Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני חייל וצריך המלצות למולטימדיה שתתן לי בסיס טוב למערכת הגברה עתידית

שימו לב! השרשור הזה בן 314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים מצד אחד אני חייל מצד שני אני רוצה מערכת מולטימדיה טובה שתתן לי בסיס טוב ולא אצטרך לשפר אותה שוב בעתיד כשאשפר את המערכת אודיו ברכב.

התקציב למערכת אודיו הוא 2500 לא כולל המולטימדיה, אחד החברים קנה סאב, קומפוננט, ומגבר ב3000 והמערכת שלו מעל ומעבר למה שאני צריך.

הוא גם קנה מולטימדיה ב1200,
האם אלה המחירים למולטימדיה טובה?
או שאפשר להשיג כמעט את אותו הדבר במחיר נמוך יותר?
יש לכם המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, AUDIO KING כתב:

אם זכור לי נכון 

היה לך כבר שרשור בעבר

@AUDIO KING צודק אין ענין לשכפל שרשורים

לגבי הרמקולים הכל תלוי מה אתה רוצה ומה התקציב

לגבי המערכת כנ"ל ונוסף אם אתה רוצה לקנות בארץ או להזמין בחו"ל 

כעיקרון אם אתה רוצה לקנות מגבר בהמשך אין לך ענין לקנות מערכת אם שמע טוב מכיוון שהמגבר יעשה לך את העבודה

אבל אם אתה רוצה להחליף רק רמקולים תצטרך לקנות מערכת עם DSP לסאונד יותר איכותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, AUDIO KING כתב:

אם זכור לי נכון 

היה לך כבר שרשור בעבר שבו ניסיתי לעזור לך לקבל החלטות 

ואני רואה שעדיין לא התקדם שום דבר.

מה השתנה מאז.?

-השתנה התקציב

-השתנו המטרות

-השתנו השאלות

-לא השתנה החוסר רצון שלך לעזור

עריכה אחרונה על ידי מישהו עם סוזוקי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה.. יש לי מסך PIONEER AVHX8750BT. דגם ברמה גבוהה עם סאונד איכותי(בלוטוס כמובן, קארפליי, 3 יציאות למגבר ועוד אופציות כיוונים)

מסך מעולה שעלה בזמנו מעל 4אלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.6.2023 בשעה 17:04, מישהו עם סוזוקי כתב:

אני רוצה מערכת מולטימדיה טובה שתתן לי בסיס טוב ולא אצטרך לשפר אותה שוב בעתיד כשאשפר את המערכת אודיו ברכב

אם הכוונה לאיכות יציאות rca למגבר,אז מערכות של אלפיין, קנווד jvc נחשבות לטובות לעומת המערכות מולטימדיה הסיניות שבד"כ סובלות מיציאות "חלשות" או לא איכותיות.

יש גם אפשרות לקנות מערכת מולטימדיה סינית עם יציאה אופטית, ואז לקנות dsp עם כניסה אופטית,

בשיטה הזו עוקפים את יציאות rca ומעבירים את האות בצורה דיגיטלית ללא רעשי מנוע.

יש עוד שיטה שבעבר הייתה נפוצה, והיא חיבור של מכשיר שיעבוד כמו פרה-אמפ (קדם מגבר)  אחרי המולטימדיה הסינית,

כך זה נראה

https://www.amazon.com/Clarion-EQS755-Graphic-Equalizer-Auxiliary/dp/B00S7G1TW2

המכשיר הזה מאפשר לשלוט על סאב מקידמת הרכב ויש לו חיבור aux נפרד שעוקף את המולטימדיה הסינית,

כך שאפשר לחבר אליו את הפלפון, וממנו הצליל מגיע ישירות אל המגברים בלי לעבור דרך המולטימדיה הסינית.

בהצלחה 

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...