניס את פרטי הרכב ופרטיך לאתרים של חברות וסוכנויות ישירות, ואולי דבר עם סוכן שמבטח אותך בתחומים אחרים, קבל כמה הצעות ואז נהל מו"מ. סביר שתוריד 10-25% מהמחיר.

ואגב - אותו בן סיפר לי שאחד מסוכני הביטוח טען שמי שסובל הכי הרבה מעלית מחירי הביטוח הם בעלי טויוטה, מאזדה, יונדאי וחשמליות. תביא את זה בחשבון בבחירת הרכב הבא.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שאחרי שלושה בהם אין לך רכב מבוטח - העבר ביטוחי שלך מתבטל.

האם נהגת בתקופה הזאת על רכב ליסינג או רכב של בן משפחה כלשהו? במקקרה כזה אולי יקבלו זאת כרצף ביטוחי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בדגם רכב גניב.

תבחר דגם רכב שלא מככב בטבלה הזאת ותבקש הצעת מחיר. ואז תידע כמה מהמחיר מורכב מדכם הרכב וכמה מהעבר שלך.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, zvit כתב:

הבעיה היא שאחרי שלושה בהם אין לך רכב מבוטח - העבר ביטוחי שלך מתבטל.

האם נהגת בתקופה הזאת על רכב ליסינג או רכב של בן משפחה כלשהו? במקקרה כזה אולי יקבלו זאת כרצף ביטוחי.

נהגתי עכשיו במילואים יותר מ-4 חודשים בלי הפסקה.
זה תופס? שואל באמת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם רוצים שנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...